-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
[quote name='IVV']malo tu cioteczek do ciebie zaglada :( a przeciez ty ciagle bedziesz potrzebowac pomocy :([/QUOTE] Coraz częściej tak jest bo psiak niby już bezpieczny, otóż wcale nie i tu pojawia się problem.
-
Zakropiłam ją dzisiaj advocatem i swoje oko również...strachu najadłam się bardzo dużo, mogę tylko Was uspokoić tak na przyszłość,że da się to przeżyć. W związku z tym,że Perełka zajęła miejsce moich fundacyjnych nabytków bardzo proszę o zaglądanie, rozsyłanie i wsparcie finansowe dla 4 szczeniaków z lasu. [url]http://www.dogomania.pl/threads/208553-MASAKRA-W-LESIE!!!Zastrzelono-matk%C4%99-szczeniaki-zosta%C5%82y-same[/url].
-
Wszystkie złapane!
-
Roczny husky bez ogona na łańcuchu - pilnie potrzebny DT albo DS! Ratunku!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='sylwija']jak on się miewa? da radę jeszcze trochę poczekać? pełno psów, a DT i DOBRYCH hotelików - brak :([/QUOTE] Nic nie wiem, dobrze że jest chłodniej. -
[quote name='as_ko']Poprawione.[/QUOTE] Masz plusa;)
-
[quote name='as_ko']Allegro piesków; [url]http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=1662229321[/url] Madi jeśli coś trzeba poprawić to pisz.[/QUOTE] Dzięki Asiu. W pierwszej części tekstu jest przerwa w wyrazie "nad al" możesz dodać do dopisku "działania statutowe psy z lasu"
-
Czarusia - kudłata piękność pojechała do DS do Piły : )
MaDi replied to as_ko's topic in Już w nowym domu
Tam nie ma dokładnego adresu. -
[quote name='Vicky62']O tak to prawda, że Lubelszczyzna to zagłębie pseudo ...mam suczkę odebraną z pseudo z Lublina :-([/QUOTE] Z powodu warunków? Istnieje jeszcze?
-
Nasze teraz mają dopiero około roku. Zobacz co mam nowego:cool3: [url]http://www.facebook.com/Fundacja.LSOZ[/url]
-
[quote name='muzzy']O takie znalazłem i postanowiłem się z Wami podzielić, bo fajne :) [IMG]http://ihasahotdog.files.wordpress.com/2011/06/funny-dog-pictures-goggie-gif-chaaaaaarge.gif[/IMG][/QUOTE] Sławku znów się czepię;) to nic fajnego tylko śmiertelny strach i brak racjonalnego poruszania z jego powodu. Być może sarna próbuje odciągnąć psa od swojego małego:(
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
MaDi replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']Skoro tyle osób widziało naocznie Rudzika, to pomóżcie zbierać dla niego kasę na hotelik!!! Psiak jest bardzo milutki, garnie się do człowieka....nie boi się ani dźwięku aparatu, ani widoku mojego telefonu, kiedy nagrywam film[/QUOTE] Długo go widujesz? Koleżanka która wspominała chyba o nim, mówiła że jest ostrożny i nie podchodził do człowieka. Dokarmiała go nawet przez jakiś czas. -
[quote name='as_ko']Ja obserwuję, ale nie wiem co pisać. Chciałam zrobić allegro ale zablokowali mi konto bo zalegam z zapłatą za poprzednie :([/QUOTE] Wystaw im z fundacyjnego, pamiętasz dane?
-
[quote name='Merys']Co tutaj tak cicho? Nikogo nie interesuja Bidy z lasu?[/QUOTE] Niestety nie.
-
[quote name='TERESA BORCZ']Tak sie to wlecze bo multum urzędów jest w to zaplątanych, od mieszkalnictwa , poprzez skarb państwa, ewidencje i skarbówki, kazdy wie jaki to koszmar, i jakby odemnie zalezało to bym nie zamieniała, tylko że tam chcą zrobic hotel a ja jestem z moja tam własnoscią jedyna obstrukcją, stale hulam miedzy Śląskiem a Krakowem i padam bo muszę obrócić w tym samym dniu a w domu ogrom ogoniastych cudów, i na dodatek ten gończy!!! sunia która wpadła na leczenie na miejsce Perełki już jest wiecej jak zdrowa, to super sukces ale będzie wiekszy jak znajdzie odpowiedzialny domek, teraz dojechał sparaliżowany Drops z KONINA ale miejsce Perełki jest, jak juz to pozałatwiam i się zorganizuję to bedę mieć dwójkę do ekstra działań, PEREŁKE I DROPSIAKA, moje oneczka schroniskowa to już tylko rutynowa opieka doleczająca bez zagrożenia życia, jak widać mam co robic A STERSS MNIE DOBIJA BO SIE SPIESZĘ A NIE WSZYSTKO ODEMNIE ZALEŻY,/ mam nadzieję ze PEREŁKA sie szybko wyleczy i zabiorę na leczenie paraliżu Alwarka/ NIE MOGE ZNALEŻC TATUAŻU, JESZCZE RAZ SPRAWDZĘ, MOŻE NIE MA ??? ROZPACZ NIE WIEM JUŻ GDZIE GO OGŁASZAĆ A NIE MAM GDZIE ZOSTAWIAĆ W CZASIE WYJAZDÓW DO KRAKOWA!![/QUOTE]Tatuaż powinien być w lewym uchu ew. w pachwinie, chyba że to psiak z pseudohodowli. Poproszę jakieś namiary na niego oraz zdjęcia na PW. Lubelszczyzna to zagłębie pseudohodowli więc jeśli psiak jest bez rodowodu to na pewno nie dostanie pomocy od "hodowcy"
-
[B]Dzisiaj PW zostały zaszczepione prawie wszystkie psy,kilka z powodów zdrowotnych nie zakwalifikowało się do szczepienia. Ogoliłam 2 sunie. To miłe kiedy wolontariusze dwóch organizacji współpracują( Lubelska Straż Ochrony Zwierząt i Lubelski Animals ), chwilami było bardzo ciężko. Wielkie podziękowania dla trójki studentów UP za to,że nie bali się brudnej roboty;) Dzwoniła do mnie Pani która zorganizowała karmę od firmy PLAY, dostawa w poniedziałek.[/B]
-
[quote name='TERESA BORCZ']ma u mnie miejsce, tyle że muszę dokończyć bardzo skomplikowaną sprawę wymagająca częstej podróży do Krakowa, (skomplikowana zamiana mieszkania i formalności, wszystko się klaruje i w poniedziałek bedę prawdopodobnie wiedzieć kiedy ją zabieram, mam nadzieję że bardzo szybko, podglądam ten wątek bardzo często, i martwię sie nie mniej od MaDi wszystko będzie ok, ale nie mogę więcej psiaków niż mam zostawiać samych na te wyjazdy, moje tymczaski znam , a nie wiem jak na takie samotne godziny zareaguje sunia w nowym domu, boję się ze będzie piszczeć albo szczekać i wywoła to wojne z sasiadami, dlatego chcę stale przy niej być osobiście dopóki się nie przyzwyczai , przygotujcie wszystkie medyczne dokumenty, liste leków jakie brała, ksiażeczke zdrowia z aktuanymi szczepieniami, bo może być tak że będę ja musieć zabierac ze sobą jak się zamiana przedłuży, a bez ksiażeczki ani rusz, CIOTECZKI, ja mam ważne pytanie, czy u was w jest RACHOWIE hodowla gończych polskich? Ogłaszam wszędzie mojego znajdka bardzo młodego, słyszałam ze stamtąd tu na Sląśk kilka przyjechało, może by wiedzieli do kogo, cieżko mi go trzymać, właściciel sie nie zgłasza, a napewno nie jest wyrzucony, mam za mało miejsca na takiego żywego psiaka, nie wiem juz gdzie go ogłaszać, przy tej sprawie przeprowadzki to udreka!!![/QUOTE] W takim razie czekamy do poniedziałku, będę teraz spokojniejsza. Perełka jest zaszczepiona PW mogę ją doszczepić od zakaźnych ale teraz dostaje antybiotyk. Odrobaczana jest regularnie bo dostaje advocate. Jej skóra jest już inna w dotyku. Mam wrażenie,że jest też bardziej wrażliwa. Do Krakowa pewnie łatwiej będzie ją dostarczyć jeśli będzie taka opcja. Poproszę na PW tatuaż gończego to może coś załatwię. W mich rewirach są takie psiaki;)
-
Panie oczywiście dokładnie poinformowane i wczoraj nawet spacerek się nieco udał bo była koopa;)
-
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
MaDi replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Ten psiak prawdopodobnie pozostał po zmarłej kobiecie. Takie mam newsy z osiedla. -
Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)
MaDi replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marinka']Odpowiedziałam na pw :)[/QUOTE] Ja też chcę;) mam dziwne wrażenie,że koleżanka wspominała mi właśnie o tym psiaku. -
[quote name='Vicky62']Jaki on śliczny :-)[/QUOTE] Tylko,że to ona;)
-
Normalnie szok! Toadie kocha dzieci:crazyeye: 2 latek to dla niego wspaniała atrakcja starsza dziewczynka okazała się też całkiem całkiem. Normalnie olał mnie dziad i jak wyprzedzaliśmy maluchy przysiadał wyjąc za nimi jak prawdziwy wilk:evil_lol: Uwielbiam go.
-
[quote name='ladySwallow']Mam nadzieję, ze coś się wyjaśni, bo jak nie, to pewnie Perełka wróci do Rachowa...[/QUOTE] Problem w tym,że ona nie ma tam szansy na przeżycie.
-
Piękna, roczna husky Zoja znalazła wspaniały dom! Dziękujemy!
MaDi replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Niezła ślicznotka pewnie jedziecie na giełdę w sobotę:diabloti:? -
[quote name='bico']MaDi, wpisz tą info na profil Teresy na dogo, to dostanie powiadomienie o takim wpisie. Poza tym na profilu danego użytkownika można też zoabczyć jego post i wątki - od razu wiadać gdzie i kiedy najczęściej się taka osoba wpisuje na forum.[/QUOTE] Myślisz,że ja taka mądra jestem?:evil_lol: Jeśli możesz to zadziałaj w tym kierunku:razz: Idę zaraz z moim nowym tymczasowiczem do lekarza, normalnie spadł mi z nieba...