Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. [quote name='plastelina']Olu a szczeniak na dt? czy od razu stały?no i suczka czy pies?czy to chodzi o tego szczeniaka znalezionego w lesie?[/QUOTE] Kasiu wszystko tak jak napisała Merys:( Perełka była dzisiaj dzielna, grzecznie jechała samochodem w klinice wszyscy zauważyli jej postępy w zachowaniu. Zastrzyk zniosła dzielnie, przed nami jednak częste kąpiele których bardzo się boi. Niestety po raz kolejny musiałam zakupić advocate. Lekarz zamówił też specjalistyczny szampon.
  2. Potrzebne są DT oraz fundusze na leczenie:( Maluch nawarczał dzisiaj na mnie a następnie pomerdał ogonem w sumie nie ma się co dziwić przecież dopiero uczy się prawidłowych zachowań.
  3. [quote name='furciaczek']Zuzka zaczepiona, pazurki przycie, jeszcze tylko kompanko i bedzie mogla ruszac po nowe zycie:loveu:. Pamietacie ile wazyla zanim do mnie przyjechala? Bo teraz 13kg:p[/QUOTE] Na pewno ważyła mniej:eviltong:
  4. [quote name='ladySwallow']Właśnie po haszczakami chcemy jechać, ale koleżanka przyjeżdża dopiero w niedzielę i w poniedziałek możemy jechać.[/QUOTE] Sayrelka wpada? Weźcie mnie ładnie proszę;)
  5. [quote name='funia']Czekamy zatem na rozwój sytuacji ..[/QUOTE] Nie masz kogoś kto przygarnie szczeniaka? Nawet na podwórko z ciepłą budą.
  6. Oba psiaki muszą pilnie opuścić klinikę, może znajdzie się ktoś kto zapewni DT choć jednemu?
  7. [quote name='IVV']jak wyniki ?[/QUOTE] Jutro mam przyjechać do kliniki z Perełką, będą pewnie jakieś zabiegi specjalistyczne na skórę. Wysłałam Lady filmiki które może jutro wstawi abyście mogli zobaczyć jakie Perełka zrobiła postępy. Pani Tereso proszę o informację kiedy sunia może jechać. Niestety jestem w kiepskiej sytuacji z innymi psami znajdującymi się w klinice i muszę na szybko coś kombinować. Nie wiem dlaczego ale nie mogę dołączyć zdjęć.
  8. Mały ma się całkiem dobrze, jak tylko złapie troche sił zajmę się jego tragiczną skórą. Reszta dzieciaków nadal nie ufa człowiekowi, pilnie szukam dla nich DT chce rozgospodarować chociaż po jednym.
  9. Biedak, jak byłam tam to siedział wtulony w kąt budy ale nie wyglądał na osowiałego:( Reszta psów ma chyba obroże przeciw pasożytom? Będzie ciężko z adopcjami, nawet psy z DT bardzo długo czekają.
  10. [quote name='zaginiona sara']Przelałam właśnie pieniądze z bazarku roślinnego, po zaokrągleniu 173zł. Wreszcie :).[/QUOTE] Super, dziękuję.
  11. [quote name='IVV']jak maly ?[/QUOTE] Bez większych zmian, ale nie jest gorzej;)
  12. [quote name='Ty$ka']Coś wiecie nt tego psa? [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-LdLPR3E-PEE/Td5g57abuKI/AAAAAAAABIo/B-MSEMtDAWo/s640/Obraz%252520321.jpg[/URL][/QUOTE] Dosyć duży samiec o ciekawym umaszczeniu:oops:
  13. [quote name='funia'][url]http://www.dogomania.pl/threads/208777-Panterki-i-bluzki-dla-Pere%C5%82ki?p=16983767#post16983767[/url] Zapraszam na bazarek dla Perełki .[/QUOTE] Dziękuję i również zapraszam.
  14. [quote name='panbazyl']odwiedzam leśne pieski. Ale śliczne zdjęcia :)[/QUOTE] Jak zawsze to zasługa Muzzego:loveu:
  15. Gacek gotowy do adopcji: [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/707/img2990resize.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sLrLrJA5QO4/TeJLcwDb_oI/AAAAAAAAE6w/j6z6XiCeYFU/IMG_4223_resize.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/206588-Nie-sp%C5%82on%C4%99%C5%82y-to-zag%C5%82odzili[/url]!!!
  16. [quote name='ladySwallow']Trzymam kciuki, żeby było lepiej. Jak będę potrzebna, to dzwoń ;)[/QUOTE] Dzwonię wręcz wydzwaniam wyjmij telefon z szafy:mad:
  17. [quote name='Aleksandrossa']A do Doty&Koka się odzywałyście? Może ona mogłaby dt dać?[/QUOTE] Możesz ją zaprosić?
  18. No dobra niech Wam będzie;) Widziałam dzisiaj na deptaku dorosłego dupla był identyczny jak Morel.
  19. Super, jeśli masz na zbyciu jakiś domek to podeślij do mnie;)
  20. Z maluchem jest kiepsko:( niby nawet je ale jest strasznie słaby. Mam nadzieję,że jutro będzie lepiej.
  21. [quote name='furciaczek']Z tego co sie orientuje to w najblizsza niedziele:multi:[/QUOTE] Daj znać jak będziesz wiedziała na 100% bo muszę uprzedzić Panią najpóźniej 2 dni przed aby zarezerwowała sobie wolne dni. Szczepienia uzupełnione? Komu mam przekazać fundusze na transport?
  22. [quote name='funia']Jest cudowny !!!!gdzie pójdzie po klinice ?[/QUOTE] Nigdzie tak jak Nana i Gacek, nie mam dla nich miejsca... Miałam go zabrać do siebie ale mam Perełkę:shake: Miejsca szukają tez pozostałe szczeniaki:-(
×
×
  • Create New...