-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Możecie spróbować tej mykoryzy,może na trawnik zadziała. Trawę powinnaś dosiewać i mocno podlewać,bo niestety tu dużą rolę gra susza.Zanim będzie ładna to trochę się pomęczycie.A jeszcze powiem,że my mamy posianą mieszankę różnych traw a nie jeden gatunek.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
O widzę,że nasza pupilka chodzi bez smyczy :lol:. Jak odrośnie jej futro to będzie piękny pies,już wygląda coraz lepiej. Mykoryzę stosowałam pod iglaki,ale jakoś nie zauważyłam,żeby było rewelacyjnie.Za to po chyba 3-4 latach grzybki zaczęły mi rosnąć. A ten trawnik znika bo wysycha czy chwasty go zjadają ?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Super :multi: -
Świetne to krowio-psie spotkanie :lol:
-
Fajny golasek :loveu:
-
Mądrość przyjdzie z czasem. Piękna jest :loveu: O kluseczki - cudne :loveu:
-
Życzymy Donie wielu lat życia w psim szaleństwie.:tort:
-
Wega słodziutka, młoda sunia w typie sznaucerka MA DOMEK
Margi replied to WATACHA's topic in Już w nowym domu
[url]http://img443.imageshack.us/img443/9888/dsc00755s.jpg[/url] jakie słodkie stworzonko :loveu: Fajna dziewczyna :loveu: -
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[url]http://i1173.photobucket.com/albums/r588/wilczyzew/DSC06509.jpg[/url] jaki uśmiechnięty pychol :loveu: Ślicznie wygląda w tych żółtych kwiatkach. -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']OOoo kurde ciekawe :) Ale tak na bieżaco?[/QUOTE] Tak na bieżąco to by za dobrze było,przecież na czymś zarobić muszą.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Od czasu do czasu sprzątają takim odkurzaczem.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A ja nie sprzątam po psie na osiedlu :eviltong:,albowiem moja spółdzielnia mieszkaniowa pobiera co miesiąc 10 zł za sprzątanie po psach.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
To niekoniecznie jest takie proste.Mój jamnik czasem wychodził o 24 a rano i tak o 5.30 piszczał. To wszystko zależy od psa.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://img337.imageshack.us/img337/7089/dsc1183e.jpg[/url] Cudne zdjęcie.Słodziak ciekawski :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
To super.Będzie dziewczyna miała większą przestrzeń życiową. Zdjątka poprosimy.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Wega słodziutka, młoda sunia w typie sznaucerka MA DOMEK
Margi replied to WATACHA's topic in Już w nowym domu
Jak będzie lizać kaftanik to ten zrobi się mokry i przez to rana też ,co nie jest korzystne dla gojenia. -
Fajniutkie kluseczki :loveu: a jak wcinają :lol: te głodomorki maluśkie.
-
Wega słodziutka, młoda sunia w typie sznaucerka MA DOMEK
Margi replied to WATACHA's topic in Już w nowym domu
Ja chyba też bym zostawiła w kołnierzu. Moja akurat nie majstrowała przy kaftaniku,ale myślę,że to zależy od pieska. Dopilnuj żeby przed waszym wyjściem się napiła i powinno byc dobrze. -
A co mój Kociosław robi u Ciebie?
-
Ale ptaszki :) i nawet bociany w gniazdku.:smile:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Fajne zdjęcia nieprzerobionych na pasztet :cool3: maluchów. Dobrze im u Ciebie.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Świetnie Mróweczka pomaga w pracy :evil_lol: Birma jest szczęśliwa,bo tylko szczęśliwy pies tak się wałkoni.Cudna starsza pani.:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Marzyciel pięknie się prezentował. :loveu::multi: