Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. [quote name='zerduszko']Wybór zawsze jest :diabloti:[/QUOTE] W sumie racja tylko jest różnica czy będę mieć syfa na twarzy czy syfa na ...:evil_lol: no przynajmniej dla mnie :diabloti:
  2. [quote name='malawaszka']no i co robi piesek jak ma taką brodę? tuuuliiii sięęęę :lol: do spodni, do kurtki - ciuchy mam takie brudne, że koniec świata :lol:[/QUOTE] Uroczo:loveu:
  3. [quote name='zerduszko']No ale chodzisz czy nie? ;) Tez zdecydowanie kocham lekarzy :mad:[/QUOTE] Od jakiegoś czasu nie chodzę do żadnego.Zresztą jest różnica jak musisz, a kiedy masz wybór.
  4. Fuj, brudas:lol: [url]http://img571.imageshack.us/img571/9056/hcex.jpg[/url]
  5. Mi również przykro z powodu Balbinki.Szkoda Mii (Miai-nie wiem jak napisać:roll:).
  6. [quote name='zerduszko']A do gina nie chodzisz? :eviltong:[/QUOTE] Może o lekarzach nie będę się wypowiadać, bo na bank mnie ktoś do sądu poda:roll:
  7. Najpierw pije potem rozrabia, wszystko układa się teraz w całość ;)
  8. Ciekawe gdzie by sobie uciekła jak całe życie tam spędziła.Na pewno coś z nią zrobili.Co im zależało k...?Wystarczyło trochę serca
  9. A ja nie byłam nigdy.Niekoniecznie bym chciała,żeby obca baba mi coś z twarzą robiła
  10. Ważne, że zdrowy, a ze zjadania kup i innych "fajnych" rzeczy wyrośnie...kiedyś ;)
  11. Oooooooo nowe adopcyjki :), super. Ja tak średnio widzę Nikitę przy małych dzieciach.Ona jest fajna milusia, całuśna i do głaskania i do zabawy, ale dopóki wszystko idzie po jej myśli.Ona potrafi złapać zębami, pamiętajcie o tym, może nie mocno, ale potrafi.Wczoraj mąż ją chciał zwalić z łóżka to go lekko kłapnęła.Raz jej się chyba pomyliło;) i próbowała mnie.Ona też potrzebuje dużo czasu spędzać z opiekunem, wyszaleć się, zmęczyć, bo jak nie to będzie łobuzować.
  12. [quote name='zerduszko']Nie widziałaś jakie dupsko ma ta moja filigranowa Lizka :evil_lol: Z zasuszonej chudziny zrobiła się taka okrąglutka :lol:[/QUOTE] Ha,ha,ha mój Leoś ma dupkę jak mamut, taką okrągłą
  13. Zibi jak zwykle elegancki chłopak :).Mi to zawsze szkoda tych wszystkich zwierzaków, ale niestety tak jest ten świat.Tylko po co tak męczyć... A co to masz takiego tam fajnego w tle z ciekawą nóżką? [url]http://images51.fotosik.pl/204/555639adc9505423.jpg[/url]
  14. Zajebiaszczo:loveu:
  15. Trzeba się do tego posłania przyzwyczaić, bo wysokie dosyć jest.Mentorek zadowolony.Ja kupiłam mniejsze niż Twoje, ale jest dobre.Zresztą on śpi i tak zwinięty.Pokażę, ale dziś to już darujecie nie mam siły :(
  16. Sandra czy posłanie Tazzikowe też jest/było takie sztywne?Dziś dostaliśmy, ale jakoś się nie chce ułożyć jak na zdjęciu :mad:.Tak jakby było nadmuchane
  17. [quote name='wilczy zew']W tym miejscu nie ma węzłow chłonnych.[/QUOTE] Nie byłabym taka pewna ;)
  18. Może węzeł chłonny?
  19. [quote name='wilczy zew']Rozpuszczają się(one są tam w środku) i wyłażą przez skórę jak pasztetowa z flaka a jak wyjdą,to się rozsypują.[/QUOTE] Ja to chyba nie jestem z Twojej bajki:evil_lol:. Duży ten guzek?
  20. Jaki cudny ten chłopak co to się okazał dziewczynką ;)."Dywaniki" puchate chyba na apetyt nie narzekają ;)
  21. Heloooooooooooo jak tam?
×
×
  • Create New...