Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Dziś ten dzień;)
  2. [quote name='IVV']Olenko Ty juz dawno bys wygrala pierwsza nagrode w tym programie ;)[/QUOTE] W\takim razie podnosimy;)
  3. Normalnie szok:crazyeye: Dziki pies do odstrzału:shake:
  4. [quote name='winter7']Czy deklaracje należy wpłacać na konto lsoz? Czy macie jakieś prywatne konto? Np. to z cegiełek na allegro?[/QUOTE] Wpłaty proszę kierować na konto z pierwszego postu;)
  5. [quote name='IVV']kurcze sporo ....to jak za dwa Onki ....[/QUOTE] Sporo tylko co zrobić?
  6. Foty będą pewnie później;) Jak Lady wróci do żywych:evil_lol: Jest adopcyjna malutka młoda sunia. Nic tylko brać.
  7. [quote name='tysmienica']Hej, no własnie pisałaś o tym Lublinie. Czy mogłabyś sie podpytać czy jakas znizka przy 4 psach by byla? ja nie znam zadnego innego weterynarza:/i ta opcja z mozliwościa zostania do zdjecia szwów tez jest super, teraz najwiekszy problem jest z przekonaniem pani do zabrania do streylizacji krawacika, która jest w ciąży...zwariowac mozna.[/QUOTE] Sytuacja najpilniejsza opanowana;) Nie zdradzamy szczegółów bo do forum mają dostęp różne osoby.
  8. Jak coś to łapcie mnie na telefon bo już całkiem się zamotałam;)
  9. Jesteśmy po kąpieli, dzisiaj testowałyśmy kabinę i konewkę. Myślę,że spokojnie mogę startować do programu "Mam Talent";)
  10. Widzę,że szalałaś od rana;)
  11. Pojadą prawdopodobnie jutro:(
  12. [quote name='matrioszka2']Byłaś dzisiaj ?[/QUOTE] Ja byłam dzisiaj:eviltong:
  13. Reno dzięki za wieści i tak podczytuję co słychać u chłopaków;)
  14. [quote name='hebanowa']Tak dopytuję bo swojego czasu piesek był podobnie łysy i 2 lata trwały te kąpiele które cos tam zmieniły ale tak naprawdę to niewiele. Dopiero zrobili hormony płciowe(miała nieprawidłowe wartości) , suczka poszła do sterylizacjii i szybciutko pokryła się sierścią. Także to było wybawienie dla wszystkich.[/QUOTE] Cieczka niestety popsuła sterylkowe plany,teraz trzeba poczekać minimum miesiąc do wykonania zabiegu.
  15. [quote name='plastelina']bazarek na LSOZ [url]http://www.dogomania.pl/threads/208861-Ubrania-i-inne-rzeczy-na-LSOZ-do-10.06-do-godz-22?p=16992874#post16992874[/url] poproszę o pomoc w podnoszeniu bo przez weekend nie będe miała dostępu do neta[/QUOTE] Dziękuję Kasiu.
  16. [quote name='bico']wpłacę choć 200 zł na leczenie Tołdika, bo czeka mnie jeszcze opłata DT Zuzki i jej transportu do DS oraz deklaracje miesięczne dla innych psiaków...wczoraj podesłałam fotki maluszka jednej pani, może się odezwie, zawsze warto próbować gdzie się tylko da...muszę wystawić bazar na potrzeby podopiecznych LSDZ, mam już nawet foty ale czasu ciągle brak, a jak już go mam wieczorem, to po prostu padam i zasypiam, następnego dnia znów do roboty na 6.45 i tak całe dnie w tym kieracie, człowiek nie ma na nic na prawdę ważnego czasu:(:(:([/QUOTE] Pamiętaj,że jak coś mój DT dna Ciebie czeka;) Mam dobrą i złą wiadomość, byliśmy dzisiaj i mamy jedną sunię, dwa "maluchy" zostały. Ich złapanie to prawdziwy horror, mam nadzieję,że Merys opisze warunki w jakich przebywała interwencja. Należą się jej też podziękowania, za użyczenie TZta do kopania i rąbania:evil_lol: Oboje spisali się na medal, sunia jest u nich w domu. Ma całą masę martwej sierści i kleszczy... Waży ponad 5 kilogramów:crazyeye: Od siebie mogę dodać jeszcze ciekawostkę;) Mam zniekształcone nogi od opuchlizny po zmasowanym ataku komarów:shake:
  17. [quote name='hebanowa']I hormony płciowe też miała robione i też dobrze?[/QUOTE] Badane były hormony tarczycy, przypominam że jakieś 2 dni temu skończyła cieczkę więc jakiejkolwiek badania tego typu nie miały sensu.
  18. [quote name='funia']Perełka ma troszkę nowego futerka ,czy żle widzę ?[/QUOTE] Ma nowe futerko, szczególnie na ogonie, który był " szczurzy" a teraz niemal całkiem zarósł. Problem w tym,że to nie jest zwykłe leczenie, jej skóra jest patologicznie zmieniona z powodu długoletnich zaniedbań i nie mamy pewności co uda się zyskać lekami i zabiegami pielęgnacyjnymi. Najbardziej martwi mnie jej paniczny strach przed kąpaniem, a ono jest konieczne przy wszelkich problemach skórnych. Nie ma wpłat na leczenie z innych źródeł niż od osób tu zgromadzonych, zaktualizuję wszystko jak zakończę jej przygodę z kliniką. Dobrze,że za większość rzeczy nie muszę płacić bo na pewno nie stać nas na to:( Zrobiła wielkie postępy i przyznam szczerze,że bardzo mnie tym zaskoczyła, przyznam się też bez bicia,że w domu który zapewni jej stałą opiekę rozkręci się jeszcze bardziej, ja niestety z powodu prowadzonego stylu życia nie mogę jej poświęcić wystarczająco dużo czasu. Dziękuję za miłe słowa, przekażę je moim chłopakom;)
  19. [quote name='hebanowa']Fajna mała ,nie wygląda na chorą po oczach:lol:. Ciekawa jestem jak jej hormony wyjdą..[/QUOTE] Hormony wyszły ok.
  20. W Lublinie można taniej wysterylizować sunie. Zbierane są fundusze więc już pewnie wiadomo gdzie zostaną przeprowadzone zabiegi, czy sunie będą tam mogły przebywać do zdjęcia szwów?
  21. Pomoc nadal potrzebna. Dzisiaj spotkałam się z bardzo przykrą i chamską formą zniszczenia plakatu dotyczącego przytuliska, jakiś debil dopisał głupkowaty tekst...
  22. [quote name='ladySwallow']Jest miejsce w hotelu, na razie jadą tam oba - MaDi udało się uzgodnić cenę 300 zł + karma od sztuki - pilnie zbieramy deklaracje![/QUOTE] Święte słowa.
  23. [quote name='ladySwallow']Wpada, m.in. po sukę od nas, zabiera ją do hotelu - ale nadal nie mamy trasportu do Nowodworu.[/QUOTE] Może na niedzielę będzie łatwiej kogoś załatwić? Którą sunie zabiera i czym?
  24. Podnosimy.
  25. [quote name='IVV']to kiedy Perelka moze jechac do Tereski ?[/QUOTE] Może już jechać od jakiegoś czasu tylko,że TERESA BORCZ ma do załatwienia jakieś ważne sprawy. Przeżyłyśmy właśnie kąpanie, było ciężko:(
×
×
  • Create New...