-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Właśnie cały dzień myslałam jak przetrwaliście noc. Jak przyszłam do domu i zobaczyłam,że wstawiasz zdjęcia to już wiedziałam ,że jesteście cali i zdrowi.:lol: [url]http://img266.imageshack.us/img266/8268/dsc0464j.jpg[/url] cudny portrecik :loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Fajne te dziewczyny :loveu: A co to Zgredek poprawił sobie fryzurkę?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Jak to po co ?:evil_lol: Przecież oglądamy. Jak oglądałam to mi się psy nie zgadzały,dopiero po chwili zaskoczyłam,że masz gościa na wakacjach. Dziewczynka śliczna,zresztą cała gromadka fajnie się prezentuje.:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://images10.fotosik.pl/2054/fc8b16aacd2d027f.jpg[/url] ale fajne pływanie mieliście. [url]http://images10.fotosik.pl/2055/67dc12c350d84ba3.jpg[/url] no rewelacyjny ten samochód Sandry zaparkowany obok małego krzaczka :evil_lol:
-
Raficzek - połamane sznupkowate psie dziecko - MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Malawaszko :calus: Raficzku bądź szczęsliwy w nowym domeczku i nie rozrabiaj.:lol: -
No chyba pacła ,bo od kiedy WZ wyszła to się nie odzywa :evil_lol:
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Pewnie :loveu: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tazzio jest cudny z tym mieszkaniem w oczku wodnym.:loveu: -
Tego nie wiem,bo to u mnie nie rośnie.Myślę jednak,że te tujki mają takie kształty same z siebie. Znajomi mają dwie takie o tym samym wyglądzie.
-
Tuja aurea nana - zielona kuleczka [IMG]http://i50.tinypic.com/2yjvwv5.jpg[/IMG]
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
To w Magdowym oczku już jest woda? A stan kotecków się zgadza czy Tazzio któregoś zwinął ?:evil_lol: Fajny mieliście wypoczynek i pewnie Tazzio zmęczony na maksa.:lol: -
Raficzek - połamane sznupkowate psie dziecko - MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']poprzytulasz Dżordża :errrr:[/QUOTE] Ok tylko muszę zakupić obuwie ochronne :evil_lol: -
Raficzek - połamane sznupkowate psie dziecko - MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3]Fajnie[/SIZE] :laola:[SIZE=1][SIZE=3],super że będzie się wychowywał we własnym domeczku [/SIZE][/SIZE]:multi:[SIZE=1][SIZE=3] [/SIZE] ( chociaż po cichutku liczyłam,że go poprzytulam )[/SIZE] -
[url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0482.jpg[/url] przesłodkie oba szczeniaczki.:loveu: [url]http://i602.photobucket.com/albums/tt106/eria1/hel/DSC_0453-3.jpg[/url] za takie spojrzenie oddałabym wiele :lol: Dumka jest cudna i widocznie ma ADHD jak większość sznaucerków.:lol:
-
[quote name='zerduszko'][FONT=Arial][COLOR=#000000]Turid Rugaas rzekłaby zapewne na info o piłeczce - znęcanie się nad psem :lol: [/COLOR][/FONT][/QUOTE] ale na psie życzenie :lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Raficzek to świetny szczenior.:loveu: Ta dupina wydaje się być tak bardzo chuda bo tam jest wygolona sierść ,a boczki już lepiej wyglądają.Wyrówna się i będzie dobrze. Widać że szalałby od rana do wieczora.:lol: Ale jak Zgredzik fajnie zarósł.:crazyeye::multi:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[IMG]http://i47.tinypic.com/2m2g8kz.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/19tiyw.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/r932oo.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/s49wdk.jpg[/IMG]
-
W zeszłym tygodniu byliśmy w odwiedzinach u znajomych.Figa przez kilka godzin biegała za piłeczką robiąc paro minutowe przerwy.Wieczorem była tak padnięta,że w domu nie ruszyła się aż do rana. [IMG]http://i45.tinypic.com/j8jr68.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2uo1izr.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2jcd5yh.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2hdsn41.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/34sjh53.jpg[/IMG]
-
Tak odpoczywają moje leniuchy [IMG]http://i47.tinypic.com/otj0ud.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/2h3vtyt.jpg[/IMG]
-
Raficzek - połamane sznupkowate psie dziecko - MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Bo to maluch.Maluchy tak mają.Nawet mój kot tak robił jak był mały.Teraz mu przeszło. -
A u nas okrutnie lało i cos tam ze dwa razy walnęło.
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Niech sobie będzie od adrenaliny,ważne że włoski rosną.;) -
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Super, to jednak kuracja działa :lol: -
[quote name='eria']Kobe prawdopodobnie jedzie do Wrocławia , chodzi mi po głowie myśl czy by tak się nie zabrać...[/QUOTE] Byłoby super :lol:
-
Leoś - sznaucer mini ze schroniska w Sosnowcu MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ale fajnie :laola:.