IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
hop na pierwsza
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
podnoszenie Soniu tez bardzo pomaga -
prosimy o zlotoweczke!!!!
-
prosimy o zlotoweczke !!!!
-
mysle ,ze mozna wciagnac ZK do wspolpracy z ta skarpeta ...ja mam kilka osob znajomych tutaj z yorkami i postaram sie je wciagnac w ta pomoc jak powstanie ten nowy watek,zobaczymy co z tego wyjdzie... trzeba dac dziewczynom znac z dogo ,ktore maja yorki np Moni ,Jagga ,Wtatara chyba ... pamietacie jeszcze kogos ...???
-
no to czekamy cierpliwie.....
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Jo37']Dlatego nie skupiamy się tylko na schronach.A że pies ma służyć człowiekowi to oczywiście ale jako stróż i przyjaciel.[/QUOTE] zwierzeta nie istnieja po to by sluzyc czlowiekowi ,tak jak murzyni nie zostali stworzeni by sluzyc bialym ,a kobiety mezszczyznom...to tylko nasza ludzka arogancja daje nam poczucie wladania wszystkim na ziemi...
-
[quote name='beka']Kruszynki już z nami nie ma :(. Odeszła za Teczowy most, byłam z nią. Nie odchodziła jako bezimienny schroniskowy nuner tylko kochana Kruszynka. Jej stan systematycznie sie pogarszał, a dziś doszły problemy oddechowo krązeniowe. Zaczynała walczyc o oddech :(. Nie było sensu przedłużać jej agonii. Kruszynko byłaś bardzo dzielna (*).[/QUOTE] strasznie mi przykro Beka ......................:(
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
no i ja tu tylko zostalam ..... -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
na dobranoc... -
na dobranoc...
-
podnosimy niunie
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
tak ,delikatna fizycznie i psychicznie .... -
Słowo się rzekło. Cacek zostaje u mnie. Czas na zmianę działu.
IVV replied to majqa's topic in Już w nowym domu
Majqus .pewnie TZ by sie zdziwil jakbys tak skakala i kosiala razem z Cacusiem w drzwiach :evil_lol: zdziwko by go wielkie chapnelo:evil_lol: uwielbiam tego rozbojnika :loveu: -
[quote name='ilon_n']u mnie niestety menażeria też się powiększa .. :/ zgarnęłam dziś małą kocią bandę z ulicy, wyrzucone na śnieg i mróz maluchy około 5-miesięczne, góra półroczne, totalnie oswojone, wrzeszczące w zaspie między samochodami!! .. sztuk 3 (czarny + 2szare) .. czwartego nie udało mi się, bo nagle zdziczał w nowej rzeczywistości .. jutro wrócę po niego jeszcze, może uda mi się odłowić go na karmę.. ale problem co z nimi zrobić!!?? chwilowo wpakowałam je do pudła po przesyłce z bazarku od Agaty, siedzą i się grzeją, ale psy (jeden bardziej drugi mniej) nie akceptują tej sytuacji .. latają za maluchami i mają dziki wyraz mordki .. obawiam się, że maluchy nie będą u mnie bezpieczne a nie mogą siedzieć w pudle non-stop .. muszę je gdzieś prędko ulokować .. może znacie jakiś wolny koci kącik?[/QUOTE] Ilonko napisz moze do Osy ona z pewnoscia bedzie miec jakis pomysl ,zajmuje sie tylko kotami (pekinami tez ;))
-
hop na pierwsza
-
bardzo dobry pomysl !!! trzymam kciuki by wszystko sie powiodlo i psiaki mogly szukac w ten sposob domow !!!!
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
IVV replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
dobrze ,ze juz w madrych rekach !!!! -
ja tez !!!!!!!!!!!!!
- 327 replies
-
- adopcja owczarków
- gdańsk
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
MaDi ,to super ,ze chlopak juz pod waszymi skrzydlami !!!!!
-
mysle ,ze to genialny pomysl!!!:loveu::loveu::loveu: ja tez nie lubilam malych psiakow ,az do momentu nastania mojej dziewczyny ;) yorki sa wspanialymi kompletnie nie zrozumianymi psami. nie wiem jak ja moge pomoc( pewnie najpredzej finansowo ;)) ,ale jestem cala za i trzeba sie tym zajac na juz !!! od czego zaczynamy ???