Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Nie wiem jak gdzie indziej ale we Wrocławiu zrobiło się strasznie duszno. Nawet myśleć się nie chce. Figunia [IMG]http://i49.tinypic.com/30ihwsx.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/35086ee.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2utp6pz.jpg[/IMG]
  2. No to trzymamy :kciuki: za Maniusia i Klementynkę.
  3. Gratulacje :multi:
  4. Śmieszna ale i cudna była maleńka Vesperka.Wyrosła na piękną psią damę. Życzę Vesper 100 psich lat życia :BIG:
  5. Sama nie wiem co powiedzieć,bo z jednej strony fajnie :multi: a z drugiej :placz:. Myślę jednak,że Mrów się zaaklimatyzuje i będzie dobrze.
  6. Ale wypiękniała dziewczyna :loveu:.Pychol uśmiechnięty.Cudna.
  7. Margi

    Sfora Hektora

    [url]http://images8.fotosik.pl/3001/2aff9cc0e37a50db.jpg[/url] dziwne,ale piękne
  8. :glaszcze: Jambi zrobiłaś wszystko co mogłaś by Fredowi żyło się lepiej.On na pewno to wiedział. Przykro mi :-(
  9. [URL="http://m.ak.fbcdn.net/a4.sphotos.ak/hphotos-ak-ash3/545664_314994821919473_100002268743064_724869_769459431_n.jpg"]http://m.ak.fbcdn.net/a4.sphotos.ak/...69459431_n.jpg[/URL] To jest zdecydowanie miejsce dla Weguni.:loveu:
  10. Przelalam na konto Malawaszki 70 zł z bazarku na sznaucery i proszę o potwierdzenie na wątku. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226989-Ksi%C4%85%C5%BCkowisko-dla-sznaucer%C3%B3w-zako%C5%84czony/page8[/url]
  11. Mnie też dogo chodzi normalnie. Zdjęcia Maniusia na stronie sznaucerowej mam prawidłowe. Maniuś po strzyżeniu wygląda bardzo słodko. :loveu:
  12. A to cwaniaczek :lol:.Pańcia w domu jeść nie daje to musiał sobie coś zorganizować :razz:
  13. Margi

    Sfora Hektora

    Teklunia sceniacek :loveu:
  14. Malawaszko chcesz jeszcze irgę,bo nam się rozmnożyły? - to tak w temacie trawnik:razz:
  15. Śliczna Madzia z pięknym devonem.:loveu:
×
×
  • Create New...