Jo spokojnie, dziewczyny maja konto PayPal i nie ma z tym zadnego problemu ;) wysylam na psiaki zamojskie zawsze w ten sposob :)
ja oczywiscie tez pomoge troche finansowo .
Malgos ,a czy mozesz przygarnac Szanse ta sunie ze zlamana lapka ???
zawsze byloby latwiej uzbierac pieniadze na diagnostyke i ewentualna operacje ...to nie jest zwykle wyciagniecie ze schronu ,czeka ja dlugie pewnie leczenie...:(
to juz nie chca dac psu szansy ....?:( przeciez to dopiero kilka dni...dziecko jak sie przynosi ze szpitala tez daje popalic na poczatku :(
trzeba sie siebie nauczyc nawzajem ...
zalamka ....ten pies jakos nie ma szczescia :( jak przedmiot przerzucany z miejscea na miejsce jakby nie mial zadnych emocji...:shake: