Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='Maruda666']Myszko, chyba pójdziemy same na te siuśki :evil_lol: Spokojnej nocy wszystkim faflunom i niefaflunom :loveu:[/QUOTE] Tobie też Marudko.:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. No to śpijcie smacznie razem słodziaczki tylko czasem o Trufelku też pamiętaj.;););)
  3. Dzięki wam Lisio ma lepiej niż niejeden psiak przy budzie przy której właściciele mieszkają.
  4. Marudko może pójdziemy na małe siku z tą sforą a Nes niech posprząta :lol::lol::lol::lol:
  5. No ładne rzeczy tam się wyprawiają. Ja to bym tam kuratora nasłała. Patologia kompletna ;););););) Nes trzeba było sprzątać buciki to by się psiuniek do nich nie dobrał:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. :multi::multi::multi::multi:Tak się cieszę.:lol::lol::lol::lol: Psinko niech to już będzie "ten dom" . Oby więcej takich zakończeń
  7. [quote name='__Lara']Biedactwo :( Słuchajcie, a macie kontakty żeby się rozeznać w wózeczku dla niego?[/QUOTE] Będę musiała przeczytać cały wątek, Jakaś cioteczka pisała coś o tych wózkach wcześniej.
  8. [quote name='Kapsel']Myszeńko, a może weźmiesz choć jednego boksiołka na tymczasik? Przekonasz się osobiście, czy mniejsza czy większa choroba nas dopadła :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Kapselku to jest to co chciałabym robić i tak sobie myślę że jak na emeryturę przejdę to kto wie? A na razie to ja nie powinnam mieć żadnego zwierza bo mam dwa a jestem poza domem 12 godzin, TZ też. Dobrze że syn wpada po pracy i wysikuje. Nes jestem pod wrażeniem. Cudności zdjęcia. A trufelek nie zazdrosny o te orgie na kanapie? :lol::lol::lol::lol::lol: Proszę pomiziać też ode mnie. (koksie a nie Trufelka);););)
  9. [quote name='andegawenka']Mysza nie rób nam tego, powiedz że kapke mniejsze te objawy coooo?:shake:;):lol:[/QUOTE] A no dobra, mniejsze jak nie wiem co :lol::lol::lol::lol::lol: Do boksiów się nie umywają wcale te objawy.:lol::lol::lol::lol:
  10. Dopiero o 17 ta wizyta. Weź się za te u nóg :evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo to jeszcze potrwa ;););)
  11. A ja się będę czepiać bo dzień mam taki że mi się chce czepiać :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: że choroba taka dotyczy nie tylko boksiów. Moja suńka nie-boksio a objawy w rodzinie takie same :lol::lol::lol::lol::lol:. Proszę tu sobie nie uzurpować jakiś szczególnych objawów chorobowych;);););) bo u nas takie same występują.
  12. [quote name='Owieczka']Trymcio trochę rozrabia jak zostaje w domu bez człowieka :D Widocznie się nudził, bo zdjął sobie pilota do telewizora ze stołu i go grzecznie ciamkał... Na szczęście pilot ocalał bo przyszłam w porę :D ale ślady ząbków zostały :P[/QUOTE] To ze stresu, nowe miejsce. Moja sunia zaliczyła w pierwszych dniach pobytu: pilota, nowiutkie okulary syna, komórkę syna, moje rękawiczki. o papuciach i innych drobiazgach nie wspomnę:). Ale to trwało może dwa tygodnie. Musiała zostawać sama długo od początku i musiała jakoś odreagować stres. Przynajmniej wiemy że mamy "drogiego psa" :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Teraz zadowala się swoimi zabawkami. Trymerek też odreaguje i będzie dobrze. :lol::lol:
  13. Wpłynęło 10 zł od Lu_gosiak bardzo dziękujemy. Cioteczka Lidia w Warszawy wpłynęło 30 zł wczoraj , bardzo cioteczkę proszę o podanie nicku. :) to umieszczę w rozliczeniach. Aktualne rozliczenie w 2 poście
  14. :thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: Trzymamy 4 kciuki i 4 łapy
  15. Jak to dobrze ze Was ma ten Lisek. Jesteście kochane dziewczyny :loveu::loveu::loveu::loveu:
  16. Ajlii przepraszam za wprowadzenie bałaganu na wątku Volwerina. Volwerin nie będzie miał żadnej amputacji będzie go operował dr Fabisz, rozważane były operacje w innych miejscach ale zapadła słuszna decyzja żeby to zrobić na miejscu. A ostatni post Kaa dotyczy Tofika przesyłam Ci link do jego wątku. [url]http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawa%C5%82ek-tylnej-%C5%82apki-niesamowity-b%C3%B3l-przepe%C5%82nienie-ZBIERAMY-DEKLARACJE[/url] i to o amputację łąpy Tofika chodzi. To moja wina bo zapytałam Kaa o Tofika na tym wątku a Kaa mi odpisała. Przepraszam za wprowadzenie zamieszania i bardzo dziękujemy za chęć pomocy.
  17. [quote name='andegawenka']....siem cieszę że nie sama jezdem z tym poczuciem złym, ale Nestuś nie życzę Ci tylko myślę że w kupie raźniej. Wymiziaj i ode mnie zmorki...[/QUOTE] Witajcie w klubie, Nestusiowi humor się poprawi jak Lotka pojedzie do DS
  18. Kasiu, a dałoby radę pogadać z dr Fabiszem o Tofiku?
  19. :shake::shake::shake: Jak się to wszystko nie goi to nie ma wyjścia:-(:-(:-( A czy już zdecydowałyście jaki DT wchodziłby w rachubę po tym zabiegu?
  20. Pokazujemy się z rana Volwerinku
  21. Nie dopchałam się na poranne sikanko Gaspara to ja go tylko pomiziam :)
  22. Ja też porozsyłam. Na którą to budzenie zamawiasz:):)
×
×
  • Create New...