Nowy image całkiem fajny.:lol:
Donka jakaś niedopieszczona bo brzuchol wystawia.;) A mopik ma kino.Ciekawa jestem czy planuje nowego osobiście poznać.:evil_lol:
A pozwalaj sobie do woli.:lol:
Bratki fajne i widzę,że nowe odrosty już rosną.
Dzisiaj widziałam kiełkujące krokusy w ogródkach przydomowych.Czyli idzie wiosna.:multi:
[url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/jaaaaaaaaaaa/Spanko003.jpg[/url] sielanka rodzinna :lol:
Ja tez myślałam,że Bolcik jest troszkę większy a on taki cudny okruszek.
Jutro idziemy z rudzielcem na kontrolne badanie krwi.
Jutro Figa ma wizytę u fryzjera.Wszystkie psiaki się fryzują to ona też chce ładnie wyglądać.:lol:
Wcale sie nie mylę,bo w tej chwili Fix w stosunku do Tazzia jest rozkosznym miniaturkiem.Wiem,że później może całkiem nieźle wyrosnąć na co najmniej średniaka.;)