Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='Iv_']Kapselku, dziękuję za zaproszenie na wątek :loveu: No cóż, obłożona jestem różnymi płatnościami w koło, ale trzeba dać szanse faflunkowi :loveu: Deklaruję jednorazową wpłatę 20 zł. Jak mi powiecie gdzie wpłacić, to jutro zrobię zlecenie przelewu ;) PS. Cioteczka - poznałaś moją słabość ojjjjjjj :mad: :evil_lol: :loveu:[/QUOTE] A dlaczego cioteczce Iv_ nikt na wątku nie podziękował. Ja tu jestem gościnnie i ja mam dziekować.Kapselek i Nes się obijają to ja tu za nich pieknie podziekuję :loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi: Nie mogłam się oprzeć żeby tu do Was nie zajrzeć. :lol::lol::lol: I Marudka się pojawiła, ale za późno żeby ze mną poszla diega wysikać. pewnie śpi królewicz na miejscu Trufelka. Trufelku masz u mnie Ds, transport gratis, ugotujesz posprzatasz i jedzenie też masz gratis :lol::lol::lol::lol: tylko kurcze ja też nie mam 30 lat ;););)
  2. Nasze prawo jest na tyle chore, że ten czas który by się poświęciło na uganianie się za karaniem tych ........... poświęci się na zbieranie kasy dla tych naszych biedaków , próby znajdowania im Ds albo DT, leczenie to coś z tego dobrego wyniknie , a z prób karania tych ....... nic nie wynika. Dlatego Wiking większość ludzi na Dogo zajmuje się tym co daje jakiś efekt. Są nietrafione adopcje , są popełniane błędy ale jakiejś częsci tych bied ludzie na dogo polepszają życie. Poświęcają swój prywatny czas , swoją kasę zupełnie bezinteresownie. Można by tony papieru zapisać mówiąc jak powinno być, ale jest jak jest i trzeba starać się coś robić w takich realiach w jakich żyjemy
  3. To pierwszy wieczór od czasu kiedy Justyna zalożyła wątek Tofika kiedy można optymistyczniej na wszystko spojrzeć. Gisic już ci nigdy nie podziękuję :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale życzę ci nie obsikanego domku póki co :lol::lol::lol::lol: jak nie wolno dziękować to buziaka ci daję:buzi::buzi::buzi: i życzę żeby dal ci się wyspać. Ale podziękuję jeszcze raz Kikou i ZuziM za chęć pomocy:loveu::loveu::loveu::loveu:
  4. [quote name='zuziaM']Poczytalam, co zaplanowane w sprawie Tofika. Gdyby trzeba bylo, to oczywiscie moze do mnie przyjechac po miesiacu w DT. Jesli u kikou sie zdecydujecie go umiescic, a bedzie rozrabial, to mamy od siebie okolo 20 km, wiec bedzie zawsze mogl przyjechac do mnie. U mnie sa kojce, ale psiak z takim kalectwem bedzie mogl biegac z suczkami po ogrodzie, bo na dluzsze spacery, jakie maja u mnie psiaki, nie bedzie sie nadawal.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy Zuziu że się odezwałaś. Tofik nie kwalifikuje się do kojca, musiałby byś w domu. Nie wiem czy u Ciebie jest taka możliwość?
  5. Gisic, aż nie chce się w to wierzyć po tym jak było z nim wczoraj. Wiem że się powtarzam ale ogromny szacunek dla ciebie za to co robisz. A nie posikuje Ci w domu?
  6. Dzięki Wam wszystkim za pomoc. To ja pisałam do Kikou. Dzięki Wojtusiu i Taks. Byłoby cudownie gdyby mógł jechać do Kikou tylko czas pokaże jak to z tym warczeniem na inne psiaki. Musimy poczekać.
  7. a ja was muszę przeprosić że dzisiaj diega już zaniedbam bo za Tofikiem się uganiam i nowym DT bo ten jest tylko doraźnie. Ale jutro będę na froncie. buziaczki
  8. Nie ma sensu nic przelewać Gisic. wpiszę te 30 zł jako przychód i rozchód w rozliczeniach. Ale na leki i szelki to będzie za mało. Oszacuj te wydatki i przeleję brakująca kwotę. Rzeczywiście brudasek.
