-
Posts
11779 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MaDi
-
Ma to wszystko w razie potrzeby pożyczę też transporter aby czuła się bezpieczniej.
-
Wycofane airedale terriery już w domkach !!!!!!!!
MaDi replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Psy są już wykastrowane? -
[quote name='Jasza']Powinny dojść wpłaty z bazarku. (Od Inga.mm, Rozi i moja) MaDi proszę o informację tutaj albo na wątku bazarku, dobrze? Wiadomo już co z Perełką?[/QUOTE] Zastanawiałam się o co chodzi z Rozi, więc teraz już wiem;) Rozi dotarła (zapomniałam spisać kwoty bo nie wiedziałam o co chodzi) Inga.mm dotarła 25zł acha44 15zl Magdalena J. 25zł
-
[quote name='funia']Czyli ,co nie pytac? bo włąsnie dzwonic miałam ...[/QUOTE] Pytaj wybierzemy lepszą opcję.
-
[quote name='inga.mm']czy sunie można wozic środkami lokomocyjnymi? Czy to nie zniszczy efektów pracy socjalizacyjnej?[/QUOTE] Powiem tak, bać będzie się na pewno zarówno jadąc samochodem jak i pociągiem. Kasia zawsze wybiera spokojne miejsce i najbardziej pusty kurs. Ona boi się wszystkich obcych osób więc stresu nie unikniemy trzeba zadbać o to aby był minimalny.
-
Że jest super to już wiedzą i bardzo ją kochają.Najważniejsze że zaczęły wierzyć iż dadzą radę wszystkim problemom.
-
Wycofane airedale terriery już w domkach !!!!!!!!
MaDi replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='Owieczka']Hahahahahahahaha no nieźle !!!! :D cioteczko błagam weź faceta prześwietl bo psiaki są bardzo płochliwe jeszcze i potrwa troche czasu zanim sie otworzą na człowieka. Ja jestem za tym zeby wyadoptowac jednego jeśli juz. Facet nie ma pojęcia jaki chłopcy maja problem bo w ogóle nie chciał słuchac Izy ( co mnie bardzo wkurzyło ) bo potem się może okazac że jednak pies nie chce do niego podchodzić, że facet nie wie jak z nim pracowac i w ogóle psiak przejdzie jeszcze większy stres niz to warto...[/QUOTE] Może mnie weźmie to zajrzymy wszędzie gdzie trzeba;) -
Może coś z tych? Lorii Kada Bea Bima Dixi Emi Holi Moli Osa W razie co poczekamy kilka dni aby lepiej je poznać, biało szara już nieco przekupiona, bura nadal straszy.
-
Maja pod warunkiem,że do mnie nie trafi bo mnie zabiją za drugą Maję w rodzinie( to moja chrześnica:oops:)
-
Mam transport, Kasia która bardzo często jeździ z psami pociągiem może ją zawieźć, pytanie tylko kiedy( najlepiej po poniedziałku)?
-
[quote name='inga.mm']wpisałam prosbe o transpor na miau. Jesli ktos sie odezwie,czy moge podać Twój tel, MaDi?[/QUOTE] Oczywiście,że tak.
-
Są w kontakcie z Panią zoopsycholog i uczą się razem żyć. Jest ciężko ale nikt nie obiecywał,że będzie łatwo. Opiekunkom dzięki Pani Lili wróciła chęć walki i próbują wszelkich metod. Zuźka uwielbia suszoną jagnięcinę.
-
[quote name='inga.mm']To skoro tak dużo robicie, to powinnyście wiedzieć, ze czlowiek nie jest z gumy, nie posiadł umiejetnosci dualizmu i bilokacji. I powinnyście wiedzieć, że Teresa jest osobą odpowiedzialną i poważną z dużymi sukcesami na koncie. Skoro poczułas/poczułyście sie urażona/urażone moją oceną, to jakim prawem oceniałyście Teresę? Jej nie uraziłyście? Co wiesz o dniu Teresy? CAŁY jest podporzadkowany psom. Zasuwają z siostrą przy skatowanych, sparaliżowanych i dysfunkcyjnych psach jak przy swoich. Na dodatek na wiele wydatków nie dostaje pokrycia. Nie czeka na mannę z nieba jak niektóre hotele czy dt, że "sponsor" pozałatwia transport, leki i nie wiadomo co jeszcze. Jesli nie ma mozliwości grzecznościowego przewiezienia psa samochodem, o co wielokrotnie sama zabiega, zasuwa komunikacją i nie kwili na wątkach jak ja kręgosłup boli albo, ze nie załatwiła własnej sprawy, bo dłużej była u weta czy na rehabilitacji. Niczego dobrego tamtymi wpisami nie osiągnęłyście.[/QUOTE] Nie licytujmy się już to nie pomaga na żadnym wątku a wręcz zniechęca do pomocy. Proszę aby pojawiały się tu same konkrety.
