Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Margi

    Sfora Hektora

    Czy ten bociek na dachu coś oznacza?;) Fajne te puchatki,podrzutki.:lol:
  2. Wszyscy czytamy z przyjemnością o małej :lol: A jak symbioza z chłopakami?
  3. Margi

    Sfora Hektora

    Fajne zdjęcia nieba,cudne z ogródka.:lol: [url]http://images10.fotosik.pl/1920/a74b3196a57fbac3.jpg[/url] ale leniuchowanie.
  4. Jakie fajowe krowy :p,myślałam,że ich się już nie spotyka na pastwiskach. O i jakieś męskie nogi z Felutkiem spacerowały po lesie.:lol:
  5. Chuda ta dupina,ale pychol śliczny.:lol: Na zdjęciach to wygląda jakby ta łapka była troszkę krótsza,ale może mały tak ja trzyma.
  6. Martwi mnie ta jego łapinka.Mam nadzieję,że da się jakoś poskładać.
  7. Ona po prostu w nocy Cię woła.Lubi z Tobą spać .:lol: Ja tam nie wiem kto tu kogo wychowuje :evil_lol:
  8. Masz przechlapane.:shake: A kiedy z młodym do weta?
  9. [url]http://desmond.imageshack.us/Himg23/scaled.php?server=23&filename=dscn2310z.jpg&res=landing[/url] boski ten zachód słońca
  10. Cudna ta tęcza.:lol: .W tym roku to macie przechlapane ...leje,grzmi i tak w kółko.
  11. Dołączam się do życzeń :tort:
  12. [url]http://i47.tinypic.com/szgbki.jpg[/url] Pozwoliłam sobie wkleić zdjęcia i opis do sznaucerów.
  13. [IMG]http://i47.tinypic.com/szgbki.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/xcn6le.jpg[/IMG] [B]Chopin – piesek „po przejściach” dla odpowiedzialnego człowieka![/B] Chopin to około 6-letni sympatyczny piesek, który mimo wielu cierpień, jakich doznał od ludzi, nadal bardzo ich lubi. Tęskni za swoim człowiekiem i czeka aż w końcu i do niego „los się uśmiechnie”. Chopin przez nieodpowiedzialność i okrucieństwo człowieka już drugi raz mieszka w schroniskowym boksie, zamiast „grzać nogi” przy nowym opiekunie. Raz został oddany, a po adopcji został odebrany kolejnemu właścicielowi z interwencji. Czyli jak się można domyśleć nie był dobrze traktowany. Do schroniska trafił znerwicowany, zlękniony i mało pewny siebie. W boksie raczej trzyma się na boku. Nie jest agresywny do innych psów. Ale nadal, mino wszystko przyjazny do człowieka, mimo że to człowiek najbardziej go zranił. Chopin już ponad rok czeka w schronisku na nowy dobry domek. Szukamy tylko ludzi odpowiedzialnych i takich już na zawsze, którzy otoczą Chopina opieką. Nr ewidencyjny: 902/11, nr na szyjce 1860, boks nr 42. Kontakt: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu, ul. Ślazowa 2, Tel. 071 362-56-74, lub do wolontariuszki: Marzena 663-937-454, [EMAIL="[email protected]"][email protected] [/EMAIL][EMAIL="[email protected]"] [/EMAIL]
  14. Przejdzie mu,przecież musi pokazać kto tu rządzi.:razz:
  15. Robi wrażenie :lol:
  16. zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229483-WAKACYJNE-CZYTAD%C5%81A-dla-Sznaucer%C3%B3w-do-29-07-2012r-godz-22-00?p=19373968#post19373968[/url]
  17. zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229483-WAKACYJNE-CZYTAD%C5%81A-dla-Sznaucer%C3%B3w-do-29-07-2012r-godz-22-00?p=19373968#post19373968[/url]
  18. zapraszam na bazarek,który skleciłam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229483-WAKACYJNE-CZYTAD%C5%81A-dla-Sznaucer%C3%B3w-do-29-07-2012r-godz-22-00?p=19373968#post19373968[/url]
  19. zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229483-WAKACYJNE-CZYTAD%C5%81A-dla-Sznaucer%C3%B3w-do-29-07-2012r-godz-22-00?p=19373968#post19373968[/url]
  20. zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229483-WAKACYJNE-CZYTAD%C5%81A-dla-Sznaucer%C3%B3w-do-29-07-2012r-godz-22-00?p=19373968#post19373968[/url]
  21. zapraszam na bazarek dla sznaucerków [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229483-WAKACYJNE-CZYTAD%C5%81A-dla-Sznaucer%C3%B3w-do-29-07-2012r-godz-22-00?p=19373816#post19373816[/url]
  22. nic więcej nie wiem znalazłam go na stronie wrocławskich wolontariuszek.Na pewno jest w schronisku.:shake:
×
×
  • Create New...