Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Jeszcze mam na mailu deklarację jendorazową od Wiolabiszop cyt maila: "Witaj widzę że u Jasperka stale deklaracje już są .Przepraszam nie odpisalam wcześniej ale byly problemy na dogo i nie chcialo mi wyslac . Ale jednorazowo mogę 10 zł .Wiem że to kropla w morzu biorąc pod uwage dolegliwość Jasperka .Ale będe sledzić wątek i jak tylko będę mogła to wespre chlopaczka)Pozdrawiam" Bardzo dziękujemy :loveu::loveu::loveu::loveu: to wcale nie kropla. Z takich kropli całość powstaje:multi::multi::multi: Cioteczki wyślijcie nr konta
  2. Ale z tym nadmanganianem to niech Gisic rzeczywiście spróbuje bo jej podśmierduje pod progiem w łazience. Gisic biedna :) na łatwo pisać tobie trudniej wąchać:):)
  3. Spojrzałam w pierwszy post żeby przypomnieć sobie Duszkę z jej poprzedniego "życia" i gdyby nie ten ciemny charakterystyczny pychol to nie dałoby się jej poznać. Jak te psiaczki naprawdę niewiele potrzebują żeby kwitły. Dlaczego tyle bydlaków po tym świecie chodzi żeby bezkarnie mogły coś takiego psu zrobić. Cudna jest Duszka.
  4. [quote name='Mroowa']Bardzo dobrze maskuje zapach psich i kocich siuśków nadmanganian potasu:) jest tani i dostępny w każdej aptece:)Wystarczy rozpuscić go w ciepłej wodzie i umyć miejsce gdzie piesek siurnie:)[/QUOTE] Ja o dezodorancie nie myślałam po kątem usunięcia zapachu , tylko żeby Tofikowi to miejsce przestało się podobać:)
  5. [quote name='IVV']trzxeba walczyc z ciemnota i koltunstwem !!!! Polacy krzycza ze sa Europejczykami ,tylko przykre ,ze jest nam strasznie daleko w rozwoju moralnym do cywilizowanych panstw[/QUOTE] Ja mam fobię na tle tych bud i łańcuchów, ale na to jest przyzwolenie społeczne i nikogo to nie rusza. Gdyby ksiądz z ambony chciał coś w tych zakutych mózgach zmienić to może coś by dało. Ale spróbujcie z nimi pogadać, patrzą na czlowieka jak na oszołoma. A najwięcej mnie ciekawi czego te biedne burki pilnują. Na ogół sterty dziadostwa. Ja nigdzie poza Polską nie widziałam psów na łańcuchach (nie twierdzę broń boże ze wszędzie byłam), ale w tak zwanej Europie nie widziałam.
  6. Jak fajnie się to czyta i jak psy naprawdę niewiele potrzebują żeby były szczęśliwe. Spokojnie mógłby trafić do domku w którym już jest jakiś rezydent. Jak ta pani się nie zdecyduje to zaczniemy go ogłaszać
  7. Widocznie nic nie słychać bo dziewczyny by coś napisały
  8. Spróbuj może spryskać dezodorantem albo wodą kwiatową, gorzej jak zmieni miejsce na inne w mieszkaniu
  9. Dziewczyny napiszcie wieczorem co i jak. Nie mogę przestać myśleć o tym biedaku. Z drugiej strony to może dlatego jeszcze żyje że się tak boi ludzi. IVV czy tam gdzie mieszkasz też ludzie tak traktują psy jak tu?
  10. Kajtuś, niech ten mąż co w poniedziałek wraca będzie dobrym ludziem i się zgodzi :)
  11. Bardzo dobrze , że to wszystko piszesz, to samo dotyczy ewentualnego DS. Nie sztuka żeby pies pojechał i wrócił po tygodniu. Tak myślę o tym sikaniu. Żeby nie sikał w tym akurat miejscu, to można czymś spryskać co dla niego niedobrze pachnie, ale gorzej jak się wtedy do pokoju np przeniesie.
  12. Dobrze że piszesz tak jak jest. Ja tak nieśmiało w duchu też liczyłam, że może zdecydujesz się zostawić go na dłużej, ale z tym sikaniem to rzeczywiście problem, zwłaszcza jak będziesz w pracy. Szkoda:( Myślałąm że on może teren znaczy ale jeśli on sika w tym jednym miejscu to pewnie zakodował że tam się sika i już. Mix Goldena i Jamnika :):):) super pomysł, też sobie wyobraziłam to co twój TZ , super monstrum mi wyszło:):). Kikou mi nie odpisała.
  13. szkoda, że z domku nici :(:(
  14. Niestety nie. Gasparek nadal nie widzi, ale na znanym terenie świetnie sobie radzi. Gdyby znalazł się ludź z ogrodem to Gaspar mógłby cudownie funkcjonować tak jak teraz w Pobieczanach.
  15. Żeby tylko się gdzieś nie zapędził po tym sedalinie. Ale skoro tak trzyma się cmentarza to może nie będzie źle. Bardzo chciałabym żeby się udało.
  16. [quote name='iwna5702']Po cichu podgladam watek - mam pod opieka Barrego z banerku ponizej i troche marnie z kasa ale od przyszlego tygodnia moge cos wplacac - mysle ze 20 zl na stale od lipca na pewno. Myszo w Twoim awatarze zdjecie pieska strasznie podobnego do mojego ukochanego Toffika (za TM)[/QUOTE] To moja suńka kochana, jest u mnie od września, podobno wyrzucona z samochodu. Ten piesek to nawet "cały pies" wazy 35 kg :)
  17. szukam domku, jestem duży, śliczny i mądry, koto mnie pokocha?
  18. czekamy na wieści Nesusiu
  19. [quote name='Akrum']Gasparku, pokazujemy się :) Jeszcze kilka dni i jeśli dobrze pamiętam, to "Ci" państwo mieli przyjechać do Gasparka :)[/QUOTE] Jakoś tak na początku lipca z tego co pamiętam
  20. [quote name='diana79']wiadomości wspaniale, a tak sie bałyśmy czy on sobie poradzi na 3 łapkach :-) właśnie przelałam 117zł z bazarku dla Toficzka[/QUOTE] Toficzek pięknie dziękuje :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Jak tylko wpłyną wpiszę w rozliczenia.
  21. A nie będzie Ci Gisic takiego cudnego zapaszku brakowało:):). Jak będzie wykąpany to prosimy o sesję zdjęciową przystojniaka. Nie za dobrze mu u Ciebie przypadkiem, Pańcia na rączkach nosi, no no. Jak to fajnie dobre wiadomości czytać.
  22. mocno trzymamy, Duszyczko już czas na DS dla Ciebie
  23. [quote name='Kapsel']Ciekawe co zrobi tym razem jak stolarz przyjdzie? :D[/QUOTE] :):):) wyniesie stolarza razem ze stołem:):)
  24. [quote name='danfan']Baruś pozdrawia;)[/QUOTE] My też pozdrawiamy, wymyziać proszę:)
×
×
  • Create New...