Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. greatmad czy takie info z pierwszej strony wystarczy Ci by juz cos zrobic ?[/QUOTE] jesli tak ,to wstaw prosze tutaj link z FB to postaram sie porozsylac :)
  2. chodzi mi o aktualne info z pierwszej reki... greatmad czy takie info z pierwszej strony wystarczy Ci by juz cos zrobic ?
  3. a gdzie ten watek Saby ??? o video czytalam ,ale balam sie zobaczyc...sama informacja slowna dobila mnie kompletnie :(
  4. [quote name='greatmadwomen']ja nie zrobiłam IVV jeszcze tego wydarzenia, bo nikt nie wyraził zainteresowania żeby wogóle je zrobiła, więc zajęłam się zrobieniem wydarzenia innemu psiakowi(Nordi).[/QUOTE] ja wiem ,ze nie mozesz nic zrobic bez info i dlatego pytalam czy ktos Ci pomogl i kontaktowal sie z Toba ... jak Kajtek ?
  5. [quote name='ilon_n']Aniu, z relacji Karoliny wynika, że Edi jest już w swoim domu w Ciechanowie. Chwilowo przebywa w klatce, by oswoić się z zapachami. Zapewniała mnie, że Edi będzie miał dostęp do domu a klatka jest rozwiązaniem na pierwszy kontakt. Dom prowadzi hodowlę bassetów, więc bukiet zapachów pewnie jest spory. Edi wczorajszej nocy sporo wymiotował. Dzisiaj miało być już lepiej. Mogę mieć tylko nadzieję, że jest tak jak to opisuje Karolina, która odpowiada za jego losy.[/QUOTE] w klatce ???
  6. [quote name='greatmadwomen']ja mogę zrobić, tylko podajcie co mam wpisać w pola: Kiedy? Co planujesz? Gdzie? Więcej informacji?[/QUOTE] czy ktos sie kontaktowal ?
  7. piekne puchatki :)
  8. Pesteczka na pierwsza
  9. jak minely Swieta ???
  10. jak minely Swieta ?
  11. widac,ze ma chlopak powodzenie ;)
  12. mozna mu zrobic wydarzenie na FB ...cala sprawa wyglada dosc drastycznie ,wiec moga sie znalesc ludzie ,ktorzy beda chcieli pomoc ... maly musi byc zbadany przez dobrego veta !
  13. ma loczki ??? a moze jakies zdjecie uda jej sie zrobic Funiu ?
  14. kkanarekk napisala na CK [INDENT]Małopolska/ Śląsk. Małżeństwo z Katowic szuka psa dla rodziców mieszkających koło Rabki w Naprawie. rodzice się na psa zgadzają i na wizytę. ALE jak dowiedzieli się że warunkiem adopcji jest kastracja to urządzili mi awanturę że pozbawiam psa męskości i że ich umowa nie obchodzi i jak psa wezmą to go i tak nie oddadzą jakby nie wiem co się działo a zaświadczenie o kastracji sfałszują .... Szkoda gadać. Bardzo dobrze wypadają do momentu rozmowy o sterylce/ kastracji. Będą szukać dalej. Szczególnie młodego psa w typie teriera. mail:[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff] apmg2ato2.pl[/COLOR][/EMAIL] lub mariangosciej.at.wp.pl tel: 51861484* wiem ,ze to niunka nie dotyczy bi kastrowany ,ale uwaga na inne terrierki [/INDENT]
  15. Funiu zawsze mozesz zadzwonic na # numer kontaktowy podany w gazecie i postarac sie o adopcje Tosienki ;) a my u Ciebie przedadopcyjna zrobimy ;)
  16. to moze obie na psy do wspolnej adopcji wstawic ...?
  17. moze jeszcze z tydzien by hormony troche opadly....
×
×
  • Create New...