-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Czy ten bociek na dachu coś oznacza?;) Fajne te puchatki,podrzutki.:lol:
-
Fajne zdjęcia nieba,cudne z ogródka.:lol: [url]http://images10.fotosik.pl/1920/a74b3196a57fbac3.jpg[/url] ale leniuchowanie.
-
Jakie fajowe krowy :p,myślałam,że ich się już nie spotyka na pastwiskach. O i jakieś męskie nogi z Felutkiem spacerowały po lesie.:lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Chuda ta dupina,ale pychol śliczny.:lol: Na zdjęciach to wygląda jakby ta łapka była troszkę krótsza,ale może mały tak ja trzyma.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Martwi mnie ta jego łapinka.Mam nadzieję,że da się jakoś poskładać.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
A kiedy maluch pojedzie do weta?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://desmond.imageshack.us/Himg23/scaled.php?server=23&filename=dscn2310z.jpg&res=landing[/url] boski ten zachód słońca
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Cudna ta tęcza.:lol: .W tym roku to macie przechlapane ...leje,grzmi i tak w kółko. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dołączam się do życzeń :tort: -
małe i średnie psiaki-chłopaki z wrocławskiego schroniska
Margi replied to Szira's topic in Już w nowym domu
[url]http://i47.tinypic.com/szgbki.jpg[/url] Pozwoliłam sobie wkleić zdjęcia i opis do sznaucerów. -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
[IMG]http://i47.tinypic.com/szgbki.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/xcn6le.jpg[/IMG] [B]Chopin – piesek „po przejściach” dla odpowiedzialnego człowieka![/B] Chopin to około 6-letni sympatyczny piesek, który mimo wielu cierpień, jakich doznał od ludzi, nadal bardzo ich lubi. Tęskni za swoim człowiekiem i czeka aż w końcu i do niego „los się uśmiechnie”. Chopin przez nieodpowiedzialność i okrucieństwo człowieka już drugi raz mieszka w schroniskowym boksie, zamiast „grzać nogi” przy nowym opiekunie. Raz został oddany, a po adopcji został odebrany kolejnemu właścicielowi z interwencji. Czyli jak się można domyśleć nie był dobrze traktowany. Do schroniska trafił znerwicowany, zlękniony i mało pewny siebie. W boksie raczej trzyma się na boku. Nie jest agresywny do innych psów. Ale nadal, mino wszystko przyjazny do człowieka, mimo że to człowiek najbardziej go zranił. Chopin już ponad rok czeka w schronisku na nowy dobry domek. Szukamy tylko ludzi odpowiedzialnych i takich już na zawsze, którzy otoczą Chopina opieką. Nr ewidencyjny: 902/11, nr na szyjce 1860, boks nr 42. Kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, ul. Ślazowa 2, Tel. 071 362-56-74, lub do wolontariuszki: Marzena 663-937-454, [EMAIL="[email protected]"][email protected] [/EMAIL][EMAIL="[email protected]"] [/EMAIL] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Skomplikowany jest ten bidulek.:shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jak wygląda ta jego łapka?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Przejdzie mu,przecież musi pokazać kto tu rządzi.:razz: -
Robi wrażenie :lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229483-WAKACYJNE-CZYTAD%C5%81A-dla-Sznaucer%C3%B3w-do-29-07-2012r-godz-22-00?p=19373968#post19373968[/url] -
zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229483-WAKACYJNE-CZYTAD%C5%81A-dla-Sznaucer%C3%B3w-do-29-07-2012r-godz-22-00?p=19373968#post19373968[/url]
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
zapraszam na bazarek,który skleciłam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229483-WAKACYJNE-CZYTAD%C5%81A-dla-Sznaucer%C3%B3w-do-29-07-2012r-godz-22-00?p=19373968#post19373968[/url]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229483-WAKACYJNE-CZYTAD%C5%81A-dla-Sznaucer%C3%B3w-do-29-07-2012r-godz-22-00?p=19373968#post19373968[/url]
-
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
zapraszam na bazarek dla sznaucerków [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229483-WAKACYJNE-CZYTAD%C5%81A-dla-Sznaucer%C3%B3w-do-29-07-2012r-godz-22-00?p=19373816#post19373816[/url] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
Margi replied to malawaszka's topic in Sznaucer
nic więcej nie wiem znalazłam go na stronie wrocławskich wolontariuszek.Na pewno jest w schronisku.:shake: