Miałam okazję wczoraj uczestniczyć w zabraniu jej ze schroniska, to kochana i bardzo łagodna sunia. Ładnie chodzi na smyczy, siada, podaje łapę, położyła się po chwili;) Kaganiec przy oględzinach był niepotrzebny, dobrze zniosła podróż samochodem, nie potrafiła wyskoczyć z bagażnika więc wzięłam ją na ręce oczywiście nie protestowała. Waży 22,5 kg.