Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Gratulacje.:multi: Furla pięknie wyglądała.:loveu:Mam wrażenie,że dziewczyna już troszkę spoważniała. Czy wybieracie się do Wrocławia we wrześniu?
  2. Marako a przycinasz je po kwitnieniu? Ja miałam ( bo zmarzł tej zimy ) i to bez grzyba na przeciętnej glebie.Rósł cudnie i był tylko podlewany nawozem do azalii,hortensji czyli kwaśnym.Fakt że przy sadzeniu dostał troszkę kwaśnego torfu,ale to wszystko. [IMG]http://i47.tinypic.com/e6t382.jpg[/IMG]
  3. Sprawiłaś Tazzmanowi łoże małżeńskie,a to zobowiązuje. :evil_lol:
  4. O widzę,że sobie sprawiłaś cudnego łobuziaka.:loveu: No jak będzie miał charakterek jak mój Kacper to będzie wesoło.Teraz jest malutki ale jak podrośnie to będą gonitwy,zapasy i takie tam.Będzie fajnie w końcu go wychowa sznup.:evil_lol: Jest naprawdę słodki:loveu: aż Ci zazdroszczę.
  5. [url]http://img819.imageshack.us/img819/2779/dsc00947qa.jpg[/url] śliczna dziewczynka :loveu: Mentorek to ma anielską cierpliwość,:lol:
  6. To dawaj :evil_lol:
  7. Ten ktoś już się zadomowił i nabrał zaufania.Fajnie :iloveyou: :multi:
  8. Super ,że udało się zdjąć szwy.:multi: Jak rośnie to znaczy,że jest jeszcze maluchem :loveu:Ciałko nadrobi.Mamusia Malawaszka napewno dobrze karmi.
  9. Aaaaaaaaaaaa no to trzymamy dalej :kciuki::kciuki::kciuki:
  10. To znaczy,że dziś byli Państwo bez psiaczka ? Fajnie ,że się spodobał.:multi:
  11. o to koniecznie trzeba :kciuki::kciuki::kciuki:
  12. To ciekawskie fajne jest.:loveu: Oswaja się.Jeszcze troszkę i będzie cudny,domowy psiaczek. Już jej nie zamykasz?
  13. Noooooo,poluje głównie na patyki i piłeczki :evil_lol:
  14. Marudne jesteście,to jest śliczny bordowy kolorek :evil_lol:
  15. Napisz mi swojego maila na pw i wszystkie wiadomości od zainteresowanej dostaniesz,bo nie chciałabym pośredniczyć zwłaszcza w cenie. Dodam tylko,że sama chciałam go kupić tylko syn ma długie nogi i trochę mu tam było ciasno.
  16. [quote name='malawaszka']Margi skąd Ty bierzesz auta z takim małym przebiegiem???? :crazyeye: przyznaj się - dorabiasz przekręcając liczniki hę?? :evil_lol:[/QUOTE] Wygląda na to,że tak.:evil_lol: Ale serio jest do sprzedania.Ma klimatyzacją.
  17. [IMG]http://i46.tinypic.com/33nc7cw.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/x10l8o.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/357kcnq.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/v7a0xf.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/mh72s.jpg[/IMG]
  18. Figunia na dzisiejszym spacerku. [IMG]http://i48.tinypic.com/apbpja.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/2h30pd2.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/1htv88.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/eq2qmd.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/29vc4k7.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i50.tinypic.com/1zzlu.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2cmncw8.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/jua62g.jpg[/IMG]
  20. Moje ulubione liliowce.:lol: [IMG]http://i50.tinypic.com/k1wisx.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/21oaex2.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/34he5cm.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2ro6ydz.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/34fbchx.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...