Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='anna10025']Witam u Lisia:lol:, Myszo bardzo chciałabym wspomóc chłopaka, ale mam zbyt dużo deklaracji. Na razie mogę dać tylko 5 zł miesięcznie deklaracji stałych na hotelik:-([/QUOTE] Witaj na wątku, każdy grosik się liczy bardzo dziękujemy:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='tisane']Witam, ciesze się że wszystko idzie pomyślnie ,ja wplacilam dzis swoja deklaracje za czerw. i lipiec .Pozdrawiam, i zycze dalszego usmiechu losu dla Jasperka :)[/QUOTE] Jasperek bardzo dziękuje,
  3. też tak myśle, możesz wystawić drugie
  4. W dołku mnie ściska jak na niego patrzę. Ta niepewność w oczach:( Gilelle napisłam do Donki 5 i do Yumanji , nie wiem do kogo ty wysyłałaś. Nie mam żadnej odpowiedzi na razie. Kiedy Fiorsteinbok wraca? Wysłałam wczoraj i dzisiaj razem 120 maili na pw (z alfabetu od A do połowy M do tych którzy byli on line jak wysyłąłam) . Ale teraz już muszę skończyć bo wyjeżdzam, wracam w niedzielę wieczorem. Proszę rozsyłajcie cioteczki też plizzz, Musimy koniecznie zebrać stałe deklaracje na Lisia.
  5. [quote name='kameralna']Myszko, na razie mogę obiecać tylko jednorazową wpłatę. Ale zobaczymy, jak się poukładają różne inne psie sprawy ;) w każdym razie, nie zapomnę o Lisiu.[/QUOTE]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  6. [quote name='kameralna']Myszko, dziękuję za zaproszenie. Lisia będę mogła wesprzeć za 3 tygodnie.[/QUOTE] To my dziękujemy za chęć pomocy i obecność na wątku:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi: To będzie pomoc stała miesięczna czy jednorazowa?
  7. [quote name='Jo37']Jestem i ja - na stałe nic nie mogę zadeklarować ale podeślę coś po 10 lipca. Poproszę o konto.[/QUOTE] :loveu::loveu::loveu::loveu: bardzo dziękujemy:modla::modla::modla: Konto jest na pierwszej stronie
  8. [quote name='dudson13']Jestem na wątku. Na razie nie mam jak wesprzeć piesia, ale postaram się coś wykombinować od sierpnia. Ten "hotel" w Obornikach jest straszny. Te pieski na zdjęciach, aż serce się kraje!!!!![/QUOTE] Bardzo dziękujemy za obecnośc na wątku. Nawet od sierpnia byłoby cudownie :loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. Super wiadomości, ślepaczki świetnie sobie radzą na znanym sobie terenie, w moim podpisie jest Gaspar też uratowany od morbitalu, jak ktoś ma czas może popatrzyć na filmiki na wątku. Nie da się poznać że on nie widzi. Jasperek jak się już wyluzuje też tak będzie sobie chadzał. Wiem co poczułaś Donka na to jego nieśmiałe zamerdanie ogonem. To super uczucie jak taka bieda zaczyna się otwierać i nabiera zaufania. Te psiaki poterzbują tak niewiele do szczęścia (ale za wiele jak dla niektórych potworów zwanych ludźmi). Tak się cieszę, że jest u Ciebie
  10. IVV przesłała na mojego maila przez PAYPAL 20 USD po przeliczeniu przez PAYPAL 60,38 zł. Jak wpłyną na moje konto (to trwa 2-3 dni roboczych) zaraz przeleję na Lisia IVV bardzo Ci dziękujemy cioteczko:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: :multi::multi::multi::multi: Cioteczki proszę rozsyłajcie też Pw bo mnie jutro i pojutrze nie będzie przy kompie. Dzisiaj jeszcze w pracy powalczę w miarę możliwości czasowych. Donka5 na razie mi nie odpisała w sprawie DT.
  11. [quote name='Monika z Katowic']Ja mam dzisiejszą gazetę i nic nie jest ucięte... Czekamy na telefony! Może akurat Kajtuś komuś wpadnie w oko!!![/QUOTE] Też zaglądam z nadzieją, że ktoś zadzwoni:thumbs:
  12. [quote name='jusstyna85']Może warto zainwestować w wyróżnione allegro za 12 zł? Zostały chyba jeszcze pieniądze,a to zwykłe przynosi marny odzew[/QUOTE] Ja też uważam że warto. Tofik ma przecież kaskę z wpłat jednorazowych
  13. Super wiadomości, bardzo się cieszę
  14. Czekamy na info o samopoczuciu Jasperka
  15. z prawdziwą przyjemnością tu zaglądam. Szczęśliwy staruszek
  16. no to niech te domki dzwonią, czekamy
  17. Ja moge zrobić bazarek ale dopiero w poniedziałek bo jutro wyjeżdżam. Zaraz wyślę ci maila na pw. Pieniążki stale są potrzebne bo Puśka ma tylko 105 zł stałych deklaracji. Bardzo dziekujemy na chęć pomocy.
  18. Gisic wielkie dzięki za tekst i za ogłoszenia. Buziaczki. Ale pracowita z Ciebie Cioteczka:):):) (zapomniałaś napisać, że to skrzyżowanie jaminika z goldenem:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:)
  19. Dzięki Papatkiole za obszerną relację. Nie wiem dlaczego ktoś wybiera zawód, który tak potem go męczy (mówię o tym wecie oczywiście). Rozumiem że nie mieliście wyjścia z tym sedalinem. Jaspar wyjdzie na prostą, zobaczycie. Tyle pracy wszystkich nie poszło na marne. Bardzo się cieszę. Wszystkim którzy przyczynili się do poprawy losy Jaspera ogromnie dziękuję:):):)
  20. Dzieki Bjuto. Myślę że jeszcze parę dni poczekamy na decyzję tej Pani która się zastanawia nad Gasparem i trzeba by go zacząć ogłaszać. Szkoda że nic się nie poprawia, ale on może spokojnie egzystować w dobrym spokojnym domu z ogrodem, nasz przystojniak:)
  21. [quote name='protzlav'][B]I ja wskakuję na wąteczek Liska :) (D.)[/B][/QUOTE] Witamy na wątku Lisia
  22. Napisałam do Donki5 w sprawie DT. A ZuziaM się nie odezwałą?
  23. [quote name='IVV']Mysiu podesle Ci cos na Lisia hotelik ,ale niestety tylko jednorazowo,to bedziesz mogla przelac te pieniadze na odpowiednie konto :)[/QUOTE] Iwonko, jestes aniołkiem , tyle tych psich bied sponsorujesz :loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo ci dziękuejmy razem z Lisiem :multi::multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...