Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='zerduszko']Tia on... ja bym musiała :mad: Jeszcze kurde babcią bym została prędzej niż matką :shake: Ciachnę, ciachnę. Tylko nie wiem kiedy. U suk jest łatwiej, [B]pierwsza cieczka i można ciachać.[/B][/QUOTE] Tylko niektóre strasznie oporne są , żeby jej dostać ;)
  2. [quote name='Gosiapk']To bardzo przykre ale Elżbieta ma rację w tej przedostatniej linijce, która odnosi się do każdego aspektu życia. :/[/QUOTE] Było nie pytać:eviltong:.Mam mnie uczyła, że jak ktoś zapyta to należy odpowiadać :niewiem:
  3. [quote name='JankaBezZiemii']pięknie sobie radzi :loveu: malawaszka potrzebny Ci jeszcze jakiś białoczarny łaciaty :p[/QUOTE] No jeszcze pręgusek, błękitek itp
  4. pewnie ćwiczenia najszybciej pomogą :)
  5. Mądra dziewczyna, szybko się uczy.
  6. [quote name='Gosiapk']Co się stało?[/QUOTE] Suczka odeszła.Pojechała z babeszją, leczyli długo i kosztownie(wyszła by z tego zdaniem mojej wet), ale została uśpiona, bo wyszła jakaś tam już zaawansowana choroba kości bodajże.Zapomniałam jak to się nazywa, ale jest właśnie częste u bokserów.Widocznie podczas choroby, osłabienia, proces się przyspieszył i wyszło jak wyszło.Ale ogólnie nie polecam bo to straszni zdziercy i chyba jakaś znieczulica tam panuje.Pies był już w śpiączce farmakologicznej, zamiast moczu krew, a lekarz rozmawiał o ewentualnej operacji kręgosłupa , zamiast przestać dawać nadzieję i skończyć cierpienie.
  7. [quote name='malawaszka']no i po co to liczenie hę? :lol: dostałam pw, odpisać zapomniałam :splat:[/QUOTE] Pewnie, kto by tam liczył :)>Po ilu przestałaś?
  8. [quote name='Gosiapk']Mam mieszane uczucia.[/QUOTE] Już nieważne :(
  9. [quote name='annika']:roflt::roflt::roflt::roflt::roflt: a Hector uważa że kubrak to obiach:obrazic: po ubraniu czegokolwiek traci zdolność ruchu:stupid:[/QUOTE] Mój Leo chodzi cały sztywny [quote name='wilczy zew']Mądry pies,kubrak to obciach![/QUOTE] Ja właśnie zamówiłam Mentorowi "na starość":p, mam nadzieję, że będzie dobry.Może nie będzie chodził kanałami:evil_lol:. [quote name='zerduszko']Bosz, Ty to nawet tych majtek byś nie kupiła :placz: Ktoś zeżarł czerwony długopis. Niestety dla kogoś różowe ślady dobrze widać na białych skarpetach. Wychowałam go na babę, nawet sam się maluje :shake:[/QUOTE] Teraz coraz więcej facetów chodzi w różowych skarpetkach, więc może raczej poszedł w kierunku mody:cool3:
  10. [quote name='wilczy zew']Blok chce mi porwać :shake:[/QUOTE] [quote name='wilczy zew']Jest na plusie :-([/QUOTE] Co płaczesz?Prawie u wszystkich tak jest.Poopowiadaj coś, jak tam pieski, pokaż fotki, jak będziesz miała co robić to może przestaniesz marudzić:eviltong:
  11. [quote name='zerduszko']A mi się skojarzyło tak [URL]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201012/1293128881_by_samowolcia_500.jpg[/URL] :ylsuper:[/QUOTE] Akurat zasiadłam na jedzenie:p, dziękuję :mad:
  12. [quote name='wilczy zew']dlaczego :obrazic:[/QUOTE] A bo byśmy tydzień chodziły, a i tak nic nie kupiły:eviltong:
  13. Trzeba pamiętać, żeby z Wilczą na zakupy nie chodzić:evil_lol:
  14. moja od paru dni nie popuściła wcale , może kup jej ta żurawinkę
  15. Super, że tak szybko dałyście radę.Ja swoje tymczasy od początku zostawiam same w innym pomieszczeniu (kiedy wychodzę), żeby się przyzwyczajały.Potem już różnie tzn wszystkie po jakimś czasie "zamieszkują" z moimi psiakami no oprócz jednej takiej panny ;), teraźniejszej.
  16. [quote name='ulana'][FONT=Verdana][SIZE=3][COLOR=#008080]W tym tygodniu minął już rok odkąd pewna ciotka (nie będę pisać która, bo niedawno została babcią i od razu zorientujecie się o kim mówię ;)) zdopingowała mnie do założenia tej Zibusiowej galerii. Przez ten czas Padały tu pochwały psa Pochwały synka Dopingowano mnie do działania Wypominano błędy Byłam ganiona Byłam poganiana A nawet… dość mocno podsumowywana Przedstawiano także ostrą samokrytykę A że toczyły się dyskusje na tematy bardzo poważne Poruszano tematy żeglarskie Objawiały się ciemne strony rozmówców, jak zazdrość Padały nawet mordercze deklaracje I innego rodzaju bardzo osobiste wyznania Czasem pojawiał się nastrój filozoficznej zadumy I odkrywania cennych życiowych prawd Jednakże w chwilach dramatycznych załamań mogłam na Was liczyć :loveu: Za cierpliwość i zaglądanie tu mimo wszystko o różnych porach dnia i nocy :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images52.fotosik.pl/172/4aaab9b1ed44d6ff.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Hi,hi śmiesznie :):):)
  17. [quote name='ulana']Pigi? Takie śliczne prosiaki wam dał, a wy ją teraz zeżrecie? ;)[/QUOTE] Zero wdzięczności:eviltong:
  18. [quote name='Saththa']Nie musi być z górki- ale dobrze bybyło gdyby go poprostowało trochu :0 a pewnie bedzie odwrotnie :) Bo mi zaczał na ludzi szczekać jak szaro i ciemno jest ehhhh tiaaaaaa :roll: U niego? nie wierze ;)[/QUOTE] Jak własna pańcia w niego nie wierzy to jak on ma dobrze funkcjonować:shake::eviltong:
  19. U mnie dziadostwo, psy chodzą ciągle w tym samy mimo, że inne nówki sztuki leżą.
  20. [quote name='Saththa']Ooooooa ide zobaczyc;) EDIT - hmmmm szału nie ma :lol:[/QUOTE] Ej no jest szał ;), sex bez rozbierania [url]http://imageshack.us/a/img818/4599/kvv3.jpg[/url]
  21. A i historii o tym co kochał żeśmy nie czytały.1oo lat temu obiecane ;)
×
×
  • Create New...