Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Możecie spróbować tej mykoryzy,może na trawnik zadziała. Trawę powinnaś dosiewać i mocno podlewać,bo niestety tu dużą rolę gra susza.Zanim będzie ładna to trochę się pomęczycie.A jeszcze powiem,że my mamy posianą mieszankę różnych traw a nie jeden gatunek.
  2. O widzę,że nasza pupilka chodzi bez smyczy :lol:. Jak odrośnie jej futro to będzie piękny pies,już wygląda coraz lepiej. Mykoryzę stosowałam pod iglaki,ale jakoś nie zauważyłam,żeby było rewelacyjnie.Za to po chyba 3-4 latach grzybki zaczęły mi rosnąć. A ten trawnik znika bo wysycha czy chwasty go zjadają ?
  3. Świetne to krowio-psie spotkanie :lol:
  4. Fajny golasek :loveu:
  5. Mądrość przyjdzie z czasem. Piękna jest :loveu: O kluseczki - cudne :loveu:
  6. Margi

    Sfora Hektora

    Życzymy Donie wielu lat życia w psim szaleństwie.:tort:
  7. [url]http://img443.imageshack.us/img443/9888/dsc00755s.jpg[/url] jakie słodkie stworzonko :loveu: Fajna dziewczyna :loveu:
  8. [url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/DSC06509.jpg[/url] jaki uśmiechnięty pychol :loveu: Ślicznie wygląda w tych żółtych kwiatkach.
  9. [quote name='Saththa']OOoo kurde ciekawe :) Ale tak na bieżaco?[/QUOTE] Tak na bieżąco to by za dobrze było,przecież na czymś zarobić muszą.
  10. A ja nie sprzątam po psie na osiedlu :eviltong:,albowiem moja spółdzielnia mieszkaniowa pobiera co miesiąc 10 zł za sprzątanie po psach.
  11. To niekoniecznie jest takie proste.Mój jamnik czasem wychodził o 24 a rano i tak o 5.30 piszczał. To wszystko zależy od psa.
  12. [url]http://img337.imageshack.us/img337/7089/dsc1183e.jpg[/url] Cudne zdjęcie.Słodziak ciekawski :lol:
  13. To super.Będzie dziewczyna miała większą przestrzeń życiową. Zdjątka poprosimy.
  14. Margi

    Sfora Hektora

    Ale leniuchy :lol:
  15. Taka fajna dziewczynka,że też nie może znaleźć domku. Ślicznie teraz wygląda.:loveu:
  16. Jak będzie lizać kaftanik to ten zrobi się mokry i przez to rana też ,co nie jest korzystne dla gojenia.
  17. Fajniutkie kluseczki :loveu: a jak wcinają :lol: te głodomorki maluśkie.
  18. Ja chyba też bym zostawiła w kołnierzu. Moja akurat nie majstrowała przy kaftaniku,ale myślę,że to zależy od pieska. Dopilnuj żeby przed waszym wyjściem się napiła i powinno byc dobrze.
  19. A co mój Kociosław robi u Ciebie?
  20. Ale ptaszki :) i nawet bociany w gniazdku.:smile:
  21. Fajne zdjęcia nieprzerobionych na pasztet :cool3: maluchów. Dobrze im u Ciebie.
  22. Świetnie Mróweczka pomaga w pracy :evil_lol: Birma jest szczęśliwa,bo tylko szczęśliwy pies tak się wałkoni.Cudna starsza pani.:loveu:
  23. Marzyciel pięknie się prezentował. :loveu::multi:
×
×
  • Create New...