[quote name='ladySwallow']MaDi, może ją ogłosić jako sunię taką do pilnowania, do budy - myślę, ze zgłosi się trochę osób, a po odsiewie coś zostanie.[/QUOTE]
W budzie mogą tak naprawdę mieszkać oba ale pilnować to będą ew. miski, szczególnie Nana kocha człowieka.