-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
To jeszcze ja 100 lat :popcorn::cunao::tort: :BIG: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/522585_464916170202954_251086662_n.jpg[/url] normalnie kosmita :lol: -
No jadąc w gości Felutek musi być czyściutki i elegancki ;)
-
Foto relacja z życia zwierzaczków piękna. [url]http://images10.fotosik.pl/1718/2a4bcf6276a2d460.jpg[/url] nawet mają własne kino :lol:. Agrest i malinka całkiem całkiem.U nas malin jeszcze nie ma.
-
Gratulacje :multi:
-
Wega słodziutka, młoda sunia w typie sznaucerka MA DOMEK
Margi replied to WATACHA's topic in Już w nowym domu
[url]http://img189.imageshack.us/img189/8292/60098632157970792765191.jpg[/url] Cudny leniuszek :loveu: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Świetny Dżordżyk :loveu: U mnie też kot zrzuca pomidory,najczęściej nocną porą ,ale Figa ich nie je.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Bidulek :-( Miejmy nadzieję,żę po lekach będzie lepiej.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[url]http://imageshack.us/photo/my-images/444/dsc1591t.jpg/[/url] fajny ten nowy nabytek.:lol:
-
[url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/317928_4178920873976_1866432185_n.jpg[/url] Ależ słodziak :loveu:
-
[quote name='malawaszka']ale to tylko wtedy jak szukaliśmy domu dla tegoż psa :D[/QUOTE] Święta prawda :eviltong:
-
To niech koleżanka Fides nam zdradzi ;)
-
Były śliczne kluseczki i wyrosły na piękne psiaki.:loveu: 100 długich ,radosnych psich lat dla Alesków. :tort: :BIG:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Sesja zdjęciowa bardzo udana.:lol: Birma już całkiem fajnie wygląda i dobrze,że już troszkę chodzi na spacerki,bo wzmocnią się jej mięśnie. Dżordżyk :shake:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznaucerek stary Dżordż, Mrówka ma DS a Dżordż ma Cushinga i DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Kurcze to kiepsko u Dżordżyka. :shake: A usg brzuszka nie trzeba by zrobić? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Tazzio jakiś nieśmiały sie zrobił.:lol: -
INA - sznaucerka średnia... zostaje u Kasi w_z na STAŁE :))
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Fajnie razem wyglądają.:loveu: Mordziasta chyba też ma nową obróżkę. -
Wyprzystojniał w nowej obróżce.:lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Fajnie,że Birma trochę przytyła i ma się lepiej. Może jakieś fotki?- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='Fides79'] [URL]http://i48.tinypic.com/2vlla90.jpg[/URL] a takiego czegoś to nie widziałam :roll:[/QUOTE] To clematis czyli powojnik.:lol:
-
[IMG]http://i46.tinypic.com/11rao83.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/mcrajl.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/3166wqr.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/11rg2ua.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/34sjwqx.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i45.tinypic.com/vfh2jn.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2056p2w.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/33y3qfk.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/jzunio.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/w1sps7.jpg[/IMG]
-
Trochę działeczki [IMG]http://i49.tinypic.com/28u1doi.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/2vlla90.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/125gcon.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/taoi6o.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/jq2mus.jpg[/IMG]
-
Coś nam Jaśko porwał Babcię,bo do galerii nie zagląda ;)