[quote name='majqa']IVV, błagam... :shake: Psy (zobowiązań od groma), zakup węgla (widziałam, widziałam)... :-(
Nie szalej Cudna Istoto, jakoś to musi być. Najpóźniej jutro trzepię dom (a konto bazarków, a co by miało większy sens, allegro). Skądś muszę zdobyć tę kasę...[/QUOTE]
Majqus dziekuje !.........ale obiecalam ,a ja slowa dotrzymuje ...moze to nie bedzie suma o jakiej wczesniej myslalam ,ale zawsze o te 100zl wiecej...