Ilonko napisz do Doty -jest uniej Welsh na Dt -ostatnio pozyczyla kenel od kogos(chlopak strasznie dawal popalic) -nie pamietam od kogo ,ale ona juz go nie uzywa ,wiec moze Tobie sie uda go wypozyczyc....
watek Welsha [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181095-ON-Welsh-czy-musi-opuścić-Dt-czy-możemy-mu-jakoś-pomóc[/URL]