Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Nie wierzę???? Udało się? Boże jaka to bieda smutna, ale już bezpieczna, hura:multi::multi::multi::multi::multi: Napiszcie dziewczyny ile potrzeba na teraz kaski, i piszcie do Zuzi Muszę przejrzeć cały wątek bo tam było chyba trochę deklaracji, ale potem to wszystko wstrzymało się. Może cioteczki dalej podtrzymają. Nawet nie wiecie jak ja się cieszę. Tak mi ta bieda w serce zapadła. Dziewczyny ogromny szacunek
  2. Tak się cieszę. Biedny będzie zanim się nie zaznajomi z nowym otoczeniem, ale teraz już będzie tylko lepiej. Błagam cioteczki zadbajcie żeby on nie uciekł z tego nowego miejsca, żeby był na razie wyprowadzany na smyczy, a spuszczany tylko na zamkniętym pewnym terenie. Błągam. Po kilku ostatnich przypadkach obiecałam sobie że na każdym wątku będę o tym przypominać. Tyle pracy już nieraz poszło na marne z tego powodu, że pies uciekł z nowego miejsca, bo nie był wystarczająco zabezpieczony.
  3. [quote name='Gisic87']Dzisiaj po noce i teraz na razie zero siku oby to znów nie było tylko na kilka dni. Kto mógłby sklecić Tofikowi jakiś tekst do ogłoszeń by można było go już poogłaszać?[/QUOTE] Tak trzymaj z tym sikaniem przystojniaku. Niech Gisic odpocznie od tych wszystkich zapaszków. Ja mogę sklecić, tylko z jajuniami go wydamy?
  4. Co tu od ludzi wymagać jak wet na takim poziomie? Powalił mnie po prostu jego komentarz, ręce opadają. Weci do szkoły!!!!!!! Teraz głośno myślę, proszę na mnie nie krzyczeć. Słabo widzę opiekę tam po sterylce. Chyba ze któraś z Was może tam wpadać i mieć na oku suńkę. Myślałam o tymczasie na okres po sterylce (jakiś miesiąc). Tylko czy oni nie rozmyślą się przez ten czas
  5. [quote name='anita_happy']Renata to chyba male psy tylko??niee...moze sie myle[/QUOTE] Zaraz zapytam
  6. [quote name='anita_happy']Kama pogadasz???albo powiedz tej dziewczynie niech pogada, ze jest taka propozycja... wysterlizowana suke na Dt do nich..a jak sie zgodzi wilmozny maz to sie bude suce skombinuje[/QUOTE] I na jedzenie się złożymy bo to pewnie też dla mężulka byłby problem. Gdyby DT był jednak potrzebny to Renata5 miała chyba miejsca. To jest Sochaczew.
  7. [quote name='Buster']A mnie to chyba dziś z pracy wywalą - za każdym razem jak widzę powiadomienie e-mail to podskakuję na krześle :) Nerwicy się nabawię ;) Jasperku już niedługo będziesz bezpieczny![/QUOTE] Mnie pewnie też:)
  8. Trymer do weta i domu!!!!!
  9. [quote name='oliwkag2003']Szukamy suki z cieczką.[/QUOTE] Dobry pomysł, żeby tylko szczeniakom domków nie trzeba było potem szukać :evil_lol:
  10. Kasiu, darczyńcy na pewno nie będą mieć pretensji, niech się zresztą wypowiedzą sami. Nikt nie jest jasnowidzem, żeby wiedzieć wcześniej jakie będą efekty leczenia, lekarze nie wiedzą a co dopiero my. Wydaje mi się żeby trzymać się Dr Fabisza, ewentualne wożenie Wolwerina po całej Polsce do innych specjalistów tylko nam mózgi wypierze a i i tak nie będziemy wiedzieli jaką podjąć decyzję gdyby inny lekarz miał inną koncepcję leczenia. Zresztą koszty tych eskapad byłyby takie że nie wiem czy to uciągnęlibyśmy (bez żadnej pewności że to coś da). Wolwerin jest bezpieczny w szpitaliku na szczęście. Niech inni się wypowiedzą bo ja oczywiście mówię za siebie.
