-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A to zmienia postać rzeczy :) -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Nieładnie -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja myślę, że jeszcze chwila i się ogarnie :) -
No, ale jak napisałam dużo osób podaje czystka jako "lek na boleriozę", ale o cudownych ozdrowieniach jakoś specjalnie nie czytałam. Z drugiej strony nawet jakbyś zdecydowała się jej podawać to nie zaszkodzi , bo nie jest on "mocnym" ziołem, tylko nie wiem jak reakcje z antybiotykami. Więc może profilaktycznie po kuracji.
-
Duch Leona to fundacja owczarków środkowoazjatyckich. A "Chata Leona" to chyba miejsce w którym przebywają psiaki, jak dobrze pamiętam. No i właśnie czystek na boleriozę, a nie na to co ma Viki.Ostatnio nie mam czasu nawet nic czytać :(.W czerwcu urlopik to nadrobię :)
-
No właśnie nie, a na pewno zwróciłabym uwagę. Niby o czystku często ludzie wspominają, ale nie znalazłam nikogo kto by się nim wyleczył. Podobno są różne odmiany i nie wszystkie leczą. Parę dni temu widziałam, że w "Duchu Leona" jest podawany psom, ale nie wiem czy mają jakieś pozytywne doświadczenia z nim.
-
Kocyk jaki szczeniaczek :)
-
Patrz pierwszy post galerii :P Co nie chciała współpracować?Na każdym zdjęciu inna mina.Super dziewczynka :)
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Nie napisałaś, ale ja sobie tak wymyśliłam :P -
Piękna, piękna, ale byśmy w całości obejrzeli :)
-
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
WATACHA replied to Margi's topic in Foto Blogi
No bo Monika napisała, że pewnie psa "poparzyłam" jak przegrzałam maszynkę :( -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
WATACHA replied to Margi's topic in Foto Blogi
Oj, głupia baba :( (ja oczywiście) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ale to akurat nie jego wina :P -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
Jakie hotel? u Sandry się zamelduj :P -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
WATACHA replied to Margi's topic in Foto Blogi
Facet powiedział, że Ci co profesjonalnie strzygą zazwyczaj mają bardzo zaniedbane maszynki. Z tego co zapamiętałam to po każdym strzyżeniu oliwienie maszynki w odpowiednich miejscach, szczególnie gdzie jest przegrzana czyli jak się pojawiają takie brązowe plamy, jakby rdzawe.No i nie trzeba rozkręcać maszynki, przynajmniej mojej do oczyszczania bo zdejmuje się takie cosiki i możesz ładnie oczyścić z włosów.No i pies musi być czysty.To takie chyba najważniejsze. -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Być może niekoniecznie się będzie pytał czy chcesz być poderwana :P -
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
WATACHA replied to omry's topic in Foto Blogi
Jak to pogryzł?A co to za psiak?Żyje :P? -
Galeria szalonej sznaucerzycy i miziastego kociosława.
WATACHA replied to Margi's topic in Foto Blogi
Ja chyba nawet mam takie sprężone powietrze do klawiatury. Maszynka po naprawie , ale jeszcze nie próbowałam.Dostałam opitol, że maszynka zaniedbana i takie tam.Mam wszystkie instrukcje i będzie dobrze :) -
Maleńka starsza Figa - leczymy i szukamy domu!
WATACHA replied to ania0112's topic in Już w nowym domu
Ania już pewnie w Egipcie :P -
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
A Wy nie śmierdzicie glonem :P?