Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Waszka nie denerwuj się bo ludzi nie zmienimy.Fajnie,że chudnie.
  2. Bidulek :shake: Na pewno go to boli a tu takie upały.
  3. [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocieta%204/Kocitadwa015.jpg[/url] cudne są te bliźniaki A Kluska rzeczywiście troszkę zarosła,ale fajnie wygląda.
  4. [COLOR=#0000cd]Wpłacam na konto Malawaszki na potrzeby sznaucerów 111zł z mojego bazarku. [/COLOR] Proszę o potwierdzenie tego faktu na wątku. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229483-DZISIAJ-KONIEC-CZYTAD%C5%81A-dla-Sznaucer%C3%B3w-do-29-07-2012r-godz-22-00/page11[/url]
  5. Niunia,fajny łakomczuch kapitalnie śpiewający.:lol: Może trzeba ją wykąpać porządnie i potem przyjrzeć się tym plamkom na skórze.One są na całej skórze,czy tylko miejscowo ?
  6. Przecież do tej pory palce wcinał.:evil_lol:
  7. [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Kocieta%204/4kociaki004.jpg[/url] cudny gapulek :loveu: Pokaż wszystkie.
  8. A daj Ty mojemu ulubieńcowi spokój.;) Nie chce niech nie je.Przejdzie mu. Jak zgłodnieje to zje.:lol:
  9. Zdjęcia fajne,jest co oglądać.:lol: Właśnie miałam zapytać o rasę tego ulubieńca,bo nijak nie mogę dopasować.
  10. Bardzo to skomplikowane,ale oby plan się powiódł.:kciuki:
  11. Margi

    Sfora Hektora

    Cudne te kociska i jak się pięknie hodują w doniczkach.:lol: Mój kociak tylko raz próbował się upakować w doniczce i skończyło się na rozbiciu doniczki.:evil_lol:
  12. Jakaś wytresowana ta kota :evil_lol:
  13. Szkarłat zwisły. [url]http://najpiekniejszekwiatyswiata.blogspot.com/2011/09/szkarat-zwisy.html[/url]
  14. Mama Malawaszka jest wrażliwa i rafik ją wyczuł.;)
  15. Widać,widać.Ten brzuszek jest mniejszy,już nie taki opięty.W szyjce też mniejsza. Są postępy :multi:
  16. Matko,dobrze,że te wakacje już się kończą.Bidne te psiaki :shake:
  17. A tego guza nie da się wyciąć,bo nie pamiętam ? Mimo wszystko to niezbyt dobrze,że wciąż podkrwawia.:shake:
  18. E tam,nie czepiajcie się Laluny.Tosz to starsza pani i ma prawo być ciut okrąglejsza. ;) A sznurki są urocze.:loveu:Wygląda na fajnego psa.:lol:
  19. Fajne zdjęcia.:lol: Dziewczynka jak widać już się rozkręciła.Wychodzi z niej normalny sznup.;) [url]http://img507.imageshack.us/img507/8049/dscf7803.jpg[/url] Leoś rozkoszniaczek
×
×
  • Create New...