-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
A co tam skrzacik, zeżarł coś, czy jakaś bakterioza ? U mnie jakieś wandale zżerają ścianę. -
Właśnie sobie uświadomiłam , że Was nie śledzę. Refleksik to ja mam :P
-
Sensacja :P
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
U mnie kiedyś Leosiowi "fryzjerka" tak ogoliła i kiedy mu odrastały to właśnie właziły w oczy, a teraz ma równe z brodą i jest w porządku. -
Jakoś trwam, pieski też.
-
Jutro ha,ha,ha
-
Dobrze, że od marca tego roku :P
-
oooooooooooooooooo gość huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Tak mi się wydawało, że Skrzat się chyba zadomowił :P -
Takie dziecko to skarb :) My niedaleko więc pogoda taka sama.Chwilę popadało, a skwar jak był tak jest.Moje psiaki tylko leżą i sapią, szczególnie Mentor.
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Czemu im tak te nosy golicie :P? A Figa to Wasza, czy do adopcji jeszcze? -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Nie wątpię, że pycha :) -
Brawo ! Możesz odetchnąć :)
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Pomidor i do tego ze świeżym chlebkiem !:) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Ta to sobie dogadza :) -
Mam to samo i jak na razie marne perspektywy. Też mnie zainteresowały te kwiaty nadziewane :)
-
Ja kupuję suszone owoce, gdzie niby jest napisane, że nie ma dwutlenku siarki, ale kto wie jak to jest naprawdę. Tak samo z wędlinami eko też nie jest napisane, a z tego co wiem zawierają azotyn sodu. Ta woda utleniona brzmi dobrze, ale z tego co pamiętam to autor chyba pisał jednak o tej 3%
-
Tzn na daną rzecz pomaga jak najbardziej, ale przez jakieś dodatki chemiczne też szkodzi.Tak jak np suszone śliwki działają powiedzmy na zaparcie, ale przez to , że mają dodatek dwutlenku siarki niestety też "trują"
-
Ja zawsze zanim coś biorę to czytam najpierw na forach.Wiadomo jak wszędzie czasem ludzie kłamią, prowokują, ale można znaleźć też interesujące rzeczy.
-
O właśnie gdzieś , dawno czytałam , że z tą z apteki jest coś nie tak, tak samo jak z sodą oczyszczoną, też nie można wewnętrznie tej zwykłej z apteki czy ze sklepu, bo są zanieczyszczone czy coś.Dlatego nie miałam przekonania. Ktoś gdzieś pisał, że najlepiej gdzieś w laboratoriach szukać. Ulana ogólnie nic nie odczułam, ani się lepiej, ani gorzej nie czułam.Dosłownie używałam parę dni.Trochę się cykałam dłużej.