Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Zerduszko a cytryna C3 z 2005 r. około 70 tyś.przebiegu,bo moja przyjaciółka sprzedaje ?
  2. Mały przebieg bo użytkowali go moi rodzice.Na działeczkę i z powrotem.Potem mój syn.Na uczelnie i z powrotem.Przez 10 lat garażowany,dopiero u nas pod chmurką. Sprzedawać go jeszcze nie próbowaliśmy,dopiero we wrześniu zrobimy podejście.
  3. Być może,bo byliny czyli wieloletnie często kwitną dopiero w drugim roku po posianiu.
  4. To super. Myślę,że teraz już się przełamie do końca i będzie fajny psiak.:lol:
  5. Te kolorowe to dziwaczki,ale za nimi są żółte to tojeść kropkowana a potem nasturcja. Białe też znam pod nazwą floksy i mam różne kolory. Te floksy były wysiewane,bo u mnie są nieco wyższe. Kwiatki śliczne :lol:
  6. To całkiem jak my.:evil_lol: Dlatego chcemy sprzedać.
  7. Zerduszko jak chcesz to Ci sprzedamy naszą nexię ( silnik 16 zaworowy ).W prawdzie ma 16 lat ale ma tylko ok 50 tyś km.Kupiona była w salonie.Sprawna przegląd ważny do kwietnia 2013r.
  8. Teraz też widzę już tylko jedno,a wcześniej były dwa te rtg. Tego po wizycie u dr Gierka wcale nie było. Poczekamy do jutra,może będzie lepszy dzień.
  9. Monika jeszcze powinnaś mu gotować kurze łapki tak żeby był taki klej i coś mu do tego wmieszać.
  10. Rafik jest młodziutki i przy dobrym karmieniu to złamanie raz dwa się zaleje. Tego co operował mu tą łapinkę to powiesiła bym za pewną część ciała.Jak można przy takim złamaniu drut mocować tylko w jednym miejscu.:mad:Nic dziwnego,że piszczy przy wstawaniu jak ten drut go kuje w bioderko.:shake:
  11. Wesoły szajbusek :loveu:.Najbardziej szalona odmiana sznaucerka.:lol: Fajniutki jest i na pewno szybko domek się znajdzie. Może jednak się zgubił i ktoś go szuka.
  12. Ależ one się fajnie bawią.:lol: Mała jest cudna i mam wrażenie,że naśladuje Foksiastą.:loveu:
  13. [quote name='wilczy zew']Jak p.Prezes zabrała głos,to głosowanie można zamknąć. Będzie 4.[/QUOTE] Wiedziałam,że czekasz na głos p.Prezes :eviltong:
  14. [url]http://images10.fotosik.pl/1945/fcbe7c81d9de437a.jpg[/url] portrecik cudny :)
  15. czwarty portret mnię się podoba :p
  16. Tzn że wszelakie kuracje pomalutku pomagają.:lol:
  17. [url]http://images10.fotosik.pl/1902/9ac9632449516cee.jpg[/url] całkiem fajny sznupek się zrobił
  18. Ja też się melduję u ślicznoty
  19. [url]http://img43.imageshack.us/img43/2636/przechwytywaniewtrybiepmda.jpg[/url] wygląda na to ,że została adoptowana,bo zniknęła ze strony schroniska.
  20. Śliczna dziewczynka :lol:
  21. Kurcze pewnie niewiele będzie można zrobić,ale żeby chociaż bidulka nie bolało.:shake:
×
×
  • Create New...