  9. Z tą kąpielą to do samego zdjęcia szwów chyba nie musisz czekać ale musi się to trochę zasklepić jakieś 5 , 7 dni. To zależy jak się rana będzie goić. Gisic czy w schronisku dali ci lekarstwa na jakiś czas dla Tofika? że się męczy to normalne , moja po sterylce też ze dwa dni do sibie dochodziła. No i ten upał, zdrowe psy ledwo łażą
  10. zajrzyjcie proszę na bazarek z filmami dla Tofika po amputacji łapy i Kajtka z karceru [url]http://www.dogomania.pl/threads/187267-Filmy-na-DVD-dla-Tofika-z-urwan%C4%85-%C5%82apk%C4%85-i-dwa-psiaczki-z-karceru-do-20.06.2010[/url]
  11. [quote name='Gisic87']Justyna łącznie trasa wyniosła nas 60km w obie strony TZ auto niestety zżera 8l/100km więc wyszło nas coś koło 20-25zł chyba bo nie wiem jak ceny paliwa teraz stoją a w baku było więc nie stawaliśmy na stacji w poniedziałek mam oddać kaskę no bo jakby nie patrzeć to auto rodziców TZ-ta. A co do opłaty za DT nie przelewajcie mi na razie całej kwoty tylko połowę a drugą za 2 tygodnie;) zaraz przesyłam ci nr konta[/QUOTE] Już poszło 175 zł. Aktualne rozliczenia w 2 poście. Trzymaj się Gisic i pisz jak już się odrobisz. A my szukamy dalej. Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu:
  12. szkoda że ze wzrokiem nic nie lepiej :-(:-(:-(:-(
  13. Jak ci wcięło Kapselku to ja takie coś wysyłam "Witaj, Diego cudowny boksio ma szansę na dom. Potrzebujemy 450 zł na diagnostykę i transport. Proszę pomóżcie nam uzbierać na nowe życie dla słodziaka. Każde 5 zł się liczy. To tylko pół paczki papierosów. Bardzo przepraszam że zakłócam spokój. Zajrzyj proszę [url]http://www.dogomania.pl/threads/186508-Diego...Zbieramy-na-diagnostyk%C4%99-i-transport-do-DS!/page57?p=14860017#post14860017[/url]
  14. Gisic podaj mi konto na PW i kwotę na wątku żebym w rozliczeniach mogła wpisać
  15. wpłynęło 20 zł od Sylwunia82 Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: Aktualne rozliczenia zawsze w 2 poście na 1 stronie wątku
  16. Jedzie Kapselku, ale góra na miesiąc. Dalej szukamy dla niego DT. Też rozpytuj jeśli możesz. To musi być DT w domu nie w kojcu.
  17. [quote name='Gisic87']Ok TZ już do mnie jedzie więc zbieram się pomalutku i jedziemy po Tofika:multi:[/QUOTE] Super. Będziemy czekać na wiadomości - oby optymistyczne
  18. [quote name='Kapsel']No takie tajemnice to ja bardzo lubię :D:D:D Neseczkoooooo, powiedz troszkę, troszeńkę Kochana :modla::modla::modla: Na cito 450 zł, tyle kasiory, ło matko, same nie damy rady, trzeba rozpowszechnić prośby.... Neseczko napisz ładny tekścik Kochana Moja będziemy rozsyłać gdzie się da...[/QUOTE] A pewnie że będziemy bo cię lubimy, a co. Jak ja lubię tu do Was zajrzeć, jakieś dobre prądy tu latają. :roll::roll::roll::roll: nie wiadomo skąd.
  19. Saba ze schroniska w Sosnowcu, dokładnie, ale jej historia jest dłuższa. W schronisku była tylko 2 miesiące dopóki TZ nie zdominowałam:):):) i oczywiście jest u mnie :):):) Prawie o rozwód się oparło:):):
  20. Jak nawet nie dasz rady to dałaś nam trochę czasu:loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='Sylwunia82']cześć....chciałabym zaproponować deklarację stała w wysokości 20 zł miesięcznie dla pieska...[/QUOTE] Sylwuniu bardzo Ci dziękujemy.:loveu::loveu::loveu::loveu: Pamiętaj że cię ostrzegałam przed wejściem na dogomanię. Tu jest mnóstwo takich historii. Prześlę ci konto na PW. Może ten biedak będzie miał siłę walczyć:shake::shake::shake:
  22. [quote name='Gisic87']Chciałam edytować post ale justyna mnie wyprzedziła będę koło 19*[/QUOTE] Bardzo się cieszę Gisic bardzo Ci dziękujemy :loveu::loveu::loveu: I szukamy dalej DT na dalszy okres
  23. Nes czy ty na DT przyjmujesz tylko bokserki?
  24. wpłynęło 15 zł od LalaLola bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Aktualne rozliczenie w 2 poście
  25. [quote name='Sylwunia82']łóżeczko dla Pikusia zakupinone :-),brązowo-zielone(chyba mu się spodoba )więc już teraz musi do mnie przyjechać :-) :-)....a mam pytanko do was dziewczyny,jak można wspomóc inne pieski?czytałam,że można wpłacać deklaracje....jak to działa,bo jeszcze jestem troszkę niezorientowana :-( Sylwuniu na dogo piesków do wspomagania ile chcieć wystarczy na którykolwiek wątek wejść a potem tyle ci ich podeślą że kasy brakuje. Jak ktoś na wątku zbiera na DT albo leczenie to wynika to z treści wątku a ty piszesz post że deklarujesz jakąś wpłatę (stałą co miesiąc albo jednorazową), podajesz kwotę , o stałych trzeba potem naprawdę pamiętać i nie nawalić. Osoba zbierająca przesyła ci konto na PW. Jak chcesz to ja już podsyłam ci kilka wątków. Ostrzegam, to uzależnia. http://www.dogomania.pl/threads/186457-URWANY-kawa%C5%82ek-tylnej-%C5%82apki-niesamowity-b%C3%B3l-przepe%C5%82nienie-PO-AMPUTACJI-PILNIE-DT http://www.dogomania.pl/threads/185631-2-PSY-W-KARCERZE-staruszek-i-sunia-w-DT-Potrzebne-Deklaracje-i-Wp%C5%82aty http://www.dogomania.pl/threads/180466-WYRZUCONA-Z-AUTA-bezdomna-Z%C5%81APANA-ju%C5%BC-w-DT-BRAKUJE-107-Z%C5%81-%28 uprzedzam że to dość smutne wątki Możesz też kupić coś na bazarkach, z których wpływy przeznaczane są na konkretnego psiaczka Ostrzegam, to uzależnia
×
×
  • Create New...