IVV
Members-
Posts
10512 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by IVV
-
greatmad czy takie info z pierwszej strony wystarczy Ci by juz cos zrobic ?[/QUOTE] jesli tak ,to wstaw prosze tutaj link z FB to postaram sie porozsylac :)
- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
chodzi mi o aktualne info z pierwszej reki... greatmad czy takie info z pierwszej strony wystarczy Ci by juz cos zrobic ?
- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='greatmadwomen']ja nie zrobiłam IVV jeszcze tego wydarzenia, bo nikt nie wyraził zainteresowania żeby wogóle je zrobiła, więc zajęłam się zrobieniem wydarzenia innemu psiakowi(Nordi).[/QUOTE] ja wiem ,ze nie mozesz nic zrobic bez info i dlatego pytalam czy ktos Ci pomogl i kontaktowal sie z Toba ... jak Kajtek ?
- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Żadnych dramatów i historii mrożących krew - zwykła onka -MA DOM :)
IVV replied to beka's topic in Już w nowym domu
podnosimy... -
[quote name='ilon_n']Aniu, z relacji Karoliny wynika, że Edi jest już w swoim domu w Ciechanowie. Chwilowo przebywa w klatce, by oswoić się z zapachami. Zapewniała mnie, że Edi będzie miał dostęp do domu a klatka jest rozwiązaniem na pierwszy kontakt. Dom prowadzi hodowlę bassetów, więc bukiet zapachów pewnie jest spory. Edi wczorajszej nocy sporo wymiotował. Dzisiaj miało być już lepiej. Mogę mieć tylko nadzieję, że jest tak jak to opisuje Karolina, która odpowiada za jego losy.[/QUOTE] w klatce ???
-
[quote name='greatmadwomen']ja mogę zrobić, tylko podajcie co mam wpisać w pola: Kiedy? Co planujesz? Gdzie? Więcej informacji?[/QUOTE] czy ktos sie kontaktowal ?
- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
piekne puchatki :)
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Tosiulek na spacerek -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tayka na spacerek -
Pesteczka na pierwsza
-
jak minely Swieta ???
-
jak minely Swieta ?
-
Ramzes~rudzielec w typie rhodesiana MA DOM! ZOSTAJE NA STALE W BDT!
IVV replied to Aimez_moi's topic in Już w nowym domu
ksieciunio na pierwsza -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
slodziak na pierwsza -
Wątek do zmiany działu. Niechciany Zoran zostaje u mnie.
IVV replied to majqa's topic in Już w nowym domu
widac,ze ma chlopak powodzenie ;) -
mozna mu zrobic wydarzenie na FB ...cala sprawa wyglada dosc drastycznie ,wiec moga sie znalesc ludzie ,ktorzy beda chcieli pomoc ... maly musi byc zbadany przez dobrego veta !
- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
IVV replied to funia's topic in Już w nowym domu
kkanarekk napisala na CK [INDENT]Małopolska/ Śląsk. Małżeństwo z Katowic szuka psa dla rodziców mieszkających koło Rabki w Naprawie. rodzice się na psa zgadzają i na wizytę. ALE jak dowiedzieli się że warunkiem adopcji jest kastracja to urządzili mi awanturę że pozbawiam psa męskości i że ich umowa nie obchodzi i jak psa wezmą to go i tak nie oddadzą jakby nie wiem co się działo a zaświadczenie o kastracji sfałszują .... Szkoda gadać. Bardzo dobrze wypadają do momentu rozmowy o sterylce/ kastracji. Będą szukać dalej. Szczególnie młodego psa w typie teriera. mail:[EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff] apmg2ato2.pl[/COLOR][/EMAIL] lub mariangosciej.at.wp.pl tel: 51861484* wiem ,ze to niunka nie dotyczy bi kastrowany ,ale uwaga na inne terrierki [/INDENT] -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
IVV replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Funiu zawsze mozesz zadzwonic na # numer kontaktowy podany w gazecie i postarac sie o adopcje Tosienki ;) a my u Ciebie przedadopcyjna zrobimy ;) -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
IVV replied to Tola's topic in Już w nowym domu
to moze obie na psy do wspolnej adopcji wstawic ...? -
moze jeszcze z tydzien by hormony troche opadly....