Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. I co jakbyś Piździ zniknęła całkiem na jakiś czas to też by się nie ruszyła? Dżordż fajnie wygląda, a Drops no nie tak źle ;)
  2. Tu Fixa w pierwszym momencie nie zauważyłam [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7841Kopiowanie_zps21391f58.jpg[/url] Jaka broda, ja nie mogę ha,ha,ha [url]http://i1020.photobucket.com/albums/af326/Saththa/2014/01-2014/26/DSCN7879Kopiowanie_zps63ee82fd.jpg[/url]
  3. [quote name='zerduszko']Watacha, nie zgodzę się :P Ale nie będę tu śmiecić ;)[/QUOTE] To zaśmieć u mnie.Wiedzy nigdy za wiele jak kiedyś wspomniałam.Zawsze można zmienić zdanie.Jestem ciekawa Twoich opinii, a to jest jeżeli chodzi o moją osobę jest dla Ciebie wielkim plusem.
  4. [quote name='wilczy zew']Jakich mlekomatów :crazyeye:[/QUOTE] Kupuje się mleko z automatu tak jakby.Stoją na ulicy, wrzucasz kaskę i masz mleczko:evil_lol:.Jest u mnie niedaleko.Miałam ostatnio spróbować i zapomniała kupić :lol:.Bartek mówi, że to z takim jednodniowym terminem ważności.Więc może nie takie najgorsze.
  5. [quote name='Saththa'][B]Ja pisałam o pasteryzowanym :lol: ze bez wapnia ejst[/B] ;) Mi znajomi jak jeżdżą do siebie do domu to przywożą zawsze dobre istoty ;) ale teraz jestem docięta od nowych dostaw bo cielaczek niedługo bedzie i musieli zasuszyć krowinkę :)[/QUOTE] Wiem, wiem zrozumiałam.Jednak takie od krówki , kózki, czy owieczki to chyba posiada takie coś jak wapń :). Podobno najlepsze w tej chwili jest to z tych mlekomatów czy jak to się tam nazywa.
  6. [quote name='wilczy zew']Nie mąć :mad:[/QUOTE] Co nie mąć:eviltong:?Strasznie jesteś agresywna :shake: [quote name='Saththa']jestem i ja;) Ale ładnie ja odfilcowałyście ;) A Tila nie była u Wataszków?[/QUOTE] Była, przed Nikita.Też niezłe ziółko :evil_lol:
  7. [quote name='Saththa']jezu rosól mam gotowac?? Sobie jak rosół robie to jest świeto lasu :razz: a w mleku w kartonie powszechnie dostępnym na rynku nie ma wapnia... Z tego co pamietam chyba pasteryzacja zabija całe wapno ;)[/QUOTE] No takiego z kartonu to już całkiem bym nie ruszyła, ja cały czas piszę o MLEKU, nie sprecyzowałam jakim. Kiedyś jak mąż pracował gdzie indziej to mu facet przywoził od swojej krówki.Następnego dnia była śmietanka:evil_lol:
  8. jaka ładna istotka wyszła spod filcu:loveu: Podobna trochę do Nikity (z wyglądu oczywiście:lol:), szczególnie tu [url]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/833/xt07.jpg[/url]
  9. [quote name='zerduszko']No w mleku jest tyle wapnia i taki ma wpływ na organizm, ze lekarze (pewnie nie wszyscy) przy osteoporozie odradzają jego picie. Jak to mówią pij mleko, będziesz kaleka :eviltong: Tez nie wiem co jedzą koty, bo moja nie tyka nic innego jak sucha karma :p[/QUOTE] Skandynawskie państwa piją dużo mleka i raczej ludzie nie są tam kalekami
  10. Niektórym to chyba trochę za wygodnie:lol:
  11. U nas napadało i maluchom podobno tylko głowy wystawały:evil_lol:
  12. [quote name='Margi']Rosół ugotuj,dodaj rozdrobnionego kurczaka i będzie super. Widziałaś u Magdy,kot potrafi zjeść wszystko.Moja Tosia bardzo lubi mięsko,kiełbaskę,serek biały,śmietankę,masełko....[/QUOTE] Najwyżej będzie miał "zimne nóżki":evil_lol: Dla mnie mleko mogłoby nie istnieć, ale chyba czasem się skuszę ze względu na wapń. Mój mąż lubi, ale mu nie kupuję:diabloti: Leo nie toleruje mleczka.Dałam mu raz i szybko pożałowałam :evil_lol:
  13. A co porabiała druga kicia w czasie rozmów państwa powyżej?
  14. [quote name='malawaszka']Bryzusia po kroplówce poczuła się lepiej i trochę zjadła - teraz się modlę żeby nie zwymiotowała bo dostała też leki... biedna ta babcinka moja :( Pani Dr określiła ją na 14 lat więc... trzeba isę liczyć ze wszystkim, ale tak łatwo się nie poddamy i póki życia póty nadziei! Jest kundlem, a kundle żyją dłużej HOWGH! Przynajmniej nadgonię czytanie książki przy tych kroplówkach :)[/QUOTE] Ooooooooo no przecież zaczęła nowe życie i trochę radości się jej jeszcze należy co nie
  15. [quote name='ania0112'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/10290-Niufki-Zmorka-Szelma-*-kot-Tommy-*-collak-Aris-*-i-puli-Lu%C5%9Bka/page884"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/10290-Niufki-Zmorka-Szelma-*-kot-Tommy-*-collak-Aris-*-i-puli-Luśka/page884[/URL] Emka to szczenior który się błąkał po dąbrowie i trafił jakoś do weta a wet [B]zadzwonił do pysi bo ma opinię zbieraczki[/B] :evil_lol: i pysia szukała domu dla Emki i najwyraźniej się udało. młoda przez ten czas w hoteliku była[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt:
  16. Leoś nie za bardzo za śniegiem, a Mentorowi to wszystko jedno, ale muszę go ograniczać, bo jak polata na mrozie to mu gardło siada.
  17. Rodowód raczej jakiś taki nie kynologiczny
  18. [quote name='JankaBezZiemii']wylooozuj - wilcza w namiocie, ja to na moment itd jakoś się rozlezą ;) a na poważnie to jeśli będę jechac to mogę kogoś zabrać - wilczą lub watachę - bo na raz to jednak za dużo ;) no ale u mnie to zależy czy dziewczyny będę miała komu wcisnąć bo [B]z nimi to malawaszka już na pewno psychiatryk zaliczy [/B]:diabloti:[/QUOTE] Czy to jakaś obsesja już, albo masz coś na sumieniu?Gadaj skąd te Twoje i dawaj foty:mad: (prośba nie działa to może w ten sposób :evil_lol:)
  19. [quote name='JankaBezZiemii']a na sztuki?[/QUOTE] Jedna duża sztuka, jedna mała i zazwyczaj druga mała.
  20. No to ptaszkom dupki zmarzną
  21. [quote name='JankaBezZiemii']spory :sg168: duzo masz dużego? ale ja nie wiem czy pojadę bo mam starego bezradnego pieska i nie wiem ... malawaszka jak zobaczy go po pięciu latach to się załamie jaki stareńki i jeszcze bardziej bezradny niż był ... :diabloti:[/QUOTE] Tak ze 40 kg by było, może z hakiem.
  22. [quote name='JankaBezZiemii']no to róbcie tak żebym ja mogła ;) - to po drodze Was zagarnę :cool3: moje młotki małe to się pomieścimy[/QUOTE] Masz może duży samochód:evil_lol:?
×
×
  • Create New...