Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Tekst dobry Gisic, to ja miałam pisać ale nie dałam rady dzisiaj w pracy. Miałam siąść wieczorem, a Ty mi szansy nie dałaś:) Ja bym może nie pisała o tych schodach, jak ktoś zadzwoni to się to powie, a może ktoś ma 2 schodki w domu i zrezygnuje z telefonu. Wpłynęły pieniązki od: Maja602 - 20 zł Lucyna - 15 zł Bardzo dziękujemy
  2. Kochany ślepaczek nasz:). Jak dobrze że już jest bezpieczny u Ciebie Donka. Jak się za kosteczkę bierze to już dobrze :) Super zdjęcia.:)
  3. [quote name='brzośka']Hej dziewczęta :) Ufff, wreszcie przebrnęłam przez cały wątek Lisia... a nie było łatwo czytać o jego losach, pomimo tego, że z info od którejś z was wiedziałam, że wszystko się dobrze skończyło :multi::multi::multi::multi::multi: JESTEŚCIE WIELKIE!!! Ok, to ode mnie macie 30 zł. jednorazowo na dobry początek, a od sierpnia 10 zł. deklaracji stałej. Wybierzcie staruszkowi dobry hotelik, niech zazna choć trochę luksusu ;) :p "idę" robić przelew, pozdro![/QUOTE] :multi::multi::multi::multi::multi: Bardzo, bardzo bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: Na pewno nie pojedzie bez sprawdzenia Hoteliku. Mam nadzieję że ZuziaM się zgodzi
  4. [quote name='sylwija']No właśnie - Piękny Pies z potencjałem, a ludzie kupują z jakiej pseudochodowli pseudorasowe szczeniaki..[/QUOTE] Sylwija nic dodać nic ująć:( Cały czas wchodzę z nadzieją że to o nowym domku wiadomość a tu znowu nic:(
  5. [quote name='ambird']zgłaszam się, potem poczytam i pomyślę..[/QUOTE] Witamy na wątku Lisia :):)
  6. [quote name='AnnaA']Mogę tylko jednorazowo dorzucic 2 dychy. sama sie wmanewrowałam w spore psie wydatki[/QUOTE] To nie jest tylko tylko aż :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Bardzo dziękujemy :multi::multi::multi::multi: Nr konta jest na pierwszej stronie
  7. pamiętamy i często zaglądamy choć przeważnie nic nie piszemy
  8. [quote name='Ajula']ja się nie czepiam - chodzi o to, żebyście wiedziały, że macie dyszkę więcej do dyspozycji chociaż to niewiele, ale jak wiadomo, z takich niewielkich wpłat zbierają się na dogo całkiem spore sumy :)[/QUOTE] Ajula Bardzo cię przepraszam, czepiaj się cioteczko, czepiaj, ciotka Mysza stara i nie dowidzi, :):): To wcale nie mało, zaraz poprawię:) Teraz to nabrałam nadziei że może jeszcze czegoś nie dopatrzyłam:)
  9. Wpłynęło 10 zł od Vega36 Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu:
  10. Masz rację Kasiu. Problem w tym że na początku czasem hotelik jest ok, a potem wszystko się zmienia. Tak jak u AlinyS. Stale potrzebny byłby monitoring. Ale to trudne tematy. Nie w tym rzecz żeby nagonkę na DT jakąś prowadzić bo gdzie wtedy te biedy będziemy umieszczać, tylko jednak sprawdzać
  11. Też mam trudnego i po przejściach, wszystko wymaga czasu, życzę wam powodzenia pozdrawiam
  12. Dopiero teraz weszłam :multi::multi::multi::multi::multi: Tak bardzo się cieszę, błagam zabezpieczcie go , może dałoby się na noc brać go do domu , jesteście super. Gratulacje i buziaki :loveu::loveu::loveu::loveu:
  13. Na pewno tam go nie wyślemy :shake::shake::shake: Przjrzałam wątek Lisia i na początku deklarowały stałe wpłaty Kasiatatry 20 zł zapytać czy podtrzymuje Yoko100 10 zł przez pół roku zapytać czy podtrzymuje Ajula 10 zł - podtrzymuje deklarację Reszta to były deklaracje jednorazowe
  14. [quote name='giselle4']wysłalam zapytanei do ZuziM I ROZSYLAM PROSBY O STAŁE DEKLARACJE:) moz esie uda[/QUOTE] I bardzo dobrze. Ten w Obornikach wg mnie odpada:( Ja też rozsyłam
  15. [quote name='izabela1234']Ile jeszcze pieniązków brakuje zeby zamknąc miesiąc ?? :( :([/QUOTE] Chyba 35 zł
  16. Zalądam do Was chociaż nic nie piszę, cieszę się że macie konkretny i sensowny bardzo plan. DO edukacji w szkołach włączyłabym jeszcze obowiązkową wizytę w schronisku przynajmniej 2 razy w roku. Żywy obraz lapiej przemawia niż najbardzie wzruszajace słowo pisane czy mówione.
  17. Dziękujemy Donka za pierwszą relację. Wet tak czy tak powinien go zobaczyć. Dla niego niewidomego to wszystko: podróż, zmiana miejsca, sedalin to potworny sters. Niech biedak odpoczywa i dochodzi do siebie. Terazz musi już być tylko lepiej. Trzymamy kciuki za waszą "współpracę" . Serdecznie pozdrawiam. I oczywiście czekamy na dalsze relacje
  18. według mnie trzeba szukać innego. Może u ZuzaM, albo Kikou albo Renata5 albo Donka5. tego co wiem to to są sprawdzone hoteliki. Zresztą ten w Obornikach podobno na początku też był ok :(. Co o tym myślicie?
  19. [quote name='ossa98']A co myslicie o tym hoteliku prowadzonym przez weterynarza w Obornikach śląskich?[/QUOTE] Za mało informacji mam żeby się wypowiadać, musiałyby się wypowiedzieć osoby, które były na miejscu. Jestem zawsze ostrożna w wydawaniu sądów na podstawie szczątkowych informacji, bo można kogoś niesłusznie skrzywdzić. Wracając do Lisia z tego co policzyłam koszt "wykupu" Lisia mamy pokryty Bela51-10 Lolalola -35 Mysza2 - 20 Asiaczek - 20 Katarzyna09- 20 Ossa 98 - 30 Razem 135 To teraz ruszamy zbierać stałe deklaracje. Proszę cioteczki wysyłajcie też PW. Jak się wszystkie ruszymy ostro to damy radę. Martwią mnie takie informacje jak o tym następnym hotelu. Ludzie zrażają się do Dogomanii i coraz ciężej uzbierać deklaracje.
  20. 20 zł przelane. Lisiowe cioteczki kto jeszcze dołoży parę grosików żeby uzbierać te 120 zł?
  21. Ja zaraz przeleje 20 zł to razem: Bela51 10 Lolalola 35 Mysza2 20 razem 65. Deklaowała tez Asiaczek 20 zł i Ossa nie napisała ile Wieczorem użebram resztę
  22. Renatka mi odpisała, że nie mogłaby jej wziąć, nie ze względu na wielkość tylko na sunię która jest u niej i nie toleruje innych suk
  23. [quote name='andegawenka']Nasz nynuś to inwalida, chyba nie bardzo mu ten sex wyjdzie....ale nie bedzie taki terytorialny...no bo to posikiwanie to znaczenie terenu....[/QUOTE] He he. Chłopaki potrafią być takie zaradne w tej materii że nie byłabym taka pewna czy mu cie wyjdzie:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...