Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. podnosimy chlopaczka swiatecznie
  2. [quote name='piechcia15']kurcze dziwny jest ten maluch nie wiem czy to jego natura czy to jeszcze efekty urazu, wczoraj spał 24h!! budził sie tylko na jedzenie i siusiu. Zachęcałam go do chodzenia, zabawy a on nic. Zabawkami wogóle nie umie się bawić. Dziś rano mnie wystraszył bo sie przewracał, wpadł do miski. Ale zjadł, przespał się i było juz ok. Teraz jest weselszy, zwiedza mieszkanko. Nieomieszkał nasikac na nową wykładzinę :) czyli chyba wraca do normy. Ale mocno zastanawia mnie ten pies:( oliwa pomogła i psiurek załatwia się juz normalnie.[/QUOTE] Piechcia !!!! natychmiastowo VET!!!!! on ma obiawy neurologiczne ...:(strasznie mnie martwia to co opisujesz ! albo sa to objawy pourazowe lub ma liver shunt...a to niestety ...nie chce nawet pisac:shake:
  3. sliczny jest smutasek !!! wybarwi sie z cala pewnoscia . moja sunia wybarwiala sie prawie trzy lata. cos wiadomo na temar tego 7 latka z ZG ?
  4. dotarlam tu przez FB piekna psina !! bedzie juz tylko lepiej !!!
  5. Hunterek pokazuj sie swiatecznie :)
  6. wezcie psa do dobrego veta !!! my nie jestesmy profesjonalnym zrodlem wiedzy veterynaryjnej..owszem nasze rady sa dobre ,ale psina powinna byc dokladnie przebadana !!! strasznie sie o niego martwie !!! kupy powinny byc,nie powinien leciec przez rece...nie wiemy co dokladnie mu sie stalo ,moze miec jakies urazy wewnetrzne ...a moze go ktos wywalil bo szczenie bylo chore...tych "moze" jest wiele dlatego potrzebny dobry lekarz veti profesjonalna diagnoza .
  7. Wesolych i spokojnych Swiat !!! :) swiateczne mizianki Hunterku !
  8. Wesolych ,spokojnych i zdrwych Swiat !!! :)
  9. swiateczne mizianki !!
  10. dziewczyny !!! Wesolych ,zdrowych i spokojnych Swiat !!! :)
  11. swiateczne mizianki dla Tosiuni!!!
  12. Wesolych ,zdrowych i spokojnych Swiat !!! :)
  13. Zdrowych ,spokojnych i radosnych Swiat !!! :)
  14. Wesolych i spokojnych Swiat wszystkim !!!! :)
  15. WEsolych i spokojnych Swiat !!!:)
  16. [quote name='sacred PIRANHA']no nic ja sie juz rozgladam za ds, powiem ladyS zeby wrzucila go na pierwsza strone, jak on do psow innych? dzieci? zostawasz samego w domu? uczysz go siusiania na mate?[/QUOTE] czy mozemy skoncentrowac sie na domu bez dzieci ??? yorki jak male zawsze sa ok z dziecmi ...ale pozniej zaczynaja sie problemy :(
  17. [quote name='piechcia15']a widzielibyście jaka Fruzia była zazdrosna o kolana:D które sa zarezerwowane tylko dla niej:) to schroniskowa kicia, która mieszka w biurze:) myślę że podołam z wykarmieniem takiego smoka:) dostaliśmy od wetki 2kg Royala dla juniorów. Powiedzcie mi czy to normalne że tami maluch zasypia przy każdym braniu na ręce a gdy zasnie to wygląda jak nieprzytomny?normalnie moge robić z nim wszystko a on sie nie obudzi, przelewa się przez palce, jak nieprzytomny.Bardzo garnie sie do ludzi, szuka kontaktu,wiecznie musi być ktoś przy nim. Smutno mu samemu, napewno raźniej by mu było z drugim zwierzakiem,ale co ja poradzę. Kwarantanna kończy mu sie jakoś po nowym roku zaraz. Umowa oczywiście musi byc podpisana i warunek kastracji jest chyba oczywisty. Martwi mnie trochę brak kupek:( siuśków u nas pełno, bo dużo pije, ale odkąd go mam byli ok 12, kupek brak:( W schronie podobno miał rozwolnienie, nie wiem , może ten antybiotyk go tak zakorkował?a brzusio taki duży ma. Był już odrobaczany więc to nie robale. nie lubię takich siusiumajtków w domu, ale chyba jakoś zniosę to do czasu adopcji tym bardziej że chyba nastąpi to dość szybko:) [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/8472/p1000055n.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6339/p1000056v.jpg[/IMG][/QUOTE] jest normalne ,ze szczenieta duzo spia ,ale ...to co opisujesz nie wyglada na takie zwyczajne zachowanie ...musi go przebadac natychmiast jakis doswiadczony (yorkowy) vet !!!! zwlaszcza ,ze maly ma urazy glowy :( czy mozna go jutro szybko gdzies zabrac na dokladne przebadanie ????
  18. Tayunia pozdrawia wszystkich przedswiatecznie
  19. pierwsze Swieta Pesteczki z pelna miseczka i cieplym katem ...oby jeszcze ten kochajacy czlowiek sie pojawil...
×
×
  • Create New...