Jump to content
Dogomania

WATACHA

Members
  • Posts

    8070
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by WATACHA

  1. Ja myślę, że jeszcze chwila i się ogarnie :)
  2. No, ale jak napisałam dużo osób podaje czystka jako "lek na boleriozę", ale o cudownych ozdrowieniach jakoś specjalnie nie czytałam. Z drugiej strony nawet jakbyś zdecydowała się jej podawać to nie zaszkodzi , bo nie jest on "mocnym" ziołem, tylko nie wiem jak reakcje z antybiotykami. Więc może profilaktycznie po kuracji.
  3. Duch Leona to fundacja owczarków środkowoazjatyckich. A "Chata Leona" to chyba miejsce w którym przebywają psiaki, jak dobrze pamiętam. No i właśnie czystek na boleriozę, a nie na to co ma Viki.Ostatnio nie mam czasu nawet nic czytać :(.W czerwcu urlopik to nadrobię :)
  4. No właśnie nie, a na pewno zwróciłabym uwagę. Niby o czystku często ludzie wspominają, ale nie znalazłam nikogo kto by się nim wyleczył. Podobno są różne odmiany i nie wszystkie leczą. Parę dni temu widziałam, że w "Duchu Leona" jest podawany psom, ale nie wiem czy mają jakieś pozytywne doświadczenia z nim.
  5. Kocyk jaki szczeniaczek :)
  6. Patrz pierwszy post galerii :P Co nie chciała współpracować?Na każdym zdjęciu inna mina.Super dziewczynka :)
  7. Nie napisałaś, ale ja sobie tak wymyśliłam :P
  8. Piękna, piękna, ale byśmy w całości obejrzeli :)
  9. No bo Monika napisała, że pewnie psa "poparzyłam" jak przegrzałam maszynkę :(
  10. Oj, głupia baba :( (ja oczywiście)
  11. Facet powiedział, że Ci co profesjonalnie strzygą zazwyczaj mają bardzo zaniedbane maszynki. Z tego co zapamiętałam to po każdym strzyżeniu oliwienie maszynki w odpowiednich miejscach, szczególnie gdzie jest przegrzana czyli jak się pojawiają takie brązowe plamy, jakby rdzawe.No i nie trzeba rozkręcać maszynki, przynajmniej mojej do oczyszczania bo zdejmuje się takie cosiki i możesz ładnie oczyścić z włosów.No i pies musi być czysty.To takie chyba najważniejsze.
  12. Być może niekoniecznie się będzie pytał czy chcesz być poderwana :P
  13. Jak to pogryzł?A co to za psiak?Żyje :P?
  14. Ja chyba nawet mam takie sprężone powietrze do klawiatury. Maszynka po naprawie , ale jeszcze nie próbowałam.Dostałam opitol, że maszynka zaniedbana i takie tam.Mam wszystkie instrukcje i będzie dobrze :)
  15. Ania już pewnie w Egipcie :P
×
×
  • Create New...