Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. a ktoz to?:) chcialam tez zapytac co z wyzelkiem no i czekamy na wiesci z domku Bajeczki...az strach zagladac na watek
  2. oj, niedobrze ...matwie sie
  3. dobre wiesci:) a cos na lapinki bierze? moze jak bedzie wiecej w ruchu to tez sie troszku wzmocnia.. tam,gdzie byl Henio byly jakies spacerki,wolo?
  4. Tysiu mozesz Ja wyroznic? przesle na 1 mc kase
  5. trzymam kciuki za Bajeczke,oby lepiej bylo :( a pozostalym psiaczkom za domki ciesze sie,ze Chip sobie radzi,ze zyje :) ale Opiekunka ma ciezko-zlota Kobieta podjac sie opieki nad tym oseskiem
  6. tez dopiero dotarlam- Misio jest miziak i jaki fajniutki :)
  7. dla Lisiunia [*] ....smutno :(
  8. ufff,jak dobrze,ze lepiej Bajce:) jejciu... dlaczego Lupo trafil do przutuliska?:( dla Deila [*] smutno....:(
  9. dzwonili do mnie teraz z lecznicy-maja jeszcze-pytaja ile trzeba jaka dawke to mi odsprzedadza -zeby wypytac weta,bo oni nie beda w to ingerowac,mam podac ile trzeba? moge dzis kupic i wyslac kurierem
  10. tak na szybko napisze bo poczytalam,ale czasu brak-obdzwonilam wszystkie lecznice u mnie brak tego leku na babeszjoze,:( i nie maja nic zastepczego,gdyby sie cos trafilo u nas na miejscu to wtedy na gwalt szukaja dopiero obdzwaniaja ,powinny byc ale w duzych miastach/slowa weta/ ja mieszkam w miasteczku, jedynie szczepionki wczesnie podawane juz mozna w 3 mcu zycie psa sa dobrym zabezpieczeniem-tak wet powiedzial... co teraz bedzie z Bajeczka :( wiewioreczki biedne,ja ratowalam takie malenstwo chomiczka nie udalo sie:( wiewioreczki wygladaja tak samo tylko z ogonkiem dlugim oseski. te pewnie wypadly z dziupli gniazda i dostaly urazu z uderzenia:(
  11. PRZEKLEILAM Z TAMTEJ STRONY BO TOSIA TU TAKA SZCZESLIWA WZRUSZAJACA FOTKA ...NA WOLNOSCI
  12. wspaniale :) oczywiscie trzymamy mocno kciuki!
  13. tak,tez nie widze..
  14. zagladam do Henia..dzielny chlopak
  15. caly czas zagladam, trzymam kciuki za sunieczke
  16. sunieczka znalazla dom? :) tak sie ciesze, martwilam sie .zeby tylko do schronu nie trafila sliczna i taka malusia
  17. ciesze sie , to sie przypomne;) nie musialabym sie wyreczac i mniejszy klopot Majeczka juz po sterylizacji? ojoj, to ja mocno trzymam kciuki! zeby sie tylko udalo...sunia juz ostatnia z tamtego rodzenstwa?
  18. pieknie sie bawia:) ale gdzie Laki? czyzby Majka wolala Szoguna?;)
  19. zupelnie tam sie nie ogarniam a przydaloby sie nauczyc juz leca pieniazki dziekuje
  20. nie znam sie na ogloszeniach,ani wyroznieniach :( tam jakies konto chyba potrzeba ,logowac sie? czy moge wplacic Tobie na konto pieniadze a Ty bys wyroznila te psiaki podane wyzej na 7 dni * 5 razy 4,50 zl= 23 zl zl wplace poprosze konto na pw. jesli sie zgodzisz
  21. fatalnie:( a wyzelek -co z Nim? Tysiu, ktory psiak/i potrzebuje pilnie wyroznienia i ile kosztuje na m-c?
×
×
  • Create New...