Jump to content
Dogomania

beataczl

Members
  • Posts

    15853
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by beataczl

  1. Czarusiu zegnaj kochany [*] zaznales prawdziwego domku i ciepla ,odeszles wsrod bliskich i kochajacych Osob o wielkim sercu Murko przytulam mocno , bedzie Czarusia brakowac, wiem....:(
  2. ja zrobilam tak-wzielam pudelko troche slomy i umiescilam wysoko w poblizu miejsca gdzie upadlo gniazdo, szybko pojawila sie matka/rodzice?/ i zaczeli tam zagladac i karmic az do wylotu z tego,,gniazda" :)
  3. wspaniale! duzo zdrowla i lat razem, pozdrawiam:)
  4. moj tez na sterydach....trzymaj sie Czarusiu ...
  5. cudne fotki zna morza i do tego szczesliwy REx z Panem...:) jakby to nie ten sam psiak byl...wzruszajace
  6. z fejsa Radysy Transport Pomoc Od czasu tej kontroli trochę się zmieniło ,odnaleziono pochowane pieski na terenie mordowni i poza nią wraz z indentyfikatorami -no tutaj pogratulować elokwencji hyclom w dostarczeniu dowodu -brawo, 17 lipca Zygmunt i Daniel D. otrzymali postanowieniem prokuratora m.in. zakaz prowadzenia schroniska w Radysach i przyjmowania do niego zwierząt, a także zakaz prowadzenia działalności związanej z utrzymywaniem zwierząt oraz ich posiadaniem ,kombinują aby urzymać biznes na córkę czyli zrobić firmę na nią ( tzw firmanctwo -przestęstwo skarbowe) ,Koronowski sprawy o kontrolę Radys od pon 20.07.2020 przekazał do PIW Giżycko a gminy będą trzęsły d.... czy to nie ich pieski ten "elokwentny przedsiębiorca pochował" bo pochówek zwierząt nie legalny -za to są kary oj i to duże ,ktoś zapłać hycel lub gminy ....sprawa będzie rozwojowa...polecam dzisaj wejść na stronę tokfm · 1 min czyzby juz nie aktualne??
  7. kochane psiaki,sliczne ,zadowolone :)
  8. trzymamy za zdrowko Czarusia caly czas.
  9. oj,szkoda psiaczkow:( [*] ludzie sa okrutni
  10. co slychac u sunieczek? i dziadka Amosa naturalnie :)
  11. zagladam z nadzieja ,ze lepiej
  12. :) oby tak dalej ladny wiek.. u mnie tez dwojka 15 latkow
  13. super, oby sie udalo...jest szansa ,ale buduja juz Radysy 2 /na syna/zwietrzyli,,dobry biznes" latwo nie odpuszcza... sa zdjecia na fejsie
  14. zabrac sunie do weta i w odp. czasie wysterylizowac... nie ma innego wyjsca szkoda szczeniaczka [*] :(
  15. Biedny Muskat...2 dni dzielilo Go od wyrwania z tego pseudo ..teraz to zadnych adopcji dlugo nie bedzie pewnie :( nie wiesz czy dalej beda psiaki przyjmowac wylapywac...tez powinni wstrzymac
  16. w jaki sposob mozemy pomoc, org prosze o nadeslanie info, zdjec od osob adoptujacych zwierzeta, lub ktore tam byly widzialy taki apel jest na fejsie
  17. .Wiemy,że schron był przygotowany na interwencję nawet był pomalowany i posprzątany a jednak nie dało się wszystkiego ukryć. -dokladnie jak piszesz, przekopiowalam z fejsa... od poczatku 2020 -4 tony! psow zostaly utylizowane.. :( tez info z fejsa tam teraz powinny byc codzienne kontrole org. /oczywiscie z nadania przez -prokurature albo inny organ..te organizacje powinny sie o to postarac, zawalczyc na goraco kuc zelazo, albo niezapowiedziane co jakis czas tak by bylo najlepiej...
  18. w ktoryms z artykulow pisza,ze policja byla juz o 3 rano,ale mogla wejsc o 6 rano prawnie...bylo dosc czasu na ukrycie, ,,zrobienie porzadkow" w schronie bo na 100% byli zauwazeni :( a jesli byl jakis judasz to niekoniecznie z organizacji moze nawet policjant lub inna osoba urzedowa puscila wici -w Polsce jest korupcja i powiazania ,ze nie do uwierzenia...jedna mafia
  19. trudna dluga droga , ale najwazniejsze cos sie naprawde ruszylo,super na fejsie czytalam,ze zmarl wlasciciel schronu w Wojtyszkach..ale linku nie podam pewnie mozna jakos wyszukac na dogo byl watek psow wojtyszkowych
×
×
  • Create New...