Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Nie wiem o którego psiaka chodzi bo nie mogę odtwarzać filmików wklej mi proszę jego zdjęcie.
  2. Z tego co mi wiadomo czeka na nią dom pod Lublinem. Sunia jest już w klinice, zostanie przebadana i poddana sterylizacji. Grzeczna dziewczyna, bez problemu zapakowaliśmy ją do samochodu, całą podróż zniosła dzielnie i nawet się nie wierciła. Nie przyglądałam jej się specjalnie ale na pierwszy rzut oka jej sierść jest w tragicznym stanie i ma na sobie pełno martwego włosa. Dziękuję za cierpliwość w czekaniu na nas;)
  3. Może myślą że jest w schronisku? Co do opłat to ludzie często mnie pytają czy adopcja kosztuje. Nic im nie pisz poproś tylko o kontakt telefoniczny.
  4. [quote name='funia']Mój bazarek zakończył się .Niestety jest tylko 15 zł ....ale dodam nowe rzeczy i wystawiam znowu bo musze obiecane 100 zł przekazac dla Perełki . Poprzedni bazarek wyszedł mi lepiej....[/QUOTE] Grosz do grosza a będzie kokosza;) Jutro idziemy na wizytę u dermatologa.
  5. Widocznie rachowskie małpy wydzielały złe fluidy;)
  6. [quote name='muzzy']Może dacie radę odwiedzić nas w wąwozie? Dropucha na bank by się z Meą super dogadali, a i miejsce do pobiegania jest :) W razie czego służę transportem.[/QUOTE] Dobra dobra przecież masz jej zdjęcia to możesz sobie dokleić tak jak na wątku Dropka:diabloti:
  7. [quote name='ladySwallow']Filmik z polecenia pani kierownik :evil_lol: [video=youtube;9t-m59pAHhM]http://www.youtube.com/watch?v=9t-m59pAHhM[/video][/QUOTE] Małpa:mad:
  8. [quote name='IVV']a ja wyslalam 200zl, to juz troche sie cos uzbiera[/QUOTE] Takie całkiem sporo;)
  9. [quote name='zaginiona sara']Ja już tylko ostatnią paczkę załatwię i za roślinny przeleję na konto piesków.[/QUOTE] Dzięki wielkie.
  10. [quote name='Selenga']zawsze jest :) tylko muszę coś pozmieniać, bo jakoś zainteresowanie spadło[/QUOTE] Co do zmieniania: Ponad 20 psów opuściło przytulisko. Wszystkie zostały odrobaczone pierwszy raz. Ponieważ kilka psów w przytulisku kaszle zostały one gruntownie przebadane i na szczęście nie jest to nic zakaźnego. W tej chwili chcemy zakupić/otrzymać plandeki które pozwolą zrobić zadaszenie głównie dla psów które są na łańcuchach i w pełnym słońcu. Wciąż najbardziej potrzebne są DS lub DT.
  11. [quote name='muzzy']MaDi, nawijaj :)[/QUOTE] Co tu mówić mój ulubiony doktorek znalazł dla niej dom;) Panie mają koty i słusznie wspólnie stwierdzili że brakuje psiaka do spacerów. Widziały Zuzię jak jeszcze była w klinice i co? Myślały myślały aż się namyśliły:evil_lol:
  12. [quote name='bico']Bardzo, ale to bardzo się cieszę:multi::multi::multi: Mnie MaDi już wczoraj uchyliła rąbka tej radosnej tajemnicy:eviltong::evil_lol: ale czekałam aż ona sama to tutaj wszystkim ogłosi, bo to ona kombinowała ten domek dla Zuzki:cool3::multi::loveu: Pakiet 80 ogłoszeń przeznaczę dla Nany, a drugi taki sam zamówię dla Gaculi;) Tak sobie myślę, nie chcę oczywiście zapeszać, ale dla mnie na prawdę takie nowiny są takimi małymi chwilami, nielicznymi niestety, kiedy chce się żyć i czuje się, że właśnie dla takich momentów żyć warto i warto "celebrować" taki moment choć przez krótki czas...Gdyby nie szczęśliwy zbieg okoliczności, Zuzka zdechła by z głodu, dostała skrętu kiszek od foliowych toreb, które jadła lub zabił by ją samochód, ale miała to szczęście, że wypatrzyła ją Viris, MaDi i LSOZ podjęli interwencję, Muzzy porobił fajne foty, ladySwallow i evel odwiedzały ją w lecznicy i socjalizowały, a furciaczek dała jej dobry dt i nauczyła życia w domu, u boku człowieka - nikt z tych ludzi nie pozostał obojętny na los małego, łysego i spanikowanego szkielecika i to właśnie też jest fajne, że tyle osób zjednoczyła pomóc temu psu i teraz Zuzka się szykuje do podróży do swojego własnego ds....no jednak mi się łezka w oku kręci....ze szczęścia:oops::placz::placz::multi::multi::multi::multi: Dziękuję wszystkim razem i każdemu z osobna za pomoc tej suni, a także tym, którzy kibicowali Zuzi na wątku, choć są daleko - serdeczne dzięki:Rose:[/QUOTE] Aż mi się łezka w oku zakręciła.
