Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Wszystko będzie dobrze:buzi:
  2. Ale spać do tej pory:shake:
  3. [quote name='wilczy zew']Dziala w sensie,ze po podaniu dziala na organizm 48 godz. Był podany w piatek więc jeszcze dziala. Wiesz leki nie zawsze zadziałaja na dany organizm. Położyła sie.[/QUOTE] Nie rozumiesz o co mi chodzi.Dla mnie jeżeli pies się nadal źle czuje to znaczy, że nie działa.
  4. [quote name='wilczy zew']Antybiotyk był dany na stawy. Nie mozna pakowac pół apteki w psa. Nie wiadomo co jej jest. Juz nie lezy tylko siedzi koło mnie i opiera łepek o kolano i drzemie. Ja znowu mam czarnowidztwo.[/QUOTE] Ja akurat nie jestem fanem prochów.Z tym, że jestem ciekawa na co on działa jeżeli piszesz, że z łapą nie jest dobrze.
  5. Na co działa antybiotyk, jeżeli ona się nadal źle czuje?
  6. [quote name='zerduszko']Kto chce zobaczyć zdjęcie Margi z Bolcikiem? :eviltong:[/QUOTE] oooooooooo, ja chcem :loveu:
  7. [quote name='malawaszka']niee w ogóle to TFU TFU ona ma za dobre wyniki pozostałe zeby mieć cukrzycę!!![/QUOTE] i tego się trzymajmy:p
  8. Wilcza może ktoś ma pożyczyć kaskę, bo jeżeli pies ma się gorzej to nie ma co czekać.W tym miesiącu nie mam, ale w następnym parę groszy mogę Tobie dorzucić.W końcu wszystkie sznupy nasze są:glaszcze:
  9. Ojej :(. Może jakiś ucisk na kręgosłup ?
  10. Oj tam oj tam trzeba piesków pilnować:evil_lol:.Na łonie natury przyjemniej:cool3:
  11. [quote name='ulana']A w daleka? Bo ja też bym się mogła cofnąć - może w zdrowszym środowisku, to i zdrowsza bym była. :)[/QUOTE] Tak bardzo daleko to nie, żeby nas nie zeżerli i nie spalili na stosie ;) [quote name='Saththa']skąd na pustyni zioła??[/QUOTE] W kuferku z własnej hodowli :)
  12. [quote name='malawaszka']hahaha a świat spalony słońcem, wszędziee tylko pustynie i jakieś osady zakurzone :evil_lol: Mad-Max[/QUOTE] Nie, nie żadne pustynie i raczej cofka w przeszłość
  13. [quote name='malawaszka']:lol: to ja chcę w tym przyszłym życiu funkcjonować w tym samym świecie co Ty :lol: ja będę znachorem od psów :D[/QUOTE] Tak sobie wyobraziłam, że wędrujemy sobie w takich łachach, tylko z torbą różności po świecie i leczymy wszystko co potrzebuje pomocy.Śmiech mnie ogarnął i się zakrztusiłam herbatką:evil_lol:
  14. A jakie badania Ci robili?Na co?Badania fajna rzecz, ale lekarze już nie:evil_lol: Ja mam zamiar sobie wszystko po kolei badać, ale prywatnie, więc to trochę potrwa :diabloti:. Oprócz tego, że na przeziębienia, grypy itp jestem dość odporna to mam inne schorzenia i chcę poszukać najpierw przyczyny. W ogóle to w następnym wcieleniu zostanę znachorem :evil_lol:, bo to wszystko jak funkcjonujemy jest fascynujące :loveu:
  15. [quote name='Saththa']Wiesz... [B]od keidy ma Fixa to uważam ze z Tazzem wcale już tak źle nie było[/B];) Piatek dzisiaj :)[/QUOTE] Ha,ha,ha też tak mam od kiedy miewam sucze tymczasowiczki:evil_lol:
  16. Śmieszne minki [url]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/004.jpg[/url] Smyczki fajny maja kolor :)
  17. Właśnie się zastanawiałam ostatnio czy Furia nie jest z Wami zbyt długo i czy jest sens ją oddawać i oooooooo widać miałam racje :). Mentor się trochę gluci i to jest denerwujące, szczególnie jak patrzę na ścianę pod którą śpi.Jednak jest taki kochany, że oko przymykam ;)
  18. ojej, co się dzieje z Mordziastą :(
  19. [quote name='Tekla64']tak zdjecie superanckie!!! co do gatunkow zagrozonych to nie wiem czy wiecie ale calkowitym wyginieciem jest zagrozony gatunek wszy lonowych potocznie zwany mandami ciekawa czy je beda tez chronic? w zoo trzymac?[/QUOTE] Nie, u Sandry siedzą, dwie, ale samce i bez jajec, więc marny los .
  20. [quote name='Saththa']to penisa sobie lizac będzie pewnie albo doopke i te gruczoły będzie czyścił... Maskotki sa moje nie oddam :)[/QUOTE] Jak liże to czysty, więc się nie bojaj ha,ha,ha
  21. Oby się poprawiło jak najszybciej.
  22. Tylko tamten przez jedno Z, ale jakoś tak mi się skojarzyło ;) Jaki słodki synuś puchaty był z Fixa
  23. Ha!Dziś odkryłam bajkę o niesfornym diable tasmańskim Tazziu:evil_lol:
×
×
  • Create New...