-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Tekst dobry Gisic, to ja miałam pisać ale nie dałam rady dzisiaj w pracy. Miałam siąść wieczorem, a Ty mi szansy nie dałaś:) Ja bym może nie pisała o tych schodach, jak ktoś zadzwoni to się to powie, a może ktoś ma 2 schodki w domu i zrezygnuje z telefonu. Wpłynęły pieniązki od: Maja602 - 20 zł Lucyna - 15 zł Bardzo dziękujemy -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochany ślepaczek nasz:). Jak dobrze że już jest bezpieczny u Ciebie Donka. Jak się za kosteczkę bierze to już dobrze :) Super zdjęcia.:) -
[quote name='brzośka']Hej dziewczęta :) Ufff, wreszcie przebrnęłam przez cały wątek Lisia... a nie było łatwo czytać o jego losach, pomimo tego, że z info od którejś z was wiedziałam, że wszystko się dobrze skończyło :multi::multi::multi::multi::multi: JESTEŚCIE WIELKIE!!! Ok, to ode mnie macie 30 zł. jednorazowo na dobry początek, a od sierpnia 10 zł. deklaracji stałej. Wybierzcie staruszkowi dobry hotelik, niech zazna choć trochę luksusu ;) :p "idę" robić przelew, pozdro![/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo, bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: Na pewno nie pojedzie bez sprawdzenia Hoteliku. Mam nadzieję że ZuziaM się zgodzi
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czekamy na wiadomości o Jasperku -
pamiętamy i często zaglądamy choć przeważnie nic nie piszemy
-
[quote name='Ajula']ja się nie czepiam - chodzi o to, żebyście wiedziały, że macie dyszkę więcej do dyspozycji chociaż to niewiele, ale jak wiadomo, z takich niewielkich wpłat zbierają się na dogo całkiem spore sumy :)[/QUOTE] Ajula Bardzo cię przepraszam, czepiaj się cioteczko, czepiaj, ciotka Mysza stara i nie dowidzi, :):): To wcale nie mało, zaraz poprawię:) Teraz to nabrałam nadziei że może jeszcze czegoś nie dopatrzyłam:)
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wpłynęło 10 zł od Vega36 Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Masz rację Kasiu. Problem w tym że na początku czasem hotelik jest ok, a potem wszystko się zmienia. Tak jak u AlinyS. Stale potrzebny byłby monitoring. Ale to trudne tematy. Nie w tym rzecz żeby nagonkę na DT jakąś prowadzić bo gdzie wtedy te biedy będziemy umieszczać, tylko jednak sprawdzać -
Też mam trudnego i po przejściach, wszystko wymaga czasu, życzę wam powodzenia pozdrawiam
-
Dopiero teraz weszłam :multi::multi::multi::multi::multi: Tak bardzo się cieszę, błagam zabezpieczcie go , może dałoby się na noc brać go do domu , jesteście super. Gratulacje i buziaki :loveu::loveu::loveu::loveu:
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='izabela1234']Ile jeszcze pieniązków brakuje zeby zamknąc miesiąc ?? :( :([/QUOTE] Chyba 35 zł -
ciężarna suka ONka z LASU - bezdomna...SPRAWA PILNA
Mysza2 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Zalądam do Was chociaż nic nie piszę, cieszę się że macie konkretny i sensowny bardzo plan. DO edukacji w szkołach włączyłabym jeszcze obowiązkową wizytę w schronisku przynajmniej 2 razy w roku. Żywy obraz lapiej przemawia niż najbardzie wzruszajace słowo pisane czy mówione. -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziękujemy Donka za pierwszą relację. Wet tak czy tak powinien go zobaczyć. Dla niego niewidomego to wszystko: podróż, zmiana miejsca, sedalin to potworny sters. Niech biedak odpoczywa i dochodzi do siebie. Terazz musi już być tylko lepiej. Trzymamy kciuki za waszą "współpracę" . Serdecznie pozdrawiam. I oczywiście czekamy na dalsze relacje -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
według mnie trzeba szukać innego. Może u ZuzaM, albo Kikou albo Renata5 albo Donka5. tego co wiem to to są sprawdzone hoteliki. Zresztą ten w Obornikach podobno na początku też był ok :(. Co o tym myślicie? -
[quote name='ossa98']A co myslicie o tym hoteliku prowadzonym przez weterynarza w Obornikach śląskich?[/QUOTE] Za mało informacji mam żeby się wypowiadać, musiałyby się wypowiedzieć osoby, które były na miejscu. Jestem zawsze ostrożna w wydawaniu sądów na podstawie szczątkowych informacji, bo można kogoś niesłusznie skrzywdzić. Wracając do Lisia z tego co policzyłam koszt "wykupu" Lisia mamy pokryty Bela51-10 Lolalola -35 Mysza2 - 20 Asiaczek - 20 Katarzyna09- 20 Ossa 98 - 30 Razem 135 To teraz ruszamy zbierać stałe deklaracje. Proszę cioteczki wysyłajcie też PW. Jak się wszystkie ruszymy ostro to damy radę. Martwią mnie takie informacje jak o tym następnym hotelu. Ludzie zrażają się do Dogomanii i coraz ciężej uzbierać deklaracje.
-
ciężarna suka ONka z LASU - bezdomna...SPRAWA PILNA
Mysza2 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Renatka mi odpisała, że nie mogłaby jej wziąć, nie ze względu na wielkość tylko na sunię która jest u niej i nie toleruje innych suk -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='andegawenka']Nasz nynuś to inwalida, chyba nie bardzo mu ten sex wyjdzie....ale nie bedzie taki terytorialny...no bo to posikiwanie to znaczenie terenu....[/QUOTE] He he. Chłopaki potrafią być takie zaradne w tej materii że nie byłabym taka pewna czy mu cie wyjdzie:evil_lol::evil_lol::evil_lol: