Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. jak poszla wizyta ???? podpiszcie prosze petycje [URL]http://www.petycje.pl/petycja/6148/najwyzszy_wymiar_kary_dla_bandytow_z_lipnicy,_ktorzy_urwali_psu_glowe.html[/URL]
  2. trzymam kciuki!!!! podpiszcie prosze petycje [URL]http://www.petycje.pl/petycja/6148/najwyzszy_wymiar_kary_dla_bandytow_z_lipnicy,_ktorzy_urwali_psu_glowe.html[/URL]
  3. a chca wlozyc ten czas i starania ????
  4. MaDi nie ma co sie przejmowac ;)
  5. podnosimy !!!!! podpiszcie prosze petycje [URL]http://www.petycje.pl/petycja/6148/najwyzszy_wymiar_kary_dla_bandytow_z_lipnicy,_ktorzy_urwali_psu_glowe.html[/URL]
  6. jak poszla wizyta???? podpiszcie dziewczyny petycje [URL]http://www.petycje.pl/petycja/6148/najwyzszy_wymiar_kary_dla_bandytow_z_lipnicy,_ktorzy_urwali_psu_glowe.html[/URL]
  7. przykro ,ze mala musiala sie tak nacierpiec przez te pazurki....jest sliczna!!!! dziewczyny podpiszcie ta petycje [URL]http://www.petycje.pl/petycja/6148/najwyzszy_wymiar_kary_dla_bandytow_z_lipnicy,_ktorzy_urwali_psu_glowe.html[/URL]
  8. no tak ,realia .... szkoda ,ze rodzinka z Francji autem nie podrozuje ,Niunia z cala pewnoscia moglaby jechac z nimi .Widac ,ze sa w sobie zakochani...
  9. rozkreca sie chlopak i kondygnacje najbardziej odpowiednie do zamieszkania wybiera ;)
  10. na dziendobry
  11. no arabskie pochodzenie wylazi:evil_lol:
  12. moje sloneczko juz po obchodzie:evil_lol:
  13. podnosimy malenka .nawet nie wie ,ze juz za tydzien cale jej zycie sie odmieni
  14. napisz moze do Daski ,Zbojini,Cantadorry ...oni sa z 3miasta
  15. tam juz bezpiecznie w ciepelku czeka na wyjscie ze schronu :)
  16. no zasiedzial sie chlopak ....
  17. a moze w jakis innych gazetach ???
  18. takie piekne jest dla niunki potrzebne
  19. nie pamietam kto robil ostatnio ,ale slyszalam ,ze Selenga ma szczesliwa reke
  20. mizianki wieczorne dla lobuziaka
×
×
  • Create New...