-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
[quote name='inga.mm']Teresa wpisuje sie na watku sparaliżowanego Dropsa[/QUOTE] Proszę o link.
-
Suzy to zdecydowanie najlepsza zabawka jaką dostała Beti;) Toadie też wie do czego służą zabawki, rozgadał się nawet i wyje jak prawdziwy wilk.
-
[quote name='funia']Kurcze ...trzeba znależc kogoś kto ma te.do Teresy ..... Zapytam znajomą .Bo jak rozumie nie mamy telefonu?[/QUOTE] Tak jak wspominałam jakiś czas temu padł mi tel a w nim miałam zapisane kontakty.
-
[quote name='Marinka']Kochani, spanielek jest już po zabiegach kosmetycznych...straszliwe kołtuny wycięte. W uszach było niezłe kłębowisko włosów i woskowiny co powodowało, że psiak nie słyszał. Został przebadany i odrobaczony, wkrótce zostanie zaszczepiony. Wstyd się przyznać, ale jest prawie tak jakbym go ukradła....zgarnęłam go z ulicy na drugi dzień po tym jak znalazł się nowy wspaniały dom...[/QUOTE] Jeśli pies miał właścicielkę to była to zdecydowanie kradzież więc lepiej na przyszłość nie pisz takich rzeczy oficjalnie bo nigdy nie masz pewności kto to czyta.
-
[quote name='Cocker_The_Best']trzeba jakoś przekonać tą kobietę. Łazić i łazić aż do skutku. Zabrać do weta, mogę pokryć część kosztów i może moja ciocia by go wzięłą na DS, szuka psa innego, ale zawsze uwielbiała spaniele więc może by tego zechciała. Piszcie jak sprawa się toczy mogę go obciąć i przetrzymać jakiś czas, ale najważniejsze to odebrać i najlepiej spisać umowę z właścicielką[/QUOTE] Najpierw trzeba porozmawiać z właścicielką i "wyczuć temat". Z doświadczenia wiem,że takie sprawy często mają jakieś drugie dno.
-
[quote name='bico']Jak tam się Zuzinka miewa? Jak jej zdrówko i samopoczucie ogólne w nowym domku? Ciągle się tak stresuje? A nowi właściciele sobie z nią radzą? Cały czas o niej myślę i trzymam kciuki by się dobrze wszystko ułożyło:happy1:[/QUOTE] Zdrówko całkiem dobrze aby ograniczyć dodatkowy stres dostaje antybiotyk w tabletkach. Zestresowana jest baaardzo, ciężko ją opanować, ucieka na oślep szczególnie gdy usłyszy jakikolwiek pojazd. Spacery zostały póki co ograniczone do minimum dla jej bezpieczeństwa. W domu jest ok sika do kuwety i zrobiła kupę na podkład:stupid: Chce zjeść jednego kota ale mam nadzieję,że jej się to nie uda. Ma pomóc zoopsycholog i szkoleniowiec. Mam nadzieję,że większość tych zachowań to tylko kwestia stresu i wszystko wróci do normy. Więcej usłyszałaś prze telefon:eviltong:
-
Nie chciałam tu tego pisać ale niestety TERESA BORCZ ma pełną skrzynkę. Bardzo proszę osoby które poczuwają się do odpowiedzialności za los Perełki o pomoc w zaplanowaniu jej dalszych losów. Pozwolę sobie wkleić PW którego niestety nie udało mi się wysłać: Witam Bardzo proszę o odwiedzenie wątku Perełki. Co z jej DT u Pani? Wkrótce będę zmuszona wyjechać a niestety nie mam co z nią zrobić( to wyjazd zagraniczny). Tak naprawdę miałam zarezerwowany bilet na najbliższą sobotę ale z przyczyn oczywistych nie może on dojść do skutku. Proszę mnie źle nie odebrać ale muszę pracować a Perełka jest już u mnie prawie miesiąc co bardzo mnie ogranicza, jednocześnie ona też traci ponieważ nie mogę poświęcić jej wystarczająco dużo uwagi. Mam pod opieką również inne psiaki( m.in. postrzelonego szczeniaka, jest w klinice i muszę do niego codziennie jeździć na socjalizację bo był zupełnie dziki) co niestety powoduję ciągłe kręcenie się na czym tracą zwierzaki, mimo to Perełka zrobiła wielkie postępy w socjalizacji, sierść też powolutku odrasta, pojawił się wielki problem z ropiejącymi mieszkami włosowymi ale został opanowany. To bardzo fajna sunia jednak potrzebuje stabilizacji aby otworzyć się jeszcze bardziej. Pozdrawiam Ola
-
[quote name='matrioszka2']No rewelka, normalnie !!!:loveu::loveu::loveu: A to paskudnica - żeby do dziecięcej wanienko-piaskowniczki swój kudłaty *** pchać.:mad::lol:[/QUOTE] Nie ma tam dzieci, to specjalnie dla niego:cool3:
-
[quote name='sylwija']no i , nie chcę zapeszać, chyba się ktoś w niej zakochał.. ktoś poza mną i moim TZ ;)[/QUOTE] W takim razie pakuj a my wysyłamy następną.
