Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. [url]http://i1130.photobucket.com/albums/m534/zofiazosia123/027-1.jpg[/url] Ten psiak też wygląda sznaucerkowo i też u nas w schronisku.
  2. Kurcze dobrze karmisz to może mnie też weźmiesz na DT :lol:
  3. Już się doczytałam,że pies.
  4. [url]http://www.schronisko.in/1029-12.html[/url] To mały piesek.
  5. [url]http://www.schronisko.in/1029-12.htm[/url] Wygląda na to,że jest jeszcze jeden sznaucerek we Wrocławiu.
  6. [url]http://www.schronisko.in/995-12.html[/url] Czy można by sprawdzić jak ta sznaucerka reaguje na koty.Mam szalonego młodego kota ( zresztą z naszego schroniska ) i średnią sznaucerkę. Może bym przekonała rodzinę i zabrała tą maleńką na DT
  7. Ale dzisiaj fajne wiadomości :multi:
  8. Na pewno się ucieszyła.Przecież ona już Cię kocha.:lol:
  9. Margi

    Sfora Hektora

    Jasiek ma rzeczywiście wyjątkowe te rzęsy.Fajny chłopak.:lol:
  10. [URL]http://img821.imageshack.us/img821/8097/img3746oo.jpg[/URL] czy ten maluch to jest ten sam piesek [URL]http://img41.imageshack.us/img41/9731/zdjcie0210p.jpg[/URL] bo już się gubię. Czy może nowy?
  11. Wydaje mi się,że wystarczy jak będzie pól dnia patelnia to też będzie dobrze. U mnie jałowce tak właśnie rosną.To nie jest roślina zbyt wymagająca.
  12. Fryzurka całkiem,całkiem.Masz talent w tych nożyczkach.:lol:
  13. Chyba większość z nas by się do p.Doroty wyadoptowała bo jak było widać na wcześniejszych zdjęciach dom fajny i ogród piękny. Birma pewnie ze dwa dni będzie taka niepewna,ale potem na pewno pokocha domek i nowych właścicieli.
  14. Margi

    Sfora Hektora

    Ajajaj jakie piękne kolorowe motylki.:crazyeye: U nas w tym roku prawie nie ma motyli.
  15. Tak mi się jakoś wydawało,że Państwo daleko mieszkają. A Birma widocznie miała przeznaczone mieszkać w tamtych stronach. Super ,że jest już w domku a nie w kojcu.Teraz tylko czekamy na wieści jak się zaaklimatyzowała i jak Swiss przyjął nową koleżankę.
  16. [URL]http://img404.imageshack.us/img404/1897/dsc0021001.jpg[/URL] ależ superaśne zdjęcie Birma już w domku?
  17. [url]http://desmond.imageshack.us/Himg41/scaled.php?server=41&filename=dscn1763x.jpg&res=landing[/url] Felutek wystawowo :lol:
  18. Dawaj zdjęcia takie jakie są,bo lubimy oglądać.:lol:
  19. [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0284-1.jpg[/url] ależ rozkoszniaczek. Cudna,piękna dziewczynka :loveu:
  20. [url]http://desmond.imageshack.us/Himg109/scaled.php?server=109&filename=dscn1446ch.jpg&res=landing[/url] cudne zdjęcie A te daniele przepiękne.Stadko młodziutkie,bo w kropeczki.:lol:
  21. Margi

    Sfora Hektora

    Ile zdjęciów.:lol: Piękna jest ta ostatnia róża.Tyle kolorowych kwiatków.Ślicznie te kwiatowe rabatki wyglądają. Nikuś wpatrzony w kurczaczki zupełnie jakby był w kinie. [url]http://images10.fotosik.pl/1884/1bc51248de7c8707.jpg[/url] Pusia wyrosła na fajnego ,puchatego kota. I po raz pierwszy widzę kota,który trzyma mysz w pyszczku.( miastowe dziecko jestem ) [url]http://images10.fotosik.pl/1884/b085fd8055a13cee.jpg[/url] ale wygodnicki.
  22. Melduję się u dziewczynki :lol: a potem będę czytać.
  23. Jak szczeka melodyjnie to może nazwać ją Nutka?
×
×
  • Create New...