Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Jurto zadzwonię do Gisic87 czy miała jakieś telefony. Justynko a co z tym wyróżnionym Allegro, bo nie pisałaś nic żeby przesłać Ci kaskę. Ja nie mogę zrobic bo dopiero czekam na aktywację konta. On jest z wyglądu z tych psiaczków,które najprędzej domki znajdują, tylko ta łapina biedna:(
  2. Cioteczki ponawiam prośbę o fanty na bazarek, chętnie zrobię, sama mam tylko trochę książek ale książki nie najlepiej idą, jeśli coś macie prosze o info. Tylko tak teraz moge pomóc:(
  3. [quote name='Kapsel']Już lecę, strasznie zagoniona jestem bo prowadzę też bazarek dla Zeuska z banerka mojego i hoooopsam bazarek z Pusią i z Cookim i dbam o Martiego boksia uratowanego ze schronu koło Lublina i jeszcze tysiące spraw i Kapsel mnie trąca żeby się bawić, TZ woła kolacji, ogórki kładłam w słoiki, nie mam planów na jutrzejszy obiad, jestem nie przygotowana do pracy, oglądam kątem oka TVN24..., z synem na skype piszę i z Wami tez cioteczki Kochane buldożkowe:shake::roll::roll::roll:[/QUOTE] Kapselku, czy ty opisujesz mój wieczór czy swój:) Niewiele zmienic i pasuje:) kapselku a jak wyglądaja finanse cookiego bo nie mam siły przekopywać sie przez wątek?
  4. Ale fajnie że zdrowy Biluś.:)
  5. Ulu, a radzi sobie teraz np z krawężnikiem, małymi schodkami, czy wnosisz go?
  6. A pisaliście do Kikou i Yumanji? Kikou ma większość takich schorowanych biedaków, nie wiem czy ma miejsca teraz.
  7. [quote name='ULKA12']Mysza2 pieniądze dotarły serdecznie dziękuję. Są w ogóle jakieś zapytania o Tofika czy cisza?[/QUOTE] Gdyby jakieś były to Gisic87 na pewno by nam napisała:(
  8. Cioteczki dobre wiadomości z bazarku Cookiego. Będzie trochę kaski dla biedaka :multi:
  9. :multi::multi::multi: Super, takie wiadomości to ja moge czytać, straaaaaszzzzzzznie się cieszę, niech zdrowieje Frankenschtein :multi:
  10. pewnie że wykupcie. Można by też wyróżnione Allegro mu zrobić
  11. Cioteczki Lisiowe a co z ogłoszeniami dla Lisia?
  12. Jaki on fajny jest. Cioteczki ogłaszajcie biedaka na potęgę.
  13. :thumbs::thumbs:Trzymamy kciuki cały czas
  14. Jasne wysyłaj już ci piszę adres na pw :):)
  15. Ogłaszajcie cioteczki, ciężki teraz okres na te adopcje, przybyło biedaków, ale on taki słodziak, że moze mu się poszcześci :):)
  16. Pewnie że nic na siłę. Futro może poczekać :):). Najważniejsze żeby czuł że jest bezpieczny. Z czasem pewnie to polubi:):)
  17. [quote name='Kociabanda2']Jaki problem? Niestety wysyłanie pw zajmuje znacznie więcej czasu, którego ja mam niewiele :( Siedzę na dogo w pracy i muszę dzielić uwagę między dogo, a pracę zawodową :P[/QUOTE] ja dostałam za to 2 pkt karne od moda, regulamin zabrania wysyłania spamów
  18. [quote name='kaa']Oj na innych wątkach to lepiej nie , :shake: lepiej na Pw wysyłaj , bo będziesz mieć problem .[/QUOTE] Dokładnie. Czy nie wiecie czemu zniknęła lista użytkowników z dogomanii, czy to tylko czasowo czy już na stałe. To bardzo utrudnia rozsyłanie pw. Wszystkie znane cioteczki zapchane deklaracjami :(:(
  19. Nie do poznania w porównaniu z tą kupką nieszczęścia z 1 potstu :):) Powtarzam się ale to tak cieszy jak staruszkowi uda się zapewnić godne życie. :multi::multi:
  20. A ja jeszcze raz ponowię pytanie o fanty na bazarek. Gdyby jakaś cioteczka miała to czekam na wiadomośc.
  21. Dostojny przystojniak z niego. Niech Ci się tam wiedzie Pilocie :)
  22. Ulu pieniążki na DT i sterylkę poszły (razem 450). Napisz jak dojdą i ciachajcie :)
×
×
  • Create New...