[quote name='plastelina']Olu a szczeniak na dt? czy od razu stały?no i suczka czy pies?czy to chodzi o tego szczeniaka znalezionego w lesie?[/QUOTE]
Kasiu wszystko tak jak napisała Merys:(
Perełka była dzisiaj dzielna, grzecznie jechała samochodem w klinice wszyscy zauważyli jej postępy w zachowaniu.
Zastrzyk zniosła dzielnie, przed nami jednak częste kąpiele których bardzo się boi. Niestety po raz kolejny musiałam zakupić advocate.
Lekarz zamówił też specjalistyczny szampon.