-
Powiem tylko tyle nie jestem lekarzem ani nie mam wiedzy w tym temacie takiej jak TERESA BORCZ więc tu na miejscu mogłam ufać tylko lekarzom i liczyć na ich pomoc. Mam żal,że "zrobił się ruch" kiedy napisałam iż Perełka musi opuścić mój dom, a tak wątek i FB świeciły pustkami. Co do Merys i Plasteliny nie dziwcie się im one po prostu wiedzą w jakiej sytuacji jestem na co dzień i pomagają jak tylko mogą. To kolejny wątek pt. "pies jest bezpieczny to niech sobie siedzi u kogoś na głowie", otóż nie i przykre jest to,że wiele osób nie jest w stanie tego zrozumieć. Zwróćcie uwagę,że TERESA BORCZ oferuje TYLKO I AŻ LECZENIE, pomyśleliście co dalej? Perełka ma wrócić do Rachowa? Jej stan psychiczny jest całkowicie inny nie chowa się do budy...odżyła. Sierść nieco odrosła, skóra jest delikatniejsza, ale włosy ciągle wypadają, Perełka je wygryza po kąpieli jest ich dużo.Cieczka wstrzymała również planowaną sterylizację tym bardziej,że jej organizm i tak jest osłabiony. Bardzo liczę na metody które proponuje TERESA BORCZ mam nadzieję i bardzo wierzę,że niebawem zobaczymy kudłatą psinę, jednak wciąż bez domu, przypominam że ona jest bezdomna, ja nie wezmę na siebie kolejnego psa. Tak jak obiecywałam mogę udostępnić konto do zbierania funduszy ale w tej chwili powinna być już zaplanowana jej przyszłość. Szukamy więc transportu na trasie Lublin-Gliwice. Pomóżcie załatwiać transport bo ja nie mam na to czasu, w razie co proszę dzwonić.
-
Normalnie szok dzika bura ledwo się dopięła a na Suzi za duże. Zacznijcie ją wreszcie karmić:eviltong: Wczoraj wieczorem był u mnie Toadie w odwiedzinach:loveu: :loveu:Cudny jest sama bym go sobie zabrała...Sąsiadka DT powiedziała,że to pewnie lis:evil_lol: Są też przykre informacje, Toadie ma bardzo kiepską skórę, musi pójść do dermatologa, sunie które pojechały do Plasteliny też, ale najpierw powinny choć odrobinę zaakceptować człowieka. Jak dasz radę to powrzucaj trochę fotek od Muzzego:Rose:
-
[quote name='bico']Zapłaciłaś z konta LSOZ czy założyłaś ze swoich prywatnych funduszy? Ile kolejno kosztowały te rzeczy?[/QUOTE] Z konta jednak będę musiała to uzupełnić;) Obroże x 3 po 4,94 Szelki x 3 po 17,59 Karma ( nowość z USA:evil_lol:, zobaczymy jak się sprawdzi) 137,44 Linki stalowe x 2( tak na wszelki wypadek) 23,30 Wszystko zakupione w hurtowniach aby ceny były jak najmniejsze. Z tego wszystkiego nie napisałam chyba,że wczoraj sunie opuściły klinikę i pojechały do Plasteliny:loveu: Było tragicznie, bura sunia gryzie na oślep i wciąż jest niedotykalska, biało szara nieco spokojniejsza i mam nadzieję,że nie jest to spowodowane tylko osłabieniem. Nie mam jeszcze faktury za pobyt w klinice, doktor powiedział,że później się policzymy za co bardzo mu dziękuję.
-
Wycofane airedale terriery już w domkach !!!!!!!!
MaDi replied to rita60's topic in Już w nowym domu
[quote name='olga7']To może cioteczka E-S z Lublina będzie pomocna ? Bardzo fachowa siła -jak wiemy i doświadczona. Oby tylko dom okazal się dobry i zaslugiwal na dwa sliczne erdelki.Trzymamy mocno kciuki .[/QUOTE] Mam już pewne plany których propozycja poleciała na PW;) -
Może wypowiem się ja;) Najważniejsze,że DT jest aktualny, tylko bardzo proszę o jakiekolwiek konkrety i pomoc w organizacji transportu. Nie drążmy już tematu bo jestem i tak wystarczająco zmęczona aby jeszcze tu tracić energię. Wyszło jak wyszło a teraz skupmy się na tym aby Perełka jak najszybciej i bezpiecznie trafiła do TERESY BORCZ.
-
Trzymam mocno kciuki.
-
Na kiedy szukamy transportu? Bezpośrednio do Krakowa?
-
[quote name='IVV']Olenko wyslalm Ci na PW telefon do T. Borcz .Mam nadzieje ,ze wszystko szybko sie wyjasni :roll:[/QUOTE] Nie dzwoniłam i nie zadzwonię bo nie mam karty i wciągu najbliższych dni jej nie zakupię. Myślę że każda z Was może śmiało zadzwonić i zapytać czy DT jest aktualny. Perełka może w każdej chwili jechać, rano skończyła antybiotyk.
-
[quote name='Jasza']Powinny dojść wpłaty z bazarku. (Od Inga.mm, Rozi i moja) MaDi proszę o informację tutaj albo na wątku bazarku, dobrze? Wiadomo już co z Perełką?[/QUOTE] Podaj mi na PW jakie były dopiski i od kogo.
-
[quote name='bico']Mam opóźniony "zapłon":oops::-( ale zamówiłam w końcu te ogłoszenia(pakiet 80 sztuk) na bazarku dla Gacka i Nany. Nana "wskoczyła" na bazarku na miejsce Zuzki, która siedzi w już w DS, a Gackowi dodatkowo zamówiłam nowy pakiet, też 80 ogłoszeń i czekamy teraz na realizację;) Link: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/207695-Bazarek-ogłoszeniowy20-40-60-80szt.-Celem-znalezienia-domu-dla-Beza-i-Kropy-15.06-g15?p=17068147#post17068147[/URL][/QUOTE] Dzięki wielkie. Gacuś nadal nieufny:(
-
[quote name='Vicky62']Co u psiaków? Jak sunia chora na bebeszjozę, lepiej?[/QUOTE] Lepiej, jak dzisiejsze badania pozwolą to opuszczą klinikę. Bura sunia wciąż straszy. Oba są w bardzo kiepskiej kondycji psychicznej. Mam prośbę o pomoc w zebraniu funduszy, dzisiaj zakupiłam wór karmy, szelki, obróżki itp. rzeczy.