Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. [quote name='jogi']dziewczyny przepraszam bardzo, ale nie zauważylam ze nie wyszla platność w grudniu. Wszystko przez to, ze nie korzystam z polskiego konta, a kase mam tylko na telefon, albo na bazarki i deklaracje. Teraz wpłyną mi znów złotówki 1 stycznia wiec od razu wykonam zaległy przelew za grudzień i styczeń od razu. przepraszam jeszcze raz[/QUOTE] ja uzywam PayPal ...polecam
  2. [quote name='aga38']Witam dziewczyny. Znalazłam wasz wątek i chciałabym zaproponować pomoc. Jeśli maluch z Pabianic nie znajdzie domku mogę dać mu dom tymczasowy bądź stały. Mieszkam w Wąchocku i pomagam psiakom wiele z nich ma lub miało u mnie dom stały. Mam też doświadczenie w opiece nad psiakami niewidomymi,sparaliżowanymi i po urazach spowodowanych uderzeniem w głowę. większość z nich udało sie wyprowadzić na prostą,a niektóre dożyły u mnie w spokoju końca swoich dni. Nie przeszkadza mi też siusianie małego a na podwórko mogę go wynosić jeśli będzie potrzeba.Moje dzieci maja już 18 i 16 lat wiec też nie ma problemu. Jeśli nie uda Wam sie znaleźć wspaniałego domku dla maluszka służę Wam chętnie pomocą. Mamy tutaj w Starachowicach wspaniałego lekarza a obiecuję że maluch będzie również wykastrowany mam w domu swoje 12 i 13-sto letnie sunie pekińczyka i wiem że kastracja to jedyne wyjście bo yorki są bardzo pobudliwe w trakcie cieczek.[/QUOTE] przniose by nie zginelo.....
  3. dobranoc...
  4. [quote name='sylwiaso']IVV nie wiem skąd sie przy Majci takie cuda biorą!!!to jest psina na 5-tkę!!!!:multi::lol::loveu:[/QUOTE] ona je sercem wybiera :)
  5. [quote name='esperanza']Skontaktowałam się z Daśką i czekam na jej odpowiedź. Rybarczyk to jeden z weterynarzy z Ostrołęki. Schronisko współpracuje z kilkoma. Czy ktoś jest chętny, by dołożyć się do lepszej karmy dla Majeczki?[/QUOTE] czy Daska dala znac ??
  6. pewnie w Tobie aniola widziala ;) i tak tylko sie blogo usmiechala ...
  7. a moze tak w Wigilie chcial przemowic i mu zostalo ;)
  8. Szansa na spacerek swiateczny zbijac te zbedne kilogramy ;)
  9. Tosiulek na swiateczny spacerek
  10. odwiedzam swiatecznie
  11. uwazajcie na siebie !!! a tym niestety nie ma zartow ...moja sucz jakies dwa tygodnie temu posliznela sie i przez tydzien musiala byc na przeciwbolowych...nawet na kanapie lub fotelu sie nie dekowala ,tylko dywaniki byly uzywane. kazala sie tez nosic na rekach przy nawet odrobine dluzszym dystansie do przejscia;)
  12. tylko gdzie Wy znajdujecie takich wspanialych TZ ? ;)
  13. zagladam swiatecznie :) dobrze ,ze ma kubraczek !!! nie bedzie juz marzla :)
  14. Wesolych,spokojnych i radosnych Swiat !!!:) fajnie ,ze niunia wraca juz do formy ;)
×
×
  • Create New...