-
Reks odebrany policjantowi: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/6818/p2060167.jpg[/IMG] [B] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9747/p2060171.jpg[/IMG] W szkole: [/B][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3490/p3170086d.jpg[/IMG] I w domu: [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/252839_191459680904418_160854910631562_561546_435371_n.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/201772-Zag%C5%82odzony-i-sp%C4%99tany-%C5%82a%C5%84cuchami-czeka%C5%82-na-%C5%9Bmier%C4%87[/url]!!!
-
Zagłodzony i spętany łańcuchami czekał na śmierć!!!
MaDi replied to MaDi's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie jak wygląda teraz Rex:[url]http://www.facebook.com/Fundacja.LSOZ[/url] -
Normalnie ideał do kochania.
-
[quote name='Asia & Ginger']Czy jest tu ktoś z LSOZ-u? Będziemy potrzebować Waszej pomocy. Trzeba będzie odebrać spanielka pewnej babce-alkoholiczce. Psiak całymi dniami biega samopas po osiedlu, jest masakrycznie zakołtuniony i zaniedbany, prawdopodobnie nie słyszy, albo ma tak bardzo zapchane kołtunami albo chore uszy. To młodziutki ok. 2-letni czarny milusiński spanielek. Strasznie go szkoda. Szukamy dla niego tymczasu. Czy ktoś może nam pomóc uzyskać zrzeczenie od tej baby? Ona psem się nie zajmuje, ale oddać też nie chce. Może trzeba pogrozić sądem, żeby zgodziła się podpisać zrzeczenie. Pomożecie?[/QUOTE] Pewnie,że tak tylko potrzebne mi będą dokładne namiary. Zapraszam na PW.
-
[quote name='Merys']Dzieki No wlasnie, strasznie ciezko je wszystkie wylapac. Tamten wiekszy czarny nawet nie wiadomo gdzie jest:shake: Przydaloby sie wiecej ludzi do tej akcji :placz:[/QUOTE] Na FB były "dzikie krzyki" a jak napisałam,że potrzebni ludzie do pomocy to zrobiło się cichutko:(
-
[quote name='anita_happy']Witajcie... co z tą sunią?? [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-sef4LT9UF6Q/Td5cFt9tdCI/AAAAAAAABBI/SrVOQXdOzPs/s512/Obraz%252520084.jpg[/IMG] jest nadal w schronie??? szukam suni w typie goldena dla znajomych mają małe dziecko... Pies dla Rodziny[/QUOTE] Nadal jest, tylko wg. mnie wizualnie do goldena pasuje nieco tylko kolor;) Charakter baaardzo pozytywny.
-
[quote name='Ty$ka']terasz10, czy mogłabyś wysłać mi szpice na mojego maila (bo Michała i Magdy coś nie ma na razie na forum)? Mail [email][email protected][/email][/QUOTE] Zaraz wyślę Ci maila którego dostała Teresz;)
-
Nic mi na temat nie wiadomo:roll:
-
[quote name='Jasza']Niedługo zaczną też spływać niewielkie kwoty z bazarku. Uzbieramy![/QUOTE] Super, tym bardziej,że Perełka dostaje leki.
-
[quote name='teresz10']Madi - prosze podeślij mi jezeli masz info i zdjęcia huskych - umieszcze je na znalezione - zaginione. Jezeli nie poszły ogłoszenia mozemy im zrobic pakiety na woj. lubelskie. Mam wizytę przedadopcyjną dla kudłatej suki... myślę o Lessi, lub tej twojej wielkiej Hasi - zobaczymy czy mają ładny ogródek ??? może od razu chcieliby jakis nowy ekologiczny design gratis? i ekologoczne kury sąsiadów na niedzielny rosół... patrzyłam na zdjęcia - ta duża sunia siedzi już bardzo długo, i ta śpiewajaca tez.[/QUOTE] Mówisz i masz.