Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Najlepszego dla Bolcika.A "mamuśka" niech parę głębszych oddechów zrobi ;)
  2. Cudna z niej panienka :), a charakterek dobrze, że ma, oby ni diabelski ;)
  3. Moim zdaniem też za mała.Spora ta Twoja psinka
  4. A czemu nie możesz tu wstawić?
  5. [quote name='malawaszka']biedny czołg, skrzywdzony, myślę że należy kupić mu ciasną klateczke to lepiej się poczuje i odzyska równowagę psychiczną :loveu:[/QUOTE] Klateczkę?Po tym wszystkim on już się do niczego nie nadaje.Na złom z nim, [COLOR=#800080]przynajmniej kasa będzie[/COLOR]:diabloti:
  6. [quote name='zerduszko']92 jest stanowczo za duża na dwa miniaki, w 75 moje mają sporo luzu [URL]http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/016.jpg.html[/URL] Jak widać po Lizce (39cm) starczyłaby połowę mniejsza klatka dla kazdego. Zauważcie w jakim celu WZ potrzebuje klatki, ona ma być w sam raz. Jak w mojej spał Swiss i Lzika, to uważacie, ze na samego średniaka będzie za mała? Klatka nie może być za duza, bo nie będzie spełniała swojej roli :shake::roll:[/QUOTE] W sumie może i racja, półka w która się wcisnęła pewnie była mniejsza.Jakby potrzebowała większej przestrzeni to by wlazła pod stół powiedzmy.
  7. [quote name='wilczy zew']Nie czytałaś,że Mordziastą brzuszek boli?[/QUOTE] A co mnie to obchodzi?:eviltong:
  8. [quote name='ania0112']u nas jak coś nie jest na krawędzi stołu to raczej nie znika.. ale przezornie tez nie zostawiamy ;) Brokat własie nade mną czuwa bo mam kawe...[/QUOTE] One stały tam już od 2 tygodni, ale dopiero teraz wpadł na pomysł degustacji. Wilcza pokazuj klatkę:cool3:
  9. U mnie wszystkie lubią i czasem im daje, ale żeby tak samemu ;). Do tego na takie małe kawałki, ciężko się sprząta.To co jadalne było wyżarte do zera.
  10. Mi za to ostatnio Leoś ściągnął ze stołu orzecha włoskiego.Rozpracował go, wyżarł co trzeba, nakruszył i nie posprzątał:angryy::evil_lol:. Dziś zrobił to samo tylko już się nie krępował i pozwolił sobie na więcej :lol:.Musiałam zmienić im miejsce
  11. [quote name='wilczy zew']Pocieszyć czlowieka to ty umiesz :roll:[/QUOTE] Taki jakiś wredny typ się ze mnie
  12. [quote name='wilczy zew']Najwyżej wyprowadzę się na działkę-Malawaszka nie zna adresu :roll:[/QUOTE] Prezesowa jak będzie chciała to znajdzie, wszędzie ma swoich szpiegów :)
  13. [quote name='malawaszka']no... czekamy :mad:[/QUOTE] Ha,ha,ha módl się , żeby nie pomylili wymiarów.
  14. [quote name='zerduszko'][B]I znów temat schodzi na gabaryty[/B] :lol: Sandra, to może coś o psach nam opowiesz? :d[/QUOTE] Nie, o lubieniu jeść :)
  15. [quote name='zerduszko']No a kto :P [B]To zaliczam do wymysłów/altnatyw, różne pasty[/B]. Chciałaś smaczka, nie chciałam żeby tak wyszło ;)[/QUOTE] A no chyba że tak :) [quote name='Saththa']O zesz patrz bo ja przegapiłam tego posta wyżej... zobaczyłam tylo tego niżej :splat: Zwracam honor, przepraszam :) Przyjęty honor z powrotem ;) Zerce pokaż przepis;) boś mnie zaciekawiła;) [B]dużo roboty?[/B][/QUOTE] A propos lenistwa :evil_lol: [quote name='malawaszka']no to przeca wszyscy wiedzą i widzą :D[/QUOTE] Ojej nie martw się, nie jesteś sama.Jak to moja koleżanka ostatnio skomentowała "ciągle ruszasz tą buzią, jak nie gadasz to jesz ":lol:
  16. [quote name='zerduszko']Mówiłam nie raz, ze ona nie czyta :diabloti: A z fasoli, bo to jest wegański "smalec". Takie wymysły wegusów żeby nie jeść w koło chleba z pomidorem lub dżemem ;)[/QUOTE] Nie przesadzaj jeszcze można pastę z cieciorki i moje ulubione avokado, podejrzewam, że nie tylko , ale jeszcze nie znalazłam wszystkiego dla leniuchów
  17. Ha,ha,ha głupki dwa:eviltong: [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2013/12-2013/15/DSCN7761Kopiowanie_zps59cc249b.jpg[/url] Vegan smalec brzmi nieapetycznie, a fasolka na chlebek już całkiem całkiem.
  18. [quote name='malawaszka']a bo dzisiaj zadzwoniła do mnie znajoma tego pana (ona wcześniej dzwoniła że chce mu Nari pokazać) - jak się ikazało to jest pani, która bardzo dobrze zna też Zbynia mojego i Tosię z Radomia bo ich strzyże; no i dzwoniła, że ten pan bardzo się zakochał w Nari, ale wystraszył się procedurami - że wizyta [przed adopcyjna itd - potem kontrole poadopcyjne - to taki spokojny człowiek i [B]bał się, że dziewczyny będą ich nachodzić chyba codziennie [/B]:mdleje: no ale wygląda na to, że to nie tego się wystraszył tylko że nie podołają - no i mniejsza z tym już czego bo szukamy dalej :D[/QUOTE] I go zagadają na śmierć ha,ha,ha [quote name='JankaBezZiemii']a nie ma na ,,stanie" jakiegoś pieska dla nich? jak są fajni to może coś im podrzucić innego/spokojniejszego?[/QUOTE] Ale to nie zmienia faktu, że procedury nadal będą ;)
  19. [quote name='ania0112']:megagrin::megagrin::megagrin: KICIE;) [IMG]http://imageshack.us/a/img690/589/nppa.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img849/481/at63.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img42/2910/xeqi.jpg[/IMG][/QUOTE] Mikołaje widać, że inne , ale kotków nie rozpoznałam, szczególnie dwóm ostatnim się przyglądałam
  20. Ojej to niedobrze, obyście szybko znaleźli rozwiązanie
×
×
  • Create New...