Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. [quote name='kaa']Dziewczyna jest świetnym oratorem więc myślę że jeśli plakat do tego będzie miał swoja wymowę , trafimy do ludzi :) Mogę wymyśleć takie krótkie rymowanki Tofikowi , Volwowi. I zająć się tekstem . Wkleić i wspólnie byśmy wprowadzali korektę. Pewnie mi to trochę czasu zajmie i musze mieć natchnienie , ale jest to do zrobienia ;)[/QUOTE] Też coś postaram się sklecić i podesłać, muszę się tylko ogarnąć z bazarkami bo za dużo nabrałam na siebie i się nie wyrabiam.:)
  2. Jestem na zaproszenie Paulinken. Stałej naprawdę nie dam rady. Chyba że mi się coś zwolni:(
  3. [quote name='Nes2009']Ukłony do samej ziemi dla Czarodziejki z rodziną i Kapsla tyż z rodziną:) Zapraszam wszystkich chorobowo zmienionych do Krakowa na Mały Rynek do kwestowania na boksery:) Kapsel III się nie obrazi przecież:)[/QUOTE] KapselIII to jest teraz zainteresowany co tam Czarodziejka w garach waży, a nie kto po Małym Rynku się plącze. A co z tą zainteresowaną szczylkiem Panią z Poznania?
  4. Jestem za każdym pomysłem, który da szansę na dom jakiejś biedzie. Czy twoim zdaniem wystarczą takie plakaty, które jesteśmy w stanie domowym sposobem zrobić (na drukarce A4 bo ja np inną nie dysponuję)?
  5. Miło się czyta takie wiadomości. Wyrazy uznania dla wszystkich cioteczek za sprawną i szybką akcję. Oby tak częściej mogło być :):)
  6. Jaka fajna relacja Czarodziejko, cieszę się że tylko na warkotach ostrzegawczych się skończyło, zarzyganiec wywietrzeje do jutra trochę :evil_lol::evil_lol: A zupkę trzeba zamykać cioteczko jako i wszelkie inne żarełko jak się piesia nie ma na oku (wiem co mówię, moja też się nie oprze jak nikogo w pobliżu nie ma), albo zupkę ugotowac na tydzień:):) Dobrej nocy całemu stadu
  7. Boże jak ja bym chciała żeby się Puśce udało. A pani miała wcześniej psy? (albo psy z problemami?)
  8. Mała ma naprawdę dużo szczęścia w tym nieszczęściu
  9. [quote name='alice midnight']no własnie..a moze by tak jakos zaktualizowac tytuł wątku- skoro u psiaka ciut pozytywniej, trzeba przyciągnąć do Niego więcej szczęścia.[/QUOTE] Słuszna sugestia:)
  10. Same dobre wiadomości dzisiaj, oby się ten dobry domek tylko trafił:)
  11. coś długo te Kapsle w drodze
  12. JUstynko jak Puśka znajdzie dobry domek to ja się posikam z radości. Nie chcę zapeszać. To kichać zdjęcia byle Puśka miała TEN domek Przekaż Pani Iwonie wyrazy uznania ode mnie za Puśkę i za Amelkę
  13. :multi::multi::multi: bardzo się cieszę
  14. To Kapsle już na walizkach siedzą :)
  15. super, bałam się tej cukrzycy, no to niech Jasperek sobie teraz spokojnie dochodzi do siebie i grzeje kosteczki u Donki :):) Bardzo się cieszę
  16. Trzymajcie się wszystkie Kapselki w w drodze:)
  17. wpłynęło 20 zł od Sylwunia82 bardzo dziękujemy Ulu wstawię w 1 post koszt kastracji 120 zł a 30 dopisuję jako część za DT na następny miesiąc
  18. Taki śliczny ten nasz Volwuś i nikt o niego nie dzwoni, wolą kasę pseudo-hodowlom nabijać zamiast takiemu słodziaczkowi dom dać:(
  19. Ciotki stronki stukają a domku jak nie ma tak nie ma:(
  20. Bardzo się cieszę, cookie cioteczki kaskę z bazarku dla Ciebie zbierają:)
  21. [quote name='lika1771']Cioteczko przyslij mi jeszcze raz adres na ktory mam przesłac rzeczy na bazarek,tamten skasowałam:flaming:[/QUOTE] Już przesłałam :) , też mam ciągle te problemy ja opróżniam skrzynkę :)
  22. super wiadomości, i pomyśleć że miał być na straty spisany. Jestem za ogłoszeniami, nie wiem ile jest tych na bazarku DG32 za 5 zł Jest jeszcze taki 60 za 10 zł [url]http://www.dogomania.pl/threads/190083-60-og%C5%82oszen-za-10-z%C5%82!-Na-zwierzaki-u-Missieek!-%29[/url] Justynie chyba chodziło Ulu o ty czy przestanie podsikiwać
  23. Jeszcze się nam agresor z niego zrobi :):). A taki biedulek leżał w tym schronie.
  24. Ależ te Beniowe cioteczki sprawnie tu działają :):) Te zdjęcia w ogłoszeniach super
×
×
  • Create New...