-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Ja zaczynałam doustnie, psiakom też dawałam, ale jakoś nie pociągnęłam tego. Kiedyś w którychś tych kryminalnych zagadkach właśnie babka się przekręciła po przedawkowaniu wody utlenionej :), coś tam jej się z krwią stało, nie pamiętam.Chyba są jakieś przeciwwskazania.
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
:P -
Ciągle mało miejsc, mało wszystkiego, tylko psiaków przybywa.Ja ciągle próbuję i gram w lotka
-
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
No przecież nie ten wstrętny mały Skrzat :P -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Rozczulająca jest strasznie :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Przykre :(. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Chyba nie, trzeba śledzić :( -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Wydaje mi się po długim przemyśleniu, że Ulana źle odczytała Twój post.Zamiast "kiedy będzie lato" to "kiedy będzie lało". Mój co najwyżej jedzie na 2 dni na ryby :(. Jak go nie ma to tęsknię, jak wraca to się z nim kłócę :P i jak to pojąć -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
I jeżdżenia na sankach -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Za latem i słońcem. -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Też czekam, a urlop się kończy :( -
Bywa i tak.Ja kiedyś poszłam do szkoły i na dole kapnęłam się, że nie wzięłam plecaka
-
Moje też się ostatnio zadławiły (w różnych dniach), ale poradziły sobie same, jak się zbierałam do weta.Dla tego co niektóre jadają z ręki :P. W tamtym tygodniu Leos się zapowietrzył u weta panikarz jeden.Ja panika , bo odgłos co najmniej dziwny, a pani ze spokojem, ze mu zaraz przejdzie.No i przeszło, ale chwilę trwało. A gdzie dokładnie i jak naciskałaś Monika?
-
Byłam pewna, ze coś tu napisałam hmmmmmmmmm A napisałam , że jak będzie ją bolało, czy będzie cierpiała to zauważysz-poczujesz. A psiaczki ze zdjęcia nie znam, chyba, ale ja nie pamiętam tych sprzed miesiąca :P.
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
moim też wania :P