-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Co tam broda.Za to Feluś jest teraz wyjątkowy.:eviltong:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Byłam,czytałam.Zdęciuszka spacerowe oglądałam. Za ostatnim tematem nie przepadam,bo nie lubię biegać ale lubię jeść.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
No i cóż tu można napisać.Zdjęcia spacerowo - zabawowe piękne. Zazdroszczę towarzystwa i zabawowego miejsca.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ufffff nadrobiłam.Fajne zdjęcia. Chłopaki przytulaki cudne. Mam nadzieję,że może w tym sezonie letnim uda mi się Was poznać osobiście i wymiziać psich panów. -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Ale ja nie mam problemu z wypluwaniem piłki ;) [/QUOTE] No to moje gratulacje.:eviltong: Bolcik już nie ma co robić. -
Dopiero na tych zdjęciach widać jak Mordziasta ubrała sie w futro.:eviltong:Takie fajne szorstkie.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wszystko nadrobiłam w czytaniu. Maluśki jest cudowny w swoim kubraczku.:loveu: Zerduszko jesteś bardzo ambitna.;) -
Nie mam pojęcia co zrobił,żeby kwitły.Jakoś nigdy nie pytałam.Za to wiem,że on tych kaktusów nie podlewa tylko raz w tygodniu wkłada doniczki do miski z wodą i tak trzyma z godzinę aż się dobrze napiją.No i stoją na parapecie.
-
Wbrew pozorom o kaktusy też trzeba umieć dbać.Przekonałam się o tym dopiero w tedy gdy swoje kaktusy oddałam znajomemu.U niego urosły i zakwitły a u mnie nigdy nie kwitły a warunki mamy podobne.
-
Cudne te wschody słońca. A tu [URL]http://images10.fotosik.pl/3595/e6bc276965aeadb0.jpg[/URL] to jakieś zielone UFO Was nawiedziło?
-
Jakie cudne storczyki.Cud miód malyna :loveu:
-
Ale podsumowanie :megagrin::megagrin:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Psiaczki radośnie biegają.Chyba czują wiosnę.:lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Marako fajne te dziewczyny masz,a Joga przy nich to taka kruszynka.:lol:
-
Teraz łyka Viacutan plus ale jak skończy to spróbujemy ten Olekardin.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
100 lat dla Kluski.:multi: Bolcik jest rozbrajający.Chyba ociupinkę podrósł.:loveu: -
Ma zwłaszcza na tylnych łapach.Fryzjerce już od jakiegoś czasu Figi sierść się nie podoba.Sunia w listopadzie dostała kropelki a teraz kapsułki.Jeżeli to nie pomoże to będziemy robić badania.
-
Dziękujemy
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/marzec/DSCN4415_zps77cef479.jpg[/url] ten maluch jest do zacałowania :loveu: -
Wrzucę parę zdjęć z dzisiejszego spacerku.Dzień szaro bury to i zdjęcia takie. Figunia jest po wizycie u fryzjera. [IMG]http://i47.tinypic.com/1z53m6t.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2vn2gyu.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/kdk4fm.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/2jfko42.jpg[/IMG] [IMG]http://i46.tinypic.com/a07xs.jpg[/IMG]
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A co z tym zasiniałym siusiaczkiem? Fajnie,że mały jest taki bystry i zaczyna troszkę rozrabiać.:lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
Margi replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Cudni są obaj.:loveu: Napatrzeć się nie mogę. Zrobiłaś ogromną przyjemność Tazzmanowi przywożąc braciszka. A Tazzio nie drętwieje w nocy taki zwinięty w małym posłanku? -
U Magdy trochę zimy i trochę wiosny.:lol:
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
Margi replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jak wizyta Bolcika u weterynarza?