-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Ja też już odczuwam "starość" coraz więcej przemyśleń i takie tam. My wróciliśmy do surowego mięsa.Wcześniej gotowałam, bo Sura wymiotowała.Teraz się wycwaniłam i Leoś dostaje normalnie a reszta je z ręki jak nie potrafią normalnie.Nie ma połykania w całości i wszystko gra.Tylko teraz zastanawiam się co im na kolację serwować, najchętniej coś surowego niemięsnego, ale nie mam pomysłu, a chciałam jakoś zróżnicowanie. Fajne fotki w pięknych miejscach.
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A jakie to braki ma synuś mamusi? -
................................
-
Dawaj foty ocenimy :P
-
Smutno tu u Ciebie.Jesteś bardzo silna, ja ciągle przeżywam Matyldę, a pewnie jeszcze wiele przede mną.Nawet nie chcę o tym myśleć i żyję chwilą. Tak mi szkoda tych wszystkich psiaków, a najbardziej tych chorych i starych co odchodzą w schroniskach.Z jednej strony strach że trzeba pożegnać, a z drugiej te najmniejsze chwile radości...ale to wszystko porabane
-
O Jezu płakać się chce trzymam kciuki i myślami jestem z Wami.A co z Lunka się dzieje, nic ostatnio nie piszesz o niej :(?
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
WATACHA replied to Margi's topic in Foto Blogi
To jak mam ją wyczyścić w środku :( bez rozkręcania? Bartek ma gdzieś tam zanieść, może uda się ją naprawić, bo w tej chwili ja bym je lepiej nożyczkami ostrzygła. -
A jak Zibi?
-
Psuj :P
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
No mam nadzieję, że nie u wszystkich tak się odnawia -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Nie no raczej to kwestia miesięcy niż lat, więc może nie zdąży się postarzeć za mocno -
Mi się jedyne co, w marketach zdarza nie swój wózek wziąć :P, ale psy zawsze "swoje" zapinam.
-
Sezon ogrodniczy widzę rozpoczęty.Zazdroszczę, bo jakoś nie mam ręki do tego.A może chęci , kto wie :P...
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
To się macie z tą Milką, co jej się na starość w głowie poprzewracało? Mój Leo też ma te zęby brzydkie, zbieram się i zbieram i zebrać nie mogę. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Całkiem fajnie tam :P, tylko kamieni za dużo :P A jak z czystością,czy np jakieś butelki potłuczone można znaleźć? -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
WATACHA replied to Margi's topic in Foto Blogi
Oooooooo sama obcinałaś?Bardzo ładnie.Ja chciałam Leosia "poprawić", ale się okazało, że jak Bartek rozkręcił maszynkę, to potem nie udało jej się przykręcić tak samo.Nie wiedziałam i zaczęłam strzyc, no i tak średnio wyszły psiaki.Maszynka się "naprawia" u kolegi. -
Matko jedyna, nikt nie pomógł Ci wstać!?Ja p...lę... Same kaleki widzę, bo i ja problemy z kręgosłupem i barkiem mam, ale jeszcze chyba nie do operacji.