-
Posts
40106 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
5
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mysza2
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaa']Dziewczyna jest świetnym oratorem więc myślę że jeśli plakat do tego będzie miał swoja wymowę , trafimy do ludzi :) Mogę wymyśleć takie krótkie rymowanki Tofikowi , Volwowi. I zająć się tekstem . Wkleić i wspólnie byśmy wprowadzali korektę. Pewnie mi to trochę czasu zajmie i musze mieć natchnienie , ale jest to do zrobienia ;)[/QUOTE] Też coś postaram się sklecić i podesłać, muszę się tylko ogarnąć z bazarkami bo za dużo nabrałam na siebie i się nie wyrabiam.:) -
Grosia we wspaniałym nowym domu dzięki pomocy Avili!!
Mysza2 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie Paulinken. Stałej naprawdę nie dam rady. Chyba że mi się coś zwolni:( -
[quote name='Nes2009']Ukłony do samej ziemi dla Czarodziejki z rodziną i Kapsla tyż z rodziną:) Zapraszam wszystkich chorobowo zmienionych do Krakowa na Mały Rynek do kwestowania na boksery:) Kapsel III się nie obrazi przecież:)[/QUOTE] KapselIII to jest teraz zainteresowany co tam Czarodziejka w garach waży, a nie kto po Małym Rynku się plącze. A co z tą zainteresowaną szczylkiem Panią z Poznania?
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jestem za każdym pomysłem, który da szansę na dom jakiejś biedzie. Czy twoim zdaniem wystarczą takie plakaty, które jesteśmy w stanie domowym sposobem zrobić (na drukarce A4 bo ja np inną nie dysponuję)? -
Miło się czyta takie wiadomości. Wyrazy uznania dla wszystkich cioteczek za sprawną i szybką akcję. Oby tak częściej mogło być :):)
-
Jaka fajna relacja Czarodziejko, cieszę się że tylko na warkotach ostrzegawczych się skończyło, zarzyganiec wywietrzeje do jutra trochę :evil_lol::evil_lol: A zupkę trzeba zamykać cioteczko jako i wszelkie inne żarełko jak się piesia nie ma na oku (wiem co mówię, moja też się nie oprze jak nikogo w pobliżu nie ma), albo zupkę ugotowac na tydzień:):) Dobrej nocy całemu stadu
-
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Boże jak ja bym chciała żeby się Puśce udało. A pani miała wcześniej psy? (albo psy z problemami?) -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='alice midnight']no własnie..a moze by tak jakos zaktualizowac tytuł wątku- skoro u psiaka ciut pozytywniej, trzeba przyciągnąć do Niego więcej szczęścia.[/QUOTE] Słuszna sugestia:) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Same dobre wiadomości dzisiaj, oby się ten dobry domek tylko trafił:) -
coś długo te Kapsle w drodze
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
I jak po kontroli u weta Ulu? -
WYRZUCONA Z AUTA- bezdomna---1,5 mies. łapania- MA DOMEK STAŁY
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
JUstynko jak Puśka znajdzie dobry domek to ja się posikam z radości. Nie chcę zapeszać. To kichać zdjęcia byle Puśka miała TEN domek Przekaż Pani Iwonie wyrazy uznania ode mnie za Puśkę i za Amelkę -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi: bardzo się cieszę -
To Kapsle już na walizkach siedzą :)
-
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
super, bałam się tej cukrzycy, no to niech Jasperek sobie teraz spokojnie dochodzi do siebie i grzeje kosteczki u Donki :):) Bardzo się cieszę -
Trzymajcie się wszystkie Kapselki w w drodze:)
-
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
wpłynęło 20 zł od Sylwunia82 bardzo dziękujemy Ulu wstawię w 1 post koszt kastracji 120 zł a 30 dopisuję jako część za DT na następny miesiąc -
Nowofunland(mix) już tyle w hoteliku :(JUZ W NOWYM DOMU
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Taki śliczny ten nasz Volwuś i nikt o niego nie dzwoni, wolą kasę pseudo-hodowlom nabijać zamiast takiemu słodziaczkowi dom dać:( -
Cookie - 7 letni buldożek francuski z gronkowcem.
Mysza2 replied to fikusna_joanna's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, cookie cioteczki kaskę z bazarku dla Ciebie zbierają:) -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
Mysza2 replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Cioteczko przyslij mi jeszcze raz adres na ktory mam przesłac rzeczy na bazarek,tamten skasowałam:flaming:[/QUOTE] Już przesłałam :) , też mam ciągle te problemy ja opróżniam skrzynkę :) -
TRÓJŁAPEK-URWANY kawałek tylnej łapki, -PO AMPUTACJI MA DOMEK
Mysza2 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
super wiadomości, i pomyśleć że miał być na straty spisany. Jestem za ogłoszeniami, nie wiem ile jest tych na bazarku DG32 za 5 zł Jest jeszcze taki 60 za 10 zł [url]http://www.dogomania.pl/threads/190083-60-og%C5%82oszen-za-10-z%C5%82!-Na-zwierzaki-u-Missieek!-%29[/url] Justynie chyba chodziło Ulu o ty czy przestanie podsikiwać -
Niewidomy ONek Jasper[*] odszedł :( w swoim domu :(((
Mysza2 replied to mysza 1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jeszcze się nam agresor z niego zrobi :):). A taki biedulek leżał w tym schronie. -
Ależ te Beniowe cioteczki sprawnie tu działają :):) Te zdjęcia w ogłoszeniach super