-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Oj tam:evil_lol: -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='Saththa']to to juz od października bo wtedy skonczył 4 lata :) No słodycz była ale też Menda :lol: Ja nie wiem jak ja z nim przezyłam pierwsze dwa lata conajmniej.... nie wiem. :)[/QUOTE] Widocznie nie było tak źle:evil_lol: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Majóweczka:loveu: to dobry okres- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']Nooo to tylko ja sie ogarnełam, ze to Zerduszko Małe?:)[/QUOTE] Chwalipięta -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']ja najpierw myślałam, że to krzesło :errrr:[/QUOTE] A ja, że poduszka:evil_lol: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A tak się zastanawiałam co to takie niebieskie, a to brzunio:loveu:.Bolcik słodki chłopczyk jak śpi. -
Sznupka spod Śmietnika zamieszkała na salonach i ma dom
WATACHA replied to konfirm13's topic in Już w nowym domu
Fajnie , że sunia idzie do Was.Wszystko na pewno się ułoży :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='ania0112']No ja się śmiałam, ze powinnyśmy z mamą sobie sprawić jakiegoś wielgachnego psa to inne w parku by się chwilę zastanowiły zanim by się rzuciły ;) co do wkładania psa pod pachę - nie mieszczą się, za ciężkie są i to by je bardzo bolało, poza tym nie tak łatwo podnieść jednego a potem jedną ręką jakoś drugiego i sobie go dopasować zwłaszcza ze brokat się rzuca... także dupcia z tym pod pacha i chooduu:placz:[/QUOTE] Ja kiedyś nosiłam dwa, w zimie jak łapki bolały.Łatwo nie było, ale jakoś do domu wrócić trzeba. Fixsik jak się Tazziowi na paszczy uwiesił :) -
powodzenia :)
-
[quote name='malawaszka']właśnie dostałam mmsa Bajeczki z trasy :) bardzo się cieszę i im zazdroszczę takiego fajnego psa :lol: a Reszka trafiła super ekstra też! Spała dziś w sypialni koło łóżka, a pani Ewa żeby pies się nie przegrzewał zanim się przestawi na domowe temperatury otworzyła okno i sama spała pod dwiema kołdrami :loveu: :lol:[/QUOTE] Pamiętam, że wszystkie moje tymczasy przez pewien czas po przyjeździe piły dużo wody.Też pewnie musiały się przyzwyczaić.
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
Ten nochal zasłania całego psa:lol: [url]http://i.imgur.com/AKQju5e.jpg[/url] -
[quote name='Saththa']Z czego śmiać?[/QUOTE] Wilcza ma schizy po tych rozpadających się szwach i chyba myśli, że już zawsze co nie napisze to będzie z naszej strony "buhaha".
-
[quote name='wilczy zew']Z mojej winy rozminelismy sie z wetem. Idziemy we wtorek. Dalam ciała z nochalem :oops: Kiepsko widzę szczegoły w sztucznym swietle. Dokładnie obejrzałam w dobrym dziennym świetle. W jednym miescu jest małe skaleczenie-pewnie zahaczył a jakiś krzak. Te ''nacięcia'' widoczne gdy jest mokra sierść,to [B]sklejona czymś czarnym(troche przypomina smołe ale nią nie jest) sierść[/B]. Przylega do samej skóry i boli Kocyka jak to ściągam. Można się śmiać...[/QUOTE] Może przemyj czyś, albo "namocz i spróbuj wtedy usunąć "TO"
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']U mnie drugi piesek by długo nie pożył, więc nie mam wyjścia :eviltong:[/QUOTE] No tak:splat: -
Co wet powiedział?
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Ja bym chciała dobermankę, wtedy miałabym już zaprzęg :loveu: :eviltong: ale niestety, trzeba liczyć siły na zamiary :p[/QUOTE] Ja suki nie, o nie, na 6 tymczasowych jedna była normalna.Nie będę ryzykować -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']A Jari zimą ma jeszcze więcej energii niż latem, bo on się dość łatwo przegrzewa i potem ziaja jakby miał paść na serce ;) Dlatego jak jest ciepło to zabawy nad wodą sprawdzają się najlepiej :) Co do Mentorka, to nie masz innego wyjścia jak sprawić sobie jeszcze jednego pieska, który podoła zadaniu :evil_lol:[/QUOTE] Na razie mi starczą moje dwa i trzeci tymczasowy-córka szatana:evil_lol: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Tak, ómrze w menkach :placz: :evil_lol: Zabawa jest przednia, więc polecam. Natomiast nie wiem na ile Mentor się latek czuje ;) Jari nie miał żadnych problemów z ciągnięciem mnie, a ważę ok. 50 kg :)[/QUOTE] Jak jest ciepło to się czuje jak młody bóg, przynajmniej tak mu się wydaje.Zimą jednak jak polata za dużo to mu gardło siada i siem ślini (pontonik, podłoga jest mokra). Coś mu tam przeszkadza, więc je paprochy i sierść swoją z podłogi, potem rzyga długo i namiętnie:evil_lol: No ja ważę "trochę" więcej, a ostatnio to już w ogóle więcej :roll:, a poza tym Mentorek ma guza przy samym kręgosłupie, więc chyba raczej popatrzymy na Was -
[quote name='malawaszka'][B]o biedna Honda - trzymam kciuki żeby się szybko zagoiło a tak wczoraj chodziła Bryzusia - dziś jest ciut lepiej[/B]." Biedna Bryzuśka, ale ją połamało.Mój Leo wczoraj podobnie chodził, ale okazało się, że mu się srać chce:evil_lol: Każda jedna adopcja to super wiadomość :loveu:
-
Jak to się wszystko szybko uczy:evil_lol:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']Piesek nie ma profeszjonalnych szeleczek i nie bendzie miauł, gdysz te co ma są b. dobre ;)[/QUOTE] :-( powycieraną sierściuszkę będzie miał :placz: Kiedyś też miałam plany, by Mentorka wykorzystać do takich atrakcji, ale jakoś nie znalazłam czasu prze te 7 lat.Teraz już chyba za stary i może mu coś strzyknąć w kręgosłupie :lol: -
Sznupka spod Śmietnika zamieszkała na salonach i ma dom
WATACHA replied to konfirm13's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka2']A ta psina to sznaucer olbrzymi ?[/QUOTE] [quote name='konfirm13']Oj tam oj tam . [B]Jaki z niej Olbrzym?[/B] [B]Ona jest większa od sznaucera średniego, a zdecydowanie mniejsza od brodacza monachijskiego(olbrzyma). Taki mix[/B]. Rozmawiałam dzisiaj z Panią - Opiekunką Suni(tak ją Pani woła) i[B] powiedziałam, że ludzie się nią(=sunią) interesują, ale pytają o sprawy socjalne. Ja też ją mogę przyzwyczajać do przebywania w domu, ale się nie podejmę ciągnąć jej na siłę na smyczy przez pół osiedla do swojego domu, bo tylko zaszkodzę:(.Sunia w dodatku mnie się cokolwiek boi, bo jestem wredna baba i błyskam jej fleszem i bzyczę aparatem (zdjęcia). [/B] Pani powiedziała, że będzie trenować nakładanie jej obroży. Największy kłopot w tym, że [B]sunia przeżarta( dobrzy Makowianie) i smaki na nią wcale nie działają[/B](sprawdzałam dziś rano - parówka, chrupka - jest beee, za to moja Bliss, miała ogromną ochotę żeby te smaki zjeść(dałam jej inne), a te dla sznupki wrzuciłam jej do "budy". Sznupka uciekła ode mnie obrażona -" nie chcę parówek i ta baba pewnie znowu mi błyśnie :(" [B] Nie chcę stale mówic na nią sznupka, a "Sunia", mi zdecydowanie nie pasuję, więc na potrzeby wątku na Dogo i ....gdzie indziej ? będzie BUFFY (Postrach Wampirów ;)). Bo taka czarna ;) [/B][/QUOTE] Na zdjęciach wygląda na olbrzymkę, ale wiadomo, że czasem jest to przekłamane.Ja to kompletnie nie wiem jak mam pomóc, bo ani miejscem nie dysponuje, ani kasą, dobrą radą mimo szczerych chęci nie posłużę :(. Będę chociaż słać dobre słowo i myśli -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
WATACHA replied to Amber's topic in Foto Blogi
A czy piesek ma profeszjonalne szeleczki? -
Sznupka spod Śmietnika zamieszkała na salonach i ma dom
WATACHA replied to konfirm13's topic in Już w nowym domu
Dziękuję za zaproszenie, ale w tej chwil nie mem jak pomóc.Zresztą mogę sobie pozwolić na tymczasowanie tylko małych sznupków :(. -
Mi się zachciało tatuażu jak zobaczyłam taki jeden na fejsie-sznaucera z łobuzackim wyrazem pysia.Tak mi się podobał, że szok.