  11. Jasne że pomożemy, stałej nie mogę dać , ale dołożę 10 zł jednorazowo, a jak będzie brakowało to nie spocznę aż dozbieram żebrząc na pw. Jak już będzie hasło wysyłać to proszę o konto na pw
  12. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188289-%C5%81atek-z-przetr%C4%85con%C4%85-%C5%82apk%C4%85-samoch%C3%B3d-wl%C3%B3k%C5%82-go-kilka-metr%C3%B3w-kto-wesprze-jego-leczenie"][IMG]http://i48.tinypic.com/r1k4ut.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188289-%C5%81atek-z-przetr%C4%85con%C4%85-%C5%82apk%C4%85-samoch%C3%B3d-wl%C3%B3k%C5%82-go-kilka-metr%C3%B3w-kto-wesprze-jego-leczenie"][IMG]http://i47.tinypic.com/2efmjh4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/188289-%C5%81atek-z-przetr%C4%85con%C4%85-%C5%82apk%C4%85-samoch%C3%B3d-wl%C3%B3k%C5%82-go-kilka-metr%C3%B3w-kto-wesprze-jego-leczenie"][IMG]http://i45.tinypic.com/1rr8fo.jpg[/IMG][/URL] banerki dla Łatka
  13. cały czas sercem jestem z Wami
  14. [quote name='Aimez_moi']o Matko Boska co sie dzieje.........[/QUOTE] Jestem na zaproszenie IVV. To samo się dzieje co wszędzie, ręce opadają. Dziewczyny jeśli możecie ją do weta zawieźć żeby ocenił czy sterylka jest jeszcze możliwa to byłoby najlepiej. Ale jeśli możliwa to po sterylce i tak by trzeba ją zabrać na tymczas, bo jaką ona tam opiekę będzie miała. Jak się okaże że to możliwe to trzeba kasę zebrać na zabieg i tymczas.
  15. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183925-Kremcia-spokojna-suczka-szuka-DT-lub-DS%21-Ma-chorob%C4%99-sk%C3%B3ry-%C5%9AWIERZB%21Ratujmy-jej-%C5%BCycie%21"] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/183925-Kremcia-spokojna-suczka-szuka-DT-lub-DS%21-Ma-chorob%C4%99-sk%C3%B3ry-%C5%9AWIERZB%21Ratujmy-jej-%C5%BCycie%21"][IMG]http://i48.tinypic.com/v3ovvk.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/183925-Kremcia-spokojna-suczka-szuka-DT-lub-DS%21-Ma-chorob%C4%99-sk%C3%B3ry-%C5%9AWIERZB%21Ratujmy-jej-%C5%BCycie%21"] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/183925-Kremcia-spokojna-suczka-szuka-DT-lub-DS%21-Ma-chorob%C4%99-sk%C3%B3ry-%C5%9AWIERZB%21Ratujmy-jej-%C5%BCycie%21"][IMG]http://i49.tinypic.com/29ksug8.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/183925-Kremcia-spokojna-suczka-szuka-DT-lub-DS%21-Ma-chorob%C4%99-sk%C3%B3ry-%C5%9AWIERZB%21Ratujmy-jej-%C5%BCycie%21"] [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/183925-Kremcia-spokojna-suczka-szuka-DT-lub-DS%21-Ma-chorob%C4%99-sk%C3%B3ry-%C5%9AWIERZB%21Ratujmy-jej-%C5%BCycie%21"][IMG]http://i50.tinypic.com/2ajn8cy.jpg[/IMG][/URL] Podlinkowałam, pozdrawiam
  16. [quote name='Maevel']Myślę, że wszyscy tu obecni się ze mną zgodzą - odwalasz wielki kawał dobrej roboty!!! ;)[/QUOTE] Wszyscy obecni się zgadzają:calus::calus:
  17. Pewnie, że lepiej żeby go wet obejrzał, jak to nic złego to się uspokoisz przynajmniej:)
  18. U was to nawet te na kwarantannie i za kratami, te oczy jakieś mniej tragiczne mają
  19. Duszyczka jest cudna. Agaithea oby wszystkie schroniska miały takich ludzi jak Wy.
  20. Gisic ta papuga naprawdę tak gada? Tofik dzisiaj Ci nic nie podsikiwał? Gisic może kopiuj swoje opisy Tofika i przesyłąj do Kikou bo na pewno nie ma czasu przekopywać się przez cały wątek, a to ważne żeby wiedziała że Tofik jest zgodny przystojniaczek
  21. [quote name='ata']Nie ma co.... Śliczna sunia :)[/QUOTE] Śliczna i na dobrego ludzia zsługuje po tym co bieda przeszła. Oby taki się jak najszybciej trafił
  22. To do bloku może wchodził towarzysko. Czyli zbierać trzeba na dług w lecznicy i koszty leczenia? Sam pobyt u tych Państwa z Bytkowa będzie gratis?
  23. [quote name='mysza 1']Jutro wielki dzień, trzymajcie kciuki.[/QUOTE] Cały czas trzymamy i będziemy od rana zaglądać i pazury obgryzać.:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs:
×
×
  • Create New...