Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='bico']brak już słów na to wszystko....:( jakie są na chwilę obecną poniesione koszty na leczenie, pobyt w klinice i żywienia maluszka? Piesek wyleczony i podtuczony zostanie ogłoszony i mam nadzieję, że ktoś sensowny go wypatrzy....[/QUOTE] Nie znam kosztów, kazałam po prostu ratować, choć nie dawali mu praktycznie szansy na przeżycie. Co do żywienia to dostał od lekarza próbki karmy weterynaryjnej więc chociaż te koszty odpadają póki co.
  2. [quote name='matrioszka2']Gadamy jak głuchy z niemową.Ni cholery nie wiadomo, o co kaman:D:D:D[/QUOTE] Przynajmniej jest śmiesznie;)
  3. [quote name='Ty$ka']Były zgrzyty i są pomiędzy psami nadal, ale ważne, że pokochała Świrka (kota) :D[/QUOTE] Dokładnie, a psy się dotrą;)
  4. [quote name='Ty$ka'][url]http://huskyadopcje.pl/husky-do-adopcji/687-komi-pilnie-potrzebuje-domu-staego-lub-tymczasowego-.html[/url][/QUOTE] Widziałam jednak nadal cisza:( Pilnie poszukuję DT dla 3 dzikich około 3,5 miesięcznych szczeniąt.
  5. Pozostaje nam tylko czekać na relację z pierwszych dni pobytu w nowym domu.
  6. [quote name='dzodzo']weszlam z dobermanow w potzrebie, niestety napisze wprost w imieniu Nadziei Dobermana, ze nie jestesmy w stanie zapewnic opieki finansowej a co za z tym idzie hotelu w chwili obecnej zadnemu dobermanowi ani psu w podobie dobermana, poniewaz mamy w hotelach po kilka miesiecy dobki (nawet zdecydowanie bardziej adopcyjne i "rasowe"), za ktore usilujemy splacic zadluzenie fakturowe w hotelach i u wetow a kasa ND jest calkowicie pusta.Zadluzac sie bardziej nie mozemy, wiec kolejka dobkow ktorym chcielibysmy pomoc sie wydluza a my jestemy w sytaucji patowej. tradycyjnie rozbija sie o kase a raczej jej kompletny brak:([/QUOTE] Wszędzie to samo:( Nie wiadomo w co wkładać ręce a psiny stoją w polu... Dzięki za odzew.
  7. Super,że się tak fajnie dogadały.
  8. [quote name='Merys']Ten kto mu to zrobil i jego matce, to nie czlowiek... Jak wyciagnie sie maluchy z tego lasu, to wtedy spadnie kamien z serca.[/QUOTE] Mam nadzieję,że wspólnymi siłami damy radę. Jak już będą bezpieczne mam w planie pewną akcję.
  9. [quote name='IVV']dobrze jej u Ciebie Olenko :) i nie chce zbyt daleko sie od tego swojego raju oddalac ;)[/QUOTE] Tylko,że na ten niby raj czeka m.in. szczeniak w klinice który bez socjalizacji nie znajdzie domu:shake: Mam nadzieję,że w tym tygodniu wyjaśnią się wszystkie problemy zdrowotne Perełki. Najgorsze jest to że trzeba będzie ją pewnie kąpać a ona panicznie się tego boi.
  10. [quote name='IVV']wow !!!! :)[/QUOTE] Dokładnie;) Jeszcze tylko trzeba doleczyć skórę Nany i szybciutko na sterylkę:(
  11. [quote name='IVV']na spacerek :)[/QUOTE] Spacerek dopiero był, ale Perełka się buntuje i większość "wietrzenia" spędziła na fotelu pod domem.
  12. Zaszalałaś:loveu:
  13. [quote name='ladySwallow']I jeszcze jedna: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-rq7g2Z5HB6s/TeJLdsyV3xI/AAAAAAAAE64/PQ4Cr6SXX3U/IMG_4219_resize.jpg[/IMG][/QUOTE] Dzięki. Komu takie słodziaki;)?
  14. [quote name='ladySwallow']Wklej tutaj, domek był sprawdzany dla pudla, wypadł ok, ale pudel pojechał gdzie indziej, więc domek szuka psa: [url]http://www.dogomania.pl/threads/208597-Poszukiwany-mały-średni-pies-suka-z-DT-przyjacielski-do-dzieci-młody-lubelskie[/url] Tylko musi być przyjacielski do dzieci, nie wiem, czy te dwa oszołomy spełniają takie warunki :lol:[/QUOTE] Zgłoszone.
  15. [quote name='Merys']Oby sie z tego wylizal[/QUOTE] Maluch ma apetyt, dzisiejsze badania też nie wykazały babeszjozy, oby tak dalej.
  16. [quote name='muzzy']Czasem udaje mi się wrócić z wesela na dwóch nogach, nie na czterech :D;) Właśnie siadam do zdjęć z kliniki, dzisiaj będą.[/QUOTE] Już nie mogę się doczekać.
  17. Psiaki nie mogą mieszkać w klinice, blokują miejsce dla potrzebujących zwierząt nie wspominając o kosztach:(
  18. I nie mam co z nimi zrobić.
  19. Widzę,że żyjesz:diabloti:
  20. [quote name='matrioszka2']Tia .... strasznie wyjaśnia.:mdleje: Ja nie mówię, że referencje były ode mnie, ale że referencje moje (o mnie) przełożyłaś (rozciągnęłaś) na Martę.:cool3: Olę znam .To nie Ty ?:eviltong:[/QUOTE] Ja też i nowa Pańcia Mei też;)
  21. [quote name='IVV']podnosimy na dobranoc[/QUOTE] I z rana;)
  22. [quote name='matrioszka2']Dobra, dobra.A przedadopcyjna była ?:razz:... bo nie mogę doczytać ....:eviltong: Czy podciągnęłaś p.Martę pod moje świetne referencje ? :diabloti:[/QUOTE] Referencje nie były od Ciebie:eviltong: Przyznam się mają chody bo głównym opiekunem zanim wyjedzie do Białej jest Ola i to wszystko wyjaśnia:diabloti:
  23. [quote name='Dora']nie......to juz nawet nie chodzilo o odzysykanie pieniedzy, tylko prosilam Fundacje zeby zamknely swoje allegro, bo my nie moglysmy wejsc ze swoim....mimo ze ewidetnie pieniadze za leczenie zostaly juz zebrane, to aukcja nadal wisi na allegro[/QUOTE] Jeśli wpłacam na jakiegoś psa to przecież robię to z pewnych powodów i wszystkie kierowane na niego wpłaty powinny być przeznaczone na ten cel no chyba,że znajdzie dom i będzie można pomóc innym bidom. Ta sytuacja jest jednak zupełnie inna. Pies traci na tym najbardziej bo wszystko robi się mało wiarygodne.
  24. Imię już jest:) TOADIE [B] FB [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=189674514418707[/url] [/B]
×
×
  • Create New...