Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Tak mnie dzisiaj naszły takie myśli różne, a raczej pytania na temat chorób odkleszczowych. Bo jest głośno , że psy chorują, koty chyba też (nie mam) ludzie.A jak jest ze zwierzętami hodowlanymi, dzikimi, ptactwem, chyba nie ma wyjątków?Czy ubite zwierzęta są badane pod tym względem, czy jedząc np tatar mogę się zarazić?Czy jak psy się pogryzą, a jeden jest chory czy może dojść do zarażenia?Czy matka może zarazić płód? Itp
  2. A jakie budujące.Mój mąż jest taki z siebie dumny, że powiedział "nawet jeśli nie wytrzymam 6 tygodni to i tak dwa będą dla mnie sukcesem".Ja oczywiście też jestem z niego dumna.
  3. Burza się skończyła i jak ręka odjął.Pieski już zapomniały :).A Sura już 15 minut przed burzą świruje.
  4. A Ty Ulana czułaś się gorzej w pierwszym, czy w drugim tygodniu?
  5. Tzn nie wiem , może i schudłam, ale nie widać, a u Bartka widać po brzuchu.Bartek ma też wagę w pracy i się waży, a ja nie.
  6. Zlewa się z podłogą dlatego mi dziwnie wyglądało :P
  7. A co to leży przed, dziwnie wygląda ?
  8. Jeść można ile dusza zapragnie :P
  9. No takie skutki uboczne.Z tym, że ja nie robię tego dla schudnięcia, raczej leczniczo.Bardziej mój mąż chyba patrzy od tej strony.Ja jakbym chciała schudnąć wybrałabym metodę mniej drastyczną.Schudłam już kiedyś 17 kg także mam praktykę tylko pewien nałóg mnie gubi.
  10. Pod względem jakim?
  11. To dopiero tydzień, ale pewne rzeczy można zaobserwować.Oczywiście mój mąż niedowiarek próbuje tłumaczyć wszystko na swój sposób. Na razie "wychodzą" nam dolegliwości przede wszystkim kostno-stawowe.Ja raczej nie, ale mąż schudł 5 kilo, albo mu jakieś obrzęki zeszły czy coś. Obydwoje mamy podobne rzeczy, ale też inne.Bolała nas też głowa.
  12. No pisałam gdzieś, że od poniedziałku Dąbrowskiej :P i że nawet Bartek się dołączył.Tylko nie wiem czy to był dobry pomysł bo marudzi przeokropnie.
  13. No ciekawe te rzeczy. A ja już 5 dzień na diecie buuuuuuuuuuu
  14. A kaczuszki się nie bały :)? A gdzie masz rolny sklep?
  15. Dostaje marchewkę na kolację, albo jabłuszko itp.Jak nie był na diecie to też miał napady głodu.Bywało , że nas budził o 3 rano.My myśleliśmy, że kupa, a on trawę wpierdzielał i nie myślał o załatwianiu się.No tak już ma.
  16. Nie.Jeden z dwóch.Może być Leo, bo już mi tak robił jak był głodny, a teraz ma dietę.No i Mentor, jak coś mu doskwiera to też potrafi ostatnio dziwne rzeczy zjadać, a wczoraj memlał coś ozorem znowu.Nie mówię, że ciągle.W tym miesiącu drugi raz.Wcześniej parę miesięcy nic.
×
×
  • Create New...