  13. [quote name='Selenga']Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B] Zadeklarowano kupienie [B]64 cegiełek[/B] Na moje konto zapłacono za [B]43 cegiełki[/B] Na moje konto wpłynęło [B]215 zł[/B] w tym[B] 0 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki) koszt wystawienia aukcji [B]20,15 zł[/B] prowizja allegro [B]12,80 zł[/B] [B]215 - 20,15 - 12,80 = [SIZE=3][COLOR=red]182,05[/COLOR][/SIZE][/B] [B]Taka kwotę przelałam dzisiaj na koto:[/B] [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/dwojka/przelew_nana&gacek.pdf[/URL][/QUOTE] Dziękuję bardzo. Oba psiaki nadal w klinice i bez domu.
  14. [quote name='Selenga']Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B] Zadeklarowano kupienie [B]73 cegiełek[/B] Na moje konto zapłacono za [B]24 cegiełki[/B] Na moje konto wpłynęło [B]143 zł[/B] w tym [B]6 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (2 x 3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki) koszt wystawienia aukcji ja sponsoruję prowizja allegro [B]14,60 zł[/B] [B]143 - 6 - 14,60 = [SIZE=3]122,40[/SIZE] [/B] [B]I jeszcze dla Perełki zostało przeznaczone 145 zł ze spadku po Asie co razem daje [SIZE=3][COLOR=red]267,40 zł [/COLOR][/SIZE][/B] [B]Taką kwotę przelałam dzisiaj na konto fundacji:[/B] [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/perla/przelew_perelka.pdf[/URL][/QUOTE] Dziękuję bardzo.
  15. Dostałam PW od TERESY BORCZ DT nadal aktualny ale za jakiś czas;)
  16. [quote name='kora78']28 Czekoladka jaka jest z charakteru? w jakim wieku? wiadomo o niej cos? i sunia 19 jest bardzo bojazliwa, czy fajna jest? ma dobre fotki? MaDi, prosze wybierz mi jakiegos kudlacza, ktoremu z ogloszen mozna ds szukac. musi byc dosc mlody, mily, taki ktory powinien szybko zycie w warunkach domowych zalapac. musi miec mozliwe fotki do ogloszen. napisze tekst i zaloze watek i pooglaszam. wybierz jakies, daj mi do wyboru pies nr 9 to wg mnie laciaty jest, czarno bialy, a nie czarny...[/QUOTE] Czekoladka ucieka przed obcymi i dziamoli, biała sunia też jest płochliwa. Może poogłaszaj dużą ONkowatą sunię? Może ktoś wstawić jej fotki? Chodzi mi o tą która była z dużą czarną sunią w kojcu na pierwszym placu i obgryzała jej nogi;) To około roczny psiak prawie ONek tylko ma kłapciaste uszy.
  17. [quote name='Selenga']Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B] Zadeklarowano kupienie [B]99 cegiełek[/B] Na moje konto zapłacono za [B]68 cegiełek[/B] Na moje konto wpłynęło [B]336 zł[/B] w tym [B]9 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (3 x 3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki) koszt wystawienia aukcji [B]20,15 zł[/B] prowizja allegro [B]19,80 zł[/B] [B]336 - 9 - 20,15 - 19,80 = [SIZE=3][COLOR=red]287,05[/COLOR][/SIZE][/B] zł [B]Taka kwotę przelałam dzisiaj na koto fundacji[/B]: [URL]http://dogo.egonet.pl/allegro/przytulisko/przelew_przytulisko.pdf[/URL][/QUOTE] Dziękuję, jest szansa na kolejną edycję?
  18. [quote name='Poker']Jak duży i w jakim wieku jest czarnuszek czyli nr 9 ?[/QUOTE] Niestety nie mogę zobaczyć filmiku z powodu awarii komputera. Może ktoś się orientuje?
  19. Teresz czyli mam przywozić Lessie? Jak tylko będę coś wiedziała to dam znać. Ruszył może ciężki temat?Mam nadzieję,że wiesz jaki? Kora nie wyrabiam na zakrętach i niestety nie jestem w stanie wszystkiego aktualizować. Staram się dopisywać info przy zdjęciach które już są. 19 jest podpisana jako siostra Wedla i chyba jest nadal 28 to czekoladka i też siedzi.
  20. W takim razie składaj zamówienie u Kierownika na ciachanie włosów i jajeczek:)
  21. [quote name='evel']Ty, serio? Powiedz coś jeszcze! :cool3:[/QUOTE] Zgadnij kto załatwił w pewnym sensie dom:diabloti:
  22. Pamiętacie o morderczych zapędach Czarusi? Mam nadzieję,że tylko w stadzie była mocna...
  23. [quote name='as_ko']Super wygląda :)[/QUOTE] I strasznie zabawowa się zrobiła. Niemal zamęczyła Małego i zaczepiała inne psy. Zapomniałam napisać że ma ciążę urojoną ale ma już specjalne zalecenia co do obsługi w tym stanie;)
  24. Byłam w przytulisku wczoraj a podczas ostatniej mojej wizyty jeszcze był więc pewnie maksymalnie kilka dni temu.
×
×
  • Create New...