przykro ,ze mala musiala sie tak nacierpiec przez te pazurki....jest sliczna!!!!
dziewczyny podpiszcie ta petycje [URL]http://www.petycje.pl/petycja/6148/najwyzszy_wymiar_kary_dla_bandytow_z_lipnicy,_ktorzy_urwali_psu_glowe.html[/URL]
no tak ,realia ....
szkoda ,ze rodzinka z Francji autem nie podrozuje ,Niunia z cala pewnoscia moglaby jechac z nimi .Widac ,ze sa w sobie zakochani...