Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Co chcecie wiedzieć? Na ich wydarzeniu można znaleźć różne informacje. Kiedy będą realizowane ogłoszenia? Bardzo zależy mi aby psiaki szybko znalazły domy.
  2. Zawiezione:(
  3. Podnosimy.
  4. Daj znać co powie lekarz.
  5. Koty dopiero teraz będą miały focha bo Zuźka jeszcze wczoraj zrobiła kupę do jednego legowiska a do następnego nasikała.
  6. Wczoraj jak zabieraliśmy z kliniki psiaki razem z Muzzym, Szansa też była na spacerze. Tu ją wypatrzyłam: [url]http://fundacjazea.mmknet.pl/aktualnopci-mainmenu-39[/url]
  7. [quote name='Merys']Mam nadzieje, ze zaufaja pani, ktora je dokarmia i moze jej uda sie ktoregos zlapac. Sprytna mieli matke, kryjowke znalazla im nie do zdarcia. [url]http://img26.imageshack.us/img26/8931/p5270158.jpg[/url][/QUOTE] Trzeba jeszcze podać wymiary szczególnie te w głąb;)
  8. Wielkie podziękowania dla transportujących, dogadujących i innych pomagaczy. Niestety musiałam zawieźć Nanę i Gacka do Chełma, a udało się to tylko dzięki Muzzemu.
  9. Dobrze,że udało jej się opuścić przytulisko i dostała szansę bycia normalnym psem.
  10. [quote name='ladySwallow']Czarusia bardzo grzeczna była podczas transportu, w Lublinie się zapoznałyśmy po raz drugi ;) Zapięłyśmy jej smycz do obroży i szelek, na wszelki wypadek. Wyszła ze mną na smyczy na krótki spacer po podwórku, załatwiła się w pełnym pakiecie, napiła wody, obwarczała inną sukę bardzo nieprzyjemnie i pojechała dalej :)[/QUOTE] Cała Czarusia.
  11. [quote name='IVV']do ktorego hoteliku psiaki beda jechac ?[/QUOTE] W Chełmie. Póki co padł samochód którym mamy jechać.
  12. [quote name='IVV']strasznie urodziwe te szczeniaki :) oby jeszcze tamte dwa daly sie zlapac nim jakiemus kretynowi uda sie je odstrzelic[/QUOTE] Obok ich schronienia leżała czaszka psa... pewnie też kiedyś komuś przeszkadzał. Złapanie pozostałych maluchów jest niemal niewykonalne:(
  13. [quote name='Ty$ka']MaDi, komu z FAM wysyłałaś północniaki do adopcji?[/QUOTE] Różnie są porozmieszczane zobaczysz po podpisach wątków.
  14. Moja wolontariuszka beczała za nią jak bóbr;)
  15. Skóra Perełki jest w bardzo kiepskiej formie od dzisiaj poza kąpielami, tabletkami i zakrapianiem będzie dostawała również antybiotyk.
  16. Jedziemy do hoteliku około 18. Nana została nawet ponownie wykąpana.
  17. Szansa nadal jest w klinice ma znów duży opatrunek i ciężko jej w nim chodzić, pewnie odbyła się kolejna operacja. Dziwi mnie brak informacji o jej losach tym bardziej,że podobno jest pod opieką fundacji?
  18. [quote name='matrioszka2']Kudłacza Czarusia nie ma na 100 procent ?[/QUOTE] Tego czarnego? Co był w oddzielnej klatce? Na terenie boksów go nie widziałam może jest w szpitaliku.
  19. [quote name='Paulina_mickey'][url]https://lh5.googleusercontent.com/-HHWQo2gYZ1A/TeswgiBX9dI/AAAAAAAAFDo/wl7iklSIstU/s512/P6040060.JPG[/url] A to w obróżce/kolczatce? A ze szczeniakami siedzi jeszcze ten piesek w szelkach?[/QUOTE] Nie wiem co to jest. Psiak w szelkach nadal u szczeniaków.
  20. [quote name='Ty$ka']Mauja ma wątek na shusky, ale te, o które pytam jednak nie mają. Zaraz im założę.[/QUOTE] Są na 100% na malamucim forum.
  21. [quote name='sylwija']pustki i jakiś straszny wysyp psiaków :([/QUOTE] Dokładnie.
  22. Toadie wykąpany.
  23. Potwierdzam słowa Lady. Z huskych nowa jest tylko biała do zabrania bo ją zjedzą. Pudel to chłopak podobno w średnim wieku.
  24. [quote name='sylwija']wiadomo, jak do kotów?[/QUOTE] Za wcześnie aby cokolwiek powiedzieć, był nawet jeden w poczekalni ale nawet go nie wypatrzyła.
  25. Miałam okazję wczoraj uczestniczyć w zabraniu jej ze schroniska, to kochana i bardzo łagodna sunia. Ładnie chodzi na smyczy, siada, podaje łapę, położyła się po chwili;) Kaganiec przy oględzinach był niepotrzebny, dobrze zniosła podróż samochodem, nie potrafiła wyskoczyć z bagażnika więc wzięłam ją na ręce oczywiście nie protestowała. Waży 22,5 kg.
×
×
  • Create New...