Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Ona ma śliczny ten pycholek.:loveu: Mnie się wydaje,że jest troszkę lepiej bo i minka lepsza i troszkę wędruje po pokoju,
  2. Birmanku bądź szczęśliwy za tym TM:candle: Nie mogę w to uwierzyć :-(
  3. Cudne,cudne cudne :klacz:
  4. [quote name='jambi'] iiii tam, sznaucer, czernysz, toż to jedna krew! :)[/QUOTE] wiem ,bo uwielbiam oba :lol:
  5. Dla mnie to Birma jest czernyszem.Właśnie zajrzałam do galerii Erhana i Birma wygląda identycznie jak Erhan na ostatnich zdjęciach.
  6. Ależ cudne portrety Mentorka :loveu:
  7. ja tam lubię zastygać na leżaczku.:evil_lol:
  8. Ja też się cofnęłam do początku,żeby sprwdzić wagę. Całkiem fajnie chudnie ;).
  9. Podobno najgorsze przed nami.To o burzy,aż do jutra do południa. U nas burza była właściwie cały dzień z małymi przerwami.
  10. Nie mam pojęcia,bo takowego nie posiadam.Trzeba do Magdy uderzyć. Ale poczekaj aż podrośnie.Chwasta zawsze zdążysz wyrwać.
  11. Stawiać się możecie tylko od razu z workiem pieniędzy na mandaty dla straży miejskiej.Mam mocno wrażliwe otoczenie.:evil_lol: Ale super,bo to fajny dbający domek.:lol:
  12. Fajnie się prezentujecie razem.:multi: Ten człowiek z nr 3 to biegł sam ?
  13. Jak ona śliczna.:loveu: Migiem znajdzie domek,tylko bidulka musi się przekonać,że znowu może być domowym pieskiem.
  14. Nie wiem czy dobrze skojarzyłam,ale chyba wczoraj miał przyjechać tymczasik. Watacha pisz jak dziewczynka.
  15. Tazzio jest cudowny.Za jeden taki uśmiech [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2012/czerwiec/w%20dole%20podgladacz/DSC_0336.jpg[/url] to bym go rozpieszczała. A ogon to Ty w nocy na wałek nawijasz żeby ładnie się kręcił .:lol:
  16. Margi

    Sfora Hektora

    U was podobno dużo pada,ale mam nadzieje,że wszyscy miło spędzacie czas.Mimo wielu obowiązków.
  17. Właśnie w radio słyszałam o tej nocnej burzy.:shake: :kciuki::kciuki::kciuki: Birma
  18. :kciuki::kciuki::kciuki:,żeby wszystko poszło dobrze.
  19. Dobrze wiedzieć,że żyjecie ;) :lol:
×
×
  